سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دفترچه کشفیات بروبچه های بیکر استریت!
سلام
من درباره ی این عزیز =» 22     ی کشفی کردم ک میخوام براتون توضیح بدم
من اول این کشفم رو در چتباکس گفتم ک ظاهرا خیلی متوجه نشدن و تصمیم گرفتم اینجا بزارم همه بهره مند شند -_-
من میخوام دهن پوکر گرامی رو با نخ سوزن بدوزم؛حالا چجوری اینکار رو میکنم؟
سادست براش دهن نمیزارم میشه =» :
نگاه کنین الان دهن نداره فقط چشم داره
:
خب فرمولش رو براتون مینویسم =»   : | - | = :
امیدوارم پوکر با دهن دوخته شده ب کارتون بیاد -_-
حالا دهن -_- عزیز رو میدوزیم :")
-_-  - _ = - -
دیدین فرمولش رو؟ خیلی باحاله من دوستش داشتم -_- مسخره هم خودتونین - -
پاسخ
طبق فرمول لیوسا
یه همچین چیزی شدش : resim
resim
پاسخ
(2021/02/09، 02:57 PM)شرلوک‌هلمز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. طبق فرمول لیوسا
یه همچین چیزی شدش : resim

اینو تو پروفایلم گذاشتم ایناها:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
خب یکی اینکه وقتی یه چیزی مینویسیم دست خطمون بسته به چیزی که مینویسیم یتغییر میکنه 
دومیشم اینه که شروع داستان سگ های ولگرد بانگو به شروع داستان راشومون شباهت داره (*ربط دادن انقراض شتر های قطبی به خرید و فروش پنگوئن های صحرایی*)
پاسخ
جالب بود  1
منم به یه کشفی دست پیدا کردم
وقتی شیلنگ آب حیاط پشتیمون باز بود من رفتم که ببندمش و وقتی بستمش و به باغچه مون نگاه کردم به این نتیجه رسیدم که...... خرخاکی ها میتونن توی آب نفس بکشن 13 
نمیدونم کسی تا حالا اینو میدونسته یا نه ولی من وقتی دیدم خرخاکی ها راحت زیر آب راه میرن تا به خشکی برسن فهمیدم میتونن زیر آب نفس بکشن ولی خشکی رو ترجیح می‌دن (مثل قورباغه‌ها)
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد