سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

تاپیک پاسخ « بادکنک سبز »
بشینین بشکنین رمزو
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط مهرَبان
اگه درست کشیده باشم، باید این بردو از سمت سفید ببرین.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(اگه رو عکس کلیک کنین، میرین به سایت لیچس و میتونین مهره هارو تکون بدین یا با ربات بازی کنین که ببینین چه حرکتی، از همه معقول تره  19  )
پاسخ
 سپاس شده توسط مهرَبان ، red hat ، Mr.moster_ ، Louis ، کارآگاه مرده ، صبح بخیر
یاالله

راهو باز کنید تازه کار اومد

رخ سفید فیل شاه رو میزنه
اگه شاه بره گوشه وزیر مهره جلوشو(جلوی شاهو)میزنه مات میکنه
بعد بعد اگر شاه رخ رو بزنه وزیر رو ی قدم میبری جلو
بعد شاه مجبوره بره عقب.
اون وقت اسبتون رو میبرین بهh6
بعدشم جشن میگیرین

(2021/07/11، 04:33 PM)red hat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. بشینین بشکنین رمزو
resim

MOHSEN KARAMI
22
resim
پاسخ
موزیک پس زمینه ریورس اینه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرم خیلی شنیدمش... کسی میدونه چیه؟

چیزی که میخونه هم اول به نظر یه ورس از عهد جدید میاد ولی به نظرم خودش نوشته. یا شاید از یه جایی که ادای بایبلو در میاره ورداشته... مث جهنم دانته یا اینجور چیزا... میستری در جریان این چیزاست اگه آنلاین بشه.
resim
پاسخ
اسم آهنگ:Sonata No. 23 F Minor , Opus 57 1 Ali

فایل:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
جواب، فیلمنامه طوفان، نوشته شکسپیره که ظاهرا دوقلوی این موزیکه(دوتاشونو شکسپیر نوشته و ظاهرا حالشون یکیه. البته من هیچکدومو درک نکردم. 10 )
ویدعویی که دیدینم، اجرایی حماسی، از پایان نمایشنامس که توسط قاتل(مهربان 22 ) اجرا شده.
resim
پاسخ
(2021/07/11، 04:09 PM)عمو مهربان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. قول داده بودم اون فیلم بازسازی رو براتون بزارم . خدمت شما !
یه سوال داشتم ببخشید اگه قاتل چپ دسته چطور جهت خون به سمت راست است قاعدتا باید به سمت چپ حمله ور شه  و خون به سمت چپه
پاسخ
(2021/07/31، 04:22 PM)shayan2244 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021/07/11، 04:09 PM)عمو مهربان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. قول داده بودم اون فیلم بازسازی رو براتون بزارم . خدمت شما !
یه سوال داشتم ببخشید اگه قاتل چپ دسته چطور جهت خون به سمت راست است قاعدتا باید به سمت چپ حمله ور شه  و خون به سمت چپه

نه لزوما... بسته به نوع ضربه خون میتونه به چپ، راست یا حتی به سمت خود قاتل بپاشه.
برای مثلا اگه چاقورو با دست چپ وارد گردن کنی خون به چپ میپاشه.
اگه اگه با لبه تیز جلوی گردنو ببره(به نحوی که دسترو برعکس دستش گرفته باشه... بهش میگن اسلش که نمیدونم معادل فارسیش چیه) و به اندازه کافی سریعو سطحی زخم بزنه، خود تیغ خونو پرتاب میکنه و به سمت راست میپاشه.
resim
پاسخ
(2021/07/09، 09:33 PM)عمو مهربان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. سلام! همونطور که گفتم برای اینکه اون تاپیک مرتب بمونه و قاطی و پاتی نشه ، شما حدس و جواب و پاسخ هاتون رو اینجا برای من میزارید و من هم اگه جایی کمک لازم بود یا سرنخ کوچیکی همینجا بهتون میدم . 
اگه حرف و پیشنهاد و انتقادی هم داشتید اینجا پذیرای شنیدن اش هستم !
ببینم چه میکنید !

با توجه به ویدیو بازسازیتون خودتون با دست چپ به بادکنک ضربه زدید ولی شما از بقل ضربه زدید اگه قاتل از روبه رو ضربه زده باشه چی ؟؟
   اونموقع باید جهت خون به سمت چپ بود نه راست
پاسخ
برای اینکه اعضای جدید ببیننو این زحمات مهربان دوباره بیان بالا، این تاپیکی که الان دارین ارسالمو توش میخونین، یه آرشیو طور از جوابامون به یه سری فیلم کوتاه معماطوره که مهربان ساخته.
خود فیلما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. ن و ارسالای این یکی تاپیک بخش کوچیکی از بحثو گفتگوییه که برای حل کردن هر کدوم توی انجمن داشتیم.
اگه ایده خوبی برای معما دارین ظاهرا مهربان توی سری بعدیش اضافه میکنه...
کلا برای اینکه یه ایده ای بگیرین که چه شکلیه بد نیست که سری قبلیشو ببینین. به نظرم توی مقیاس انجمن خیلی با کیفیتو فکر شده ساخته شدن.
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Sherly ، مهرَبان ، Louis ، Mahdi_nvs

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد