سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

فرهنگ شرلوکی : دکمه سپاس
اول تاپیک بیاد بالا و اعضای جدید و قدیم ببینن.
این دکمه سپاس چیز نیکوییست.
سپاس کردن پولی نیست دردم نداره، کسیم ک تعداد سپاس هاش کمه شاخ نیست! 22 
راستش یکی از معیارهای من برای شناخت ادما تو انجمن همین تعداد سپاس هاشونه 11

صاحب تاپیک نیست ولی من ب نیابتش میخوام ب صحبت درباره یک فرهنگ و اسیب شناسی ناهنجاری هایی ب اسم اسپمر ها بپردازم10

SPAM

(فارسیش میشه هرزنامه ک حقیقتا خوب حق مطلب رو ادا میکنه 21 )

خب ارسال اسپم چیسته؟
_توی انجمن_ارسال هایی که...

•خارج از موضوع تاپیک بوده وباعث انحراف تاپیک از مسیر اصلی بشن

•فقط چنتا شکلک هستن بدون متن یا جمله مفید خاصی.(نیم متر ارسالو پاسخ میزنید بعد چنتا ایموجی خنده میذارید؟! 3 )

•تشکر میکنن در حالی ک دکمه سپاس با یه گل رز اون زیر هست.

•جملات بیخودی ک فقط تاپیکو شلوغ میکنن مثل «وای چ خفن!» ،«منم همینطور» ،«موافقم» و...

•و گاها میبینیم اعضا ارسال های تاپیک هارو با چت باکس و یادداشت پروفایلاشون اشتباه میگیرن!!

حالا اسپمر کیسته؟
کسی ک ارسال هایی با ویژگی های بالا میفرسته 4

قابل درکه ک اعضا دوس دارن ارتقا پیدا کنن و براش باید ب یه حدنصاب ارسال و تاپیک برسن ولی واقعن به چ قیمتی؟!
ارزش یک ارسال ب درد بخور خیلی بیشتر از اینه ک تاپیکارو شخم بزنید ولی یکیشم از نیم خط تجاوز نکنه!

#اسپمر_نباشیم 10
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، Louis ، کارآگاه مرده ، شرل ، Alive ، Emiko ، The Consulting Criminal ، Milad ، liosa ، Am.A ، Matin22sh ، Sherly
من زمان کمیه ک عضو شدم و مسلما چندان حق نصیحت کردن کسی و ندارم اما خواهش میکنم خواهش میکنم ازتون اگه از مطلبی خوشتون اومد از دکمه " سپاس " استفاده کنید! مطمعا باشید خود نویسنده هم اگه ارسالشو سپاس کنید خوشحال تر میشه تا اینکه تاپیکش با ارسالای اسپم مثل " خیلی خوب بود"
" کیف کردم" یا کلماتی از این قبیل ت شلوغ بشه . من خیلیم میبینم ک طرف میاد کامنت میزاره "  عالی بود خیلی قشنگ بود " و ب جاش ارسالم سپاس نمیزنه3

باور کنید این کار فقط باعث اضافه شدن مطالب بی خود میشه و هیچگونه سودی هم برای هیچکس نداره!

وقتی ی گل رز خوشگل اون پایین هست چرا اسپم؟11

این پیامم صرفا برای بالا اومدن دوباره تاپیک هست تا همه اعضا ببینن و سود  ببرن10

(حرفا دیگه خیلی تکراری شده اما لطفا توجه به عمل بیارید)
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، Louis ، Lili Stark ، صبح بخیر ، The Consulting Criminal ، Nila ، Am.A ، Cripher ، کارآگاه مرده ، Matin22sh ، Healer_ninja

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد