سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

معما های جالب
حس کنم مادره همون مادربزرگ تو داستان"گرگ را پشت در نگه دار" مهربانه21
resim
پاسخ
یه سی تی اف شرکت کردم که یکی از سوالای اوسینتش به نظرم جالب اومد...
فردا ترجمشم میزارم اگه کسی تا اون موقع حلش نکرد.
The Zodiac Killer is the pseudonym of an American serial killer who operated in Northern California in the late 1960s. The unidentified killer has given himself the name "The Zodiac" in a series of letters and cards sent to the San Francisco Bay Area press. These letters included four cryptograms. I have a classmate who is obsessed with this killer, so we went on a trip to visit the Zodiac murder sites. When we were at a murder site close to a garden, we became hungry, so we went to the nearest cafe. I ordered grilled shrimp and some garlic french fries. She had a sandwich and a $4 dessert. Can you find out what dessert she ordered?

قاتل زودیاک اسم مستعار یکی از قاتلای سریالی آمریکاعی توی کالیفورنیای شمالی اواخر دهه 1960عه. قاتل ناشناس اسم "زودیاک"و به خودش توی یه سری نامه و کارت داده که به خبرگزاری منطقه خلیج سنفرانسیسکو فرستاده. این نامه ها شامل چهار متن رمزگزاری شده بودن. من(نویسنده که آنسوی مرز هاست 22 ) یه همکلاسی دارم که شیفته این قاتله، پس یه سفر به صحنه های قتل زودیاک رفتیم.
وقتی که توی صحنه قتل نزدیک باغ بودیم، گرسته شدیمو، پس به نزدیک ترین کافه رفتیم. من میگو گریل شده سفارش دادم با سیب زمینی سرخ شده فرانسوی سیری. اونم یه ساندویچو یه دسر چهار دلاری سفارش داد. میتونین دسری که سفارش دادو حدس بزنین؟
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، Nila ، Healer_ninja ، شرل ، EMINEM
من خودم نتونستم فلگ این سوالو بگیرم ولی فک کنم اینطوری حل میشد که از روی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. که جای قتلای تایید شده زودیاکو داره باید اونی که کنار باغرو پیدا میکردیمو بعدش کافه کنارشو پیدا میکردیمو از روی منوش دسر چهار دلاری پیدا میشد...
اسم سوال دسر زودیاکه و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. ه. تا الان کسی برای این سوال رایت آپ نزاشته ولی هستن تیمایی که حلش کردن. امیدوارم یکیشون راه حلو به اشتراک بزاره که ماهم ببینیم.
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Healer_ninja ، All Father

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد