سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

قدرت سگ با بازی بندیکت
سلام دوستای گل انجمن 8
اینم از تاپیک فیلمی که خیلی منتظرشم 20
بی صبرانه منتظرم که لهجه امریکایی بندیکت رو ببینمممم 18 اخ اخ عروسک امریکایی 24 108

فیلم قدرت سگ ۲۰۲۱ عنوان فیلمی رو به اکران در ژانر درام، عاشقانه و وسترن است. این فیلم محصول مشترک کشورهای آمریکا، استرالیا، انگلستان، کانادا و نیوزیلند است. جین کمپیون (Jane Campion) کارگردانی فیلم The Power of the Dog را برعهده دارد. وی فیلمنامه فیلم را براساس رمانی به همین نام از توماس ساوج (Thomas Savage) نوشته است. فیلم سینمایی قدرت سگ پس از نمایش در هفتادوهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز، ابتدا به صورت محدود در سینماها اکران می‌شود. این فیلم در 1 دسامبر 2021 (10 آذر 1400) از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.

هنوز جزئیات زیادی از داستان فیلم The Power of the Dog منتشر نشده است. ولی می‌دانیم که داستان در اوایل قرن بیستم میلادی رخ می‌دهد. فیل بربنک(بندیکت عزیز) صاحب یک دامداری در مونتانا است و در مزرعه زندگی می‌کند. او فردی سادیستی( 21 )است و پس از اینکه متوجه می‌شود برادرش با زنی بیوه ازدواج کرده و او را برای زندگی به مزرعه آورده است، جنگی تمام عیار علیه همسر برادرش به راه می‌اندازد، (چرا اخهههه؟؟؟ 22
resim

resim

resimresim

کی ۱۰,اذر میشه؟!!!
نمیدونم شما هم منتظر شید یا نه؟؟
بهم بگید  16
جهان مرا مه گرفته سرتاسر...

resim

ما رو از دست این مرد یعنی کنت اولاف نجات بدید 63
پاسخ
 سپاس شده توسط Cripher ، red hat ، Milad
سلام ! 
اول که تبریک میگم بازگشتتون رو !!!!و دوم اینکه من فیلم رو دیدم و واقعا خوب بود . بازی بندیکت شاهکار بود تو فیلم مخصوصا هرچی به پایان فیلم نزدیک تر میشه .
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Louis ، Violet.B
(2021/11/25، 07:27 AM)cake is a lie نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. سلام ! 
اول که تبریک میگم بازگشتتون رو !!!!و دوم اینکه من فیلم رو دیدم و واقعا خوب بود . بازی بندیکت شاهکار بود تو فیلم مخصوصا هرچی به پایان فیلم نزدیک تر میشه .

مگه اومده ؟
Try to be mature
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، Louis ، Violet.B
آره منتشر شده کیفیت  WEB-DL عش
ولی هنوز بلوریش نیومده تا جایی ک میدونم

فکر کنم پیج اینستاگرام بیکر هم براش یک پست گذاشت
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Louis ، Violet.B
(2021/11/25، 07:27 AM)cake is a lie نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. سلام ! 

از مزایای ایران بودن اینکه لازم نیست برای دیدن هر فیلمی کلی پول بدی و سریع تر از همه جا میشه دانلودش کرد 24 24
ممنونم از نظرت واااااااااااااااااااااااییی خیلی هیجان زده شده ام که میگی بازی بندیکت شاهکار بود 23 30 115

(2021/11/25، 09:07 AM)^_^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه اومده ؟

دخترم میبینی ماهمیشه عقبیم 12 14

(2021/11/25، 10:51 AM)red hat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. آره منتشر شده کیفیت  WEB-DL عش
ولی هنوز بلوریش نیومده تا جایی ک میدونم

فکر کنم پیج اینستاگرام بیکر هم براش یک پست گذاشت

تا بلو ری نبینیم‌، آروم نمیگگیریم 21
جهان مرا مه گرفته سرتاسر...

resim

ما رو از دست این مرد یعنی کنت اولاف نجات بدید 63
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، cake is a lie
"جنگ تمام عیار علیه همسر برادرش" یعنی مثلا شبا وقتی خوابن، میره کاسه بشقاباشونو میشکنه؟
یا با اتو لباساشونو میسوزونه؟ یا یواشکی توی غذاشون نمک میپاشه...؟
بندیکت در نقش مادرشوهر!
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، Hidden

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد