سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: چطور بود؟
عالی
میتونست بهتر باشه
[نمایش نتایج]

چه شخصیتی به شرلوک اضافه میکردید؟
سلام دوستان 
اول از همه بگم که این اولین تایپیکمه 
حتما درباره عنوان تایپیک کنجکاو شدید پس بزارین توضیح بدم
اگر شما جای گتیس و موفات بودین و قرار بود یه شخصیت جدید به سریال اضافه کنید چی بود؟؟؟
اول خودم شروع میکنم 
من یه خواهر به جان اضافه میکردم که پدر موریارتی به خاطر کینه ای که از پدر جان داشت موقع تولد اونو می میدزده و پرستار میگه بچه مرده به دنیا اومد
اسمش هم رزالین بود(اسمم رو برای همین عوض کردم) و همراه جیم بزرگ میشه و یه تبهکار حرفه ای تبدیل میشه و دستورات جیم رو عملی انجام میده
خلاصه شرلوک وقتی داره شبکه موریارتی رو از هم میپاشه پیداش میکنه و یه مدت بعد از عروسی شون به جان معرفیش میکنه و جان هم رزالین رو پیش خودشون نگه می‌میدارن و پرستار شخصی رزاموند هم میشه 
خب دیگه زیادی طولانی شد تا همینجا تمومش میکنم اگه سوال دیگه ای درباره این شخصیت داشتین جواب میدم 
و اینکه خوشحال میشم نظراتتون رو بخونم 25
پاسخ
 سپاس شده توسط مهرَبان ، red hat ، Louis ، Cripher ، صبح بخیر
(2022/06/15، 08:13 PM)رزالین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. سلام دوستان 
اگر شما جای گتیس و موفات بودین و قرار بود یه شخصیت جدید به سریال اضافه کنید چی بود؟؟؟
اول خودم شروع میکنم 
من یه خواهر به جان اضافه میکردم که پدر موریارتی به خاطر کینه ای که از پدر جان داشت موقع تولد اونو می میدزده و پرستار میگه بچه مرده به دنیا اومد
اسمش هم رزالین بود(اسمم رو برای همین عوض کردم) و همراه جیم بزرگ میشه و یه تبهکار حرفه ای تبدیل میشه و دستورات جیم رو عملی انجام میده
خلاصه شرلوک وقتی داره شبکه موریارتی رو از هم میپاشه پیداش میکنه و یه مدت بعد از عروسی شون به جان معرفیش میکنه و جان هم رزالین رو پیش خودشون نگه می‌میدارن و پرستار شخصی رزاموند هم میشه 
خب دیگه زیادی طولانی شد تا همینجا تمومش میکنم اگه سوال دیگه ای درباره این شخصیت داشتین جواب میدم 
تاپیک جالبیه ! 
منم خودم تو داستان ساعت صفر یک برادر به موریارتی دادم که برخلاف موریارتی بیشتر به زور بازو اعتقاد داره و از این طریق قرار بود شرلوک رو از لحاظ  فیزیکی به چالش بکشه .
در کل برنامم این‌ بود یک اسپین آف طور بنویسم از اینکه این دو تا برادر چه طور تبدیل به این موریارتی هایی که ما می‌شناسیم شدن .
پاسخ
 سپاس شده توسط Louis
کاراکتر جدید نمیسازم؛ فقط ساول از بریکینگ بد رو میاوردم تو شرلوک. ب نظرم با فضای داستان جوره.
resim
پاسخ
شرلوک هولمز خود به خودی یه کاراکتر مونث سالم لازم داره ولی سری شرلوک به نظرم خیلی بالانس خوبی داره... شرلوک میخواد تنها باشه ولی به جان احتیاج داره و جان با زندگی عادیو آدمای معمولی کنار نمیاد. اگه دقت کنین همه کاراکترای دیگرو یه طوری تو فاصله نگه میدارنو به نظرم حتی مریو نمیتونستن بیشتر از دو اپیزود نگه دارن.
البته یه جایی توی انجمن یه چیزی نوشتم راجب اینکه پدر شدن جان میتونه به پیشرفت داستان توی فصل بعد کمک کنه... با این حال، در کل وقتی شورو(تا فصل چهار که خانواده شرولوک دیدیم) میبینم جای خالی کاراکتریو حس نمیکنم.
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Louis ، red hat
(2022/06/15، 08:32 PM)مهرَبان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2022/06/15، 08:13 PM)رزالین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. سلام دوستان 
اول خودم شروع میکنم 
تاپیک جالبیه ! 
منم خودم تو داستان ساعت صفر یک برادر به موریارتی دادم که برخلاف موریارتی بیشتر به زور بازو اعتقاد داره و از این طریق قرار بود شرلوک رو از لحاظ  فیزیکی به چالش بکشه .
در کل برنامم این‌ بود یک اسپین آف طور بنویسم از اینکه این دو تا برادر چه طور تبدیل به این موریارتی هایی که ما می‌شناسیم شدن .
آره خوندمش  3
ایده و داستان جالبی بود  1
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد