سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دوست پسر شما در شرلوک کیه؟(برای دخترا)
مال من هم موریارتی شد 13
فصل یک.......فصل دو........فصل سه.........فصل چهار........................... 37 37
چیه؟ 22 خو منتظر فصل پنجم : |
پاسخ
تست برا شوهر نداره؟?? 4

گرچه دوستی بیشتر حال میده 4
resim
پاسخ
برا من شرلوك بود  16
داستانش هم جالب بود خدايي 24
پاسخ
4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4
Your Results

Sherlock Holmes

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Your boyfriend is no other than Sherlock Holmes. You are one and the same you and him. You have the power to read a person just by merely glancing at their shoes or even the napkin that they just placed into their pocket. 
The day you met? You happen to know Ms.Hudson, who was a friend of yours since you were small, so you went and visited her. You were talking in his apartment when Sherlock happens to walk right in. He looks at you puzzled and is right about to speak when you interrupt. 
"You must be Sherlock Holmes judging by your dis-leveled hair, blank stare and superior look to your face. And dear lord I am so sorry about your unsuccessful attempt at solving the crime." 
"How did you...?" 
"The scuffs on your shoe is from one of the main areas where the crime took place so stop entertaining me with this trivial facts and let me introduce myself." wink 
he smiles
resim

Dub dub 
پاسخ
فقط تا اینجا اومدم که بگم پاشو برو خجالت بکش عارف 21
resim

resim
پاسخ
از کجا باید تست بدی؟
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط The Consulting Criminal ، Healer_ninja
(2020/08/17، 12:12 PM)jims holms نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. از کجا باید تست بدی؟

سلام
لینک خراب شده الان درستش میکنم

بچه ها پست اول اپدیت شد
resim
پاسخ
برای من شرلوک شد. *_*
به شوق نور در ظلمت قدم بردار....⁦^_^⁩
پاسخ
برا منم شرلوک شد 37 ای جاااانننن

پاسخ
اول این که لینک خرابه
حالا نه این که این تست رو بخوام بدم
ولی چرا «دوست دختر شما در شرلوک کیست» برای پسرا نداریم!

من اعتراض دارم آقای قاضی! 2
«شک گرایی و نگاه منتقدانه ابزاری است که به وسیله آن می‌توان هم در علم و هم در دین افکار عمیق را از مزخرفات عمیق تشخیص داد.»
کارل سیگن
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد