سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

پیشنهادات و انتقادات شما برای بهبود انجمن
سلام  10

با توجه به اینکه انجمن عمر زیادی نداره از شما خواهش میکنیم هرگونه پیشنهادی برای افزودن انجمن های جدید و یا بهبود بخش های مختلف و یا هر ایده ای در هر بخشی دارید رو از طریق این تاپیک با ما در میون بگذارید . 

منتظر نظراتتون هستیم  3

با تشکر
پاسخ
(2016/07/30، 04:23 PM).:Sherlock:. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. چت باکس رو بهتر کنید لطفا   39
چند تا مشکل داره 
اول این که کوچیکه 
دوم این که معلوم نیست کی داره به کی ریپلای میکنه 
سوم این که منوی ایموجی نداره 
با تشکر

(2016/08/01، 05:53 PM)Illia_SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. لطفا چت باکس رو بصورت کشویی در سمت راست قرار بدید و منوی اموجی هم براش بزارید

در مورد چتباکس اول . کلا از ابتدای انجمن هم خیلی از دوستان که در نسخه قبلی انجمن با ما بودن گفتن این بخش رو حذف کنیم چون باعث میشه حواس پرتی از هدف اصلی انجمن به وجود بیاد . الان هم همین چتباکس مشکلات زیادی برای سرور انجمن به وجود آورده . اگه خیلی علاقه به چت کردن دارید ( که صد البته خیلی کار مفیدی نیست ) میتونید به گروه تلگرامی انجمن وارد بشید .

(2016/08/05، 07:20 PM)Nap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. سلام بنظرم موضوع های جدید و جالب بزارید برای انجمن و یکم تبلیغ کنید تا بیشتر بازدید داشته باشید ولی در کل انجمن خیلی خوبی هستش 8 8

(2016/08/05، 09:25 PM)HalfBloodPrince نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. این عکس بالای فروم خیلی رو مخه!
کیفیتش بده!
توروخدا یه والپیپر خوب پیدا کن بن! 21

منم با تبلیغات موافقم! 8

در مورد تبلیغات و ... . خیلی دوست دارم یه تاپیک جداگونه برای هزینه های انجمن بزنم ولی خب باعث تفکر غلط یه عده زیادی میشه به هر حال . به عنوان مثال همین هدر ناقابل 30 تومن هزینه داشته . بعد فکر هزینه های دیگه ای مثل هاست و دومین و پشتیبانی و پلاگین و کد نویسی و تعمیرات و ... رو هم بکنید . در کل الان کل این انجمن رو دست سه چهار نفر میچرخه که هزینه مالیش فقط بر عهده بنده هست . از فازی و باودلرز عزیز هم که کمک میکنند خیلی ممنونم ولی خب دیگه وقتی برای تاپیکهای مفید و جدید نمیمونه . اون رو خودتون به عهده بگیرید !  65

(2016/08/09، 01:28 AM)نگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. اگر بشه یه توضیحی در مورد این رتبه و تجربه و سپاس و خواصشون بدید ممنون می شم.

در مورد این تجربه و درجه ای که در پست بیت ها نشون داده میشه باید بگم سیستمش خیلی سادست و براساس فعالیت شما در انجمن مثل تاپیک ها و پاسخهایی که در تاپیکها میدید ارتقاتون میده . سیستم امتیاز دهیش هم سادست و میتونید مال افراد مختلف رو ببینید . کلا چیز خاصی نداره 22

(2016/08/20، 02:49 PM)Mobina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. 20 چرا ستاره ها زیاد نمیشه

ستاره ها مربوط به درجات کاربری هستند که در پایین انجمن نشون داده شدند و طبیعیه که زیاد نمیشن 22

(2016/08/20، 04:23 PM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. بنظرم یه آمار بذارین که اعضا چه ساعتایی در طول روز آنلاین میشن
خیلی مفیده ولازم
4 4 4

بفرمایید :

resim

(2016/08/20، 06:28 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. به نظر من یک انجمن خوش امد گویی و معرفی کاربران تازه وارد بذارید

باعث زیاد شدن بیهوده موضوعات و به هم ریختگی انجمن میشه . به صندلی داغ مراجعه کنید ! 
32
پاسخ
در مورد تلاشی که برای بهینه سازی و سرعت لود انجمن هم شده شاید جالب باشه تست زیر رو از سایت معتبر Gtmetrix ببینید  ( در مقایسه با سایت بیکر استریت که متاسفانه وقت زیادی رو بهینه سازیش صرف نشده  39 ) :
resim
پاسخ
سلام . من چندتا مطلب شخصیت شناسی دارم که فکر می کنم می تونن به استنتاج کردن کمک کنن .می تونم اونا رو توی انجمن بذارم ؟
به نظر شما برای ساخت میلیارد ها نوع از تصویر زیر چقدر قدرت لازمه ؟ 
resim
پاسخ
(2016/12/05، 11:17 AM)هلنا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. سلام . من چندتا مطلب شخصیت شناسی دارم که فکر می کنم می تونن به استنتاج کردن کمک کنن .می تونم اونا رو توی انجمن بذارم ؟

صد در صد میتونید  1 . میتونید در بخش مخا در زیر انجمن استنتاج یا زبان بدن قرار بدیدش  4 خیلی هم خوشعال میشیم  25
پاسخ
لطفا وقتی شرلوک فصل جدید اومد اونو زیر نویس و سانسور بکنین و با چند توع کیفیت بزارین تا ما هم راحت تر دانلود کنیم 
ولطفا ترجمه وبلاگ جان رو کامل کنین ممنون
جان:بازی تموم شد
شرلوک: بازی هیچ وقت تموم نمیشه جان،ولی ممکنه بازیکنای جدیدی وارد بازی بشن که این اشکالی نداره به هر حال باد شرقی همه چیزو درست می کنه

John:I play ended
Sherlock: The game does not end john, but a new Kenai play the game might not hear that junk anyway east wind set things right with him
پاسخ
سلام
من رمز اكانت قبلن رو گم كردم…ولي براي جلو گيري از تكرار اين كار اگه ميشه:
يا كاركرد سيستم ايميلي رو بهبود بديد يا توي انجمن امكان دسترسي به مديرها رو بدون عضويت (مثلن يه نوار) شبيه "تماس با ما" بذارين
مغسي 1
خدایا!
چه دارد آنکه تو را ندارد؟
و چه ندارد آنکه تو را دارد؟

(دعای عرفه امام حسین-ع-)

پاسخ
سلام
میشه پلاگین Pm Log رو غیرفعال کنید 2
آخه پیام خصوصی اسمشه...
پاسخ
لطفا اگر میشه کیفیت قالب انجمن رو با کیفیت تر بکنید و لطفا استنتاج بعدی رو سریعتر بذارید
ممنونم
[تصویر:  tbt_images.jpg]
پاسخ
سلام ،  اگر انجمن تو tapatalk ثبت کنید دسترسی آسونتر میشه .
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد