سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

[مهم] تاپیک رسمی استنتاج+جایزه
حالا دیگه وقت استنتاجه 25

طبق معمول همیشه یسری نکات رو گوشزد میکنم و بعدش عکس هارو میذارم1

فعلا تصمیم بر اینه که استنتاج این پرونده تازمانی ادامه پیدا کنه که تعداد ارسال ها قابل قبول باشه؛ پس هرچی مشارکت بیشتر باشه و استنتاج های قوی بیشتری داشته باشیم، جوابش هم زودتر گذاشته میشه 3

لطفا ارسال هایی که حاوی استنتاج نیستن نفرستید

تا زمانیکه تاپیک باز هست میتونید هر چند بار که میخواید ارسال تونو تغییر بدید و آپدیتش کنید

من پیشنهاد میکنم برای گذاشتن استنتاج هاتون از گزینه "دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. " استفاده کنید تا بقیه نتونن کپی شون کنن 4

بالاخره هرچی باشه مسابقه ست 11

عکس هارو سیو کنید تا با دقت و وقت کافی بررسی شون کنید

و در آخر راجع به نحوه تحلیل استنتاج ها و انتخاب برنده و جایزش:

بعد از بسته شدن تاپیک خود سوژه استنتاج هاتون رو بررسی میکنه و نظر و امتیاز میده

سوژه از کاربران شناخته شده انجمن نیست و خب نمیتونید اکانتش رو اعلام کنید(شایدم بعضیاتون بتونید ولی نابرابری میشه) پس برنده براساس اینکه کدوم استنتاج دقیق تر باشه انتخاب میشه

جایزه نفر اول به انتخاب خودش میتونه ارتقا به گروه کاربری بعدیش یا فعالسازی بسته یک ماهه عضو ویژه باشه

نکته: تشخیص جنسیت سوژه امتیازی نداره چون خیلی تابلوئه دیگه 21

اینم از عکس ها(میز و دستخط)
منتظر فعالیت طوفانی تون هستم

resim

resim

resim

resim

برای مشاهده پرونده های قبلی و کسب تجربه میتونید به تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. مراجعه کنید
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
پاسخ
THE GAME IS ON
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
پاسخ
حس میکنم من اگر جواب بدم نامردی میشه
نتیجه همین الان اعلام میدارم که به طور کامل کنار کشیدم و لطفا اگر بعدا حرفی زدم به من توجی نکنید ولی اگر میخواید به من یه ارتقا درجه بدید، پوسیدم از بس قرمز بودم
چون اگر من بخوام توضیح بدم خدایی بازی خراب میشه

خب از اونجایی که مدیران عزیز قبول نکردن این معامله منصفانه رو، من هم شروع خواهم کرد 4

خب با اینکه گفتن نام کاربری امتیاز نداره ولی کابر max23 صاحب این عکساعه

از یکی دوتا کتاب تو قفسه میشه چندتا نتیجه گرفت که بازی ویچر 3 رو تموم کرده و به صورت جوگیرانه ای شروع به خوندن کتاباش کرده ولی هنوز نتونسته تمومشون کنه.(_بخاطر بوکمارک وسطش)
از اون عکسی که زیر طاق چسبیده و اون کتابای ویچیر میشه گفت که کم بازی نمیکنه و به طور کلی میشه گفت کسی که بازی کردن رو دوست داره
و از کتاب تحلیل تکنیکال جان جی مورفی میشه به این نتیجه رسید که پاییز سال 98 همراه موج عظیم مردم تو فرا بورس رفته ولی خب اون کتاب رو هم میتونم بگم تموم نکرده(این هم صرفا یه حدس هوشمندانست، چون به نظرم فرد مورد نظر intj هستش و خب از محیط اطرف هم مشخصه که کمی تنبلی داره(nt ها کلا خیلی تنبلن) و حتی میتونه شروعش هم نکرده باشه)
از اون کتابایی که پشت سر هم چیده شده و اسمشون روانشناسی پرورشی نوین دکتر علی اکبر سیف و دوتا روانشناسی رشد و چندتا عنوان دیگه میشه نتیجه گرفت رشته علوم تربیتی، آموزش ابتدایی میخونه و ترم چهار رو هم رد کرده
لپ تاپ هم لنووعه مدل s540-k با سی پی یوعه I7 8656u و 8 گیگ رم و 1 ترا hdd در کنار 128 گیگابایت ssd و جی فورس جی تی ایکس 1650 
متولد 22 مهر 1378(به جان خودش این رو از عکسا استنتاج کردم)
ولی خب جدا مدل قرار گیری وسیله ها روی قفسه به نوعیه که بهشون دست دست نمیزنه ولی اگر بخواد ازشون استفاده کنه کاملا دم دستش باشن که یعنی باید در حالت نشسته دستش برسه که این میرسونه که به نسبت میانگین پسر های ایرانی قد بلند محسوب میشه (185 ( دیدین که این رو هم استنتاج کردم، چطور میتوانید در روز روشن انکارش کنید؟؟))
خب میخواستم بگم که اون قطره هم بخاطر اینه که زیاد به مانیتور زل میزنه و چشماش خشک میشه و این حرفا، با مشورت به این نتیجه رسیدم که برای حساسیت میتونه باشه، چون اکثر کسایی که خشکی چشم دارن عینکی هم هستن و اثری هم از عینک در تصویر دیده نمیشه
آدمیه نسبتا خیلی وسواسی، رو اینکه چی کجا باشه و چطور باشه حساسیت داره 
و یه طورایی علاقه داره به جمع کردن، مهم نیست چی باشه، به جمع کردنشون علاقه داره
از کتابای یه مجموعه بگیر تا روبیکای مختلف تا کارتن وسایلی که خریده و حتی فندک
و آقا خدایی از وسایلی که رو میزه(چندتا ظرف برای نوشیدن آب و یه سری چیزای دیگه) میتونم بگم که خیلی علاقه داره که تو محیط امن خودش بمونه و درونگراست

دست خط
باید بگم چپ دسته و خیلی هم خجالتیه و مقداری هم کمبود اعتماد به نفس داره (ببخشید که نمیتونم مثل شما ها بگم چون کلمات رو کوچیک مینویسه یعنی کمبود اعتماد به نفس داره یا اینکه بدخط بودن تا این حد از خسیسه های عمومی چپ دستاست)
میتونم تمام روز ادامه بدم ........
(برای شنیدن پادکست صدای بیکر رو عکس کلیک کنید 4)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Milad ، Cripher ، شرل ، Am.A ، Matin22sh ، Alishia ، فازی - ری ، All Father ، EMINEM
چیزی که نوشته یه خلاصه عجیب از دوره گیت جادیه....
و این همه چیز جدیدی که خریده(همه چیز نوعه و جعبه هاشونم توی میزشن.) به نظرم دو حالت داره. یا کنکورشو داده و همزمان با دانشگاه داره برنامه نویسی شروع میکنه. یا درس خوندنو رها کرده و به جاش برنامه نویسی شروع کرده.

پ ن: اگه داری میخونی در جریان باش که خط آخر اوه مای زی شله نه اوه مای زی چل 22

و اینکه اینم مث بنی، میشد از زیادی فعال شدنش حدث زد کیه...
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، ArshA ، شرل ، Am.A ، EMINEM ، Matin22sh ، Milad ، فازی - ری ، All Father ، Healer_ninja
خب سلام چ خبرا؟ 1 ...احتمالا هر چی میگم غلطه ولی باز میگم..
به کسب مهارت علاقه داره...از رو کتاب و سی دی وورد اسکیل مشخصه داره انگلیسی میخونه(خود آموز)/ یک کتاب اموزش خط داره/و برنامه نویسی هم ک مشخصه
چون هنوز سطح مقدماتی ورد اسکیل رو داره میخونه مشخص میشه تازه شروع کرده،یا شایدم خیلی وقته شروع کرده و دیر به دیر میره سراغ کتاب، اگرگزینه دوم درست باشه احتمالا به تازگی جدی تر شروع کرده،به دلیل اینکه هم کتاب و هم سی دی دم دست تره.اما به چه دلیلی تازه شروع کرده؟ احتمالا چون سرش به تازگی خلوت شده .
دوست داره همه چی در دسترسش باشه،از جامدادی بازش و کلا نحوه چیدن وسایلش مشخصه.
چون تقریبا تمام وسایلش اینجا جمع هستن میشه گفت معمولا تو اتاقشه و کم بیرون میره( 22 )
از رو نحوه جزوه نویسیش مشخصه زیبایی براش زیاد مهم نیست(خط خوردگی ها)، بیشتر به نظم توجه میکنه(فلش ها،شماره گذاری ها)
گیمر نیستم و کلا این چیزا رو نمیدونم چی به چیه ولی  موسش موس گیمه فک کنم (22) پس گیم براش چیزی بیشتر از یک سرگرمی موقته که براش هزینه می کنه (22)
یک دیوان حافظ داره،احتمالا کم بازش می کنه، ولی در نزدیکی نگهش داشته،چون براش چیز مهمیه.
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Beni ، Matin22sh ، Milad ، کارآگاه مرده ، Alishia ، فازی - ری ، All Father ، Healer_ninja
آخجون آخجون  25

من خیلی‌ آدم شناس خوبی‌ نیستم پس نمیدونم صاحب عکس کیه و خدروشکر پوینتی نداره اما، هیچی‌ نشده به نظرم آدم خیلی‌ باحالیه چون وایب خوبی‌ میده وسایلش! به پیشنهاد فازی جون گوش میدیمو از اسپویل آلرت استفاده می‌کنیم!! 20
نمایش محتوااستنتاج:

فعلا همینا 4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، Alishia ، Milad ، فازی - ری ، Louis ، All Father ، کارآگاه مرده ، EMINEM ، Healer_ninja
خب فکر کنم ..فعلا که الان آن هستم بزارمش 
یاحس جونههههه دل⁦❤️⁩ 21
بالاخره تاپیک مورد علاقمممممممم
پس از مدت ها...یک خوشحالی کوچیک 
خب بریم سراغ سوژه
خب راستشو بخواید اولش که اتاق رو دیدم حس کردم طرف چقدر منهههههه
چقدر آخه مودی لعنتی
با توجه به وسایلش به کرایفر شک کردم 21
ولی از اونجایی که کرایفر خیلی دقیقه و خیلی خیلی منظم به نظر میرسه...و تازشم به نظرم اتاقش همه چی سر جای خودشه (حدس میزنم)
پس کرایفر از لیست مظنونین بیرون میره
رد هت و لوییس و بقیه چی؟! و حتی مگنت؟!
هوم هر کدوم به اندازه کافی میتونن مظنون باشن یا نباشن(هر چند گفتن اسم و جنسیت یارو امتیازی نداره 22 )
خیلی خب....
رد هت می‌تونه باشه ولی خب چون استنتاجشو گذاشته و دوما که فکر نکنم رد هت توی دنیای برنامه نویسی باشه میره کنار
بقیه چی؟! ... اصلا بیخیال...
می‌تونه هر کسی باشه...مورف...اندلس...میلاد..خود فازی ری
همین جوکر خودمون(علیرضا شعبان پور)
و حتی میس شرلوک 21 22
پس بیخیال این قضیه چون کلی مظنون وجود داره...!
خب؟! از یارو‌ چی فهمیدم؟!
طرف قطعا (منطقی بداهه پردازه)...در واقع با توجه به چینش وسایلش و حتی نوشته هاش
میشه فهمید منطقیه و اصلا اهل برنامه ریزی نیست... افرادی که اهل برنامه ریزی نیستن ..هم خودشون و هم ذهنشون شلخته است
پس؟!
منطقیه که طرف توی حتی همین یادگیری خیلی چیزا اللخصوص برنامه نویسی گاه گاهی به مشکل بخوره
راجع به شهودی بودن و نبودنش و همچنین برونگرا و درونگرا بودنش نظری ندارم
شاید باید بیشتر عمیق بشم؟!
هوممممم
هندزفری آبی،قمقمه آبی،معکب روبیک خاصت آبی سفیده ... دفتری که دوسش داری آبیه....
جامدادیت آبیه....موس گیمت آبیه...
لهنتی چقد منی تو ⁦❤️⁩(این قلبو آبی تصور کن)
خب افرادی که رنگ آبی رو دوست دارن
صلح طلب و آرومن...فکر میکنم شخصیت های پیچیده ای دارن
(اصولاً روانشناسی رنگ ها مهمه ...چون مهمه که تو چه رنگی رو دوست داری...چون که رنگا مهمن...رنگا ...چیزایی ان که خیلی خیلی مهم هستن...اونا هنرن....و ارتباط درونی ما با یک هنر به درون ما برمیگرده...پس دلیل داره که انقدر رنگ آبی رو دوست داری)
پس فکر میکنم تو یه آدم عصبی بیخیالی
عصبی هستی چون لوازمت...چینش لوازمت...
و نوشته هات عصبی ان...شلخته و عصبی 
اما اینجا یه پارادوکس وجود داره
هوم 
آرامش...بیخیالی
شبیه یه طوفان که ادای نسیم رو در میاره
شایدم یه نسیم که از درون طوفانه
(عاشق تشبیه خودم شدم 21)
اما چرا؟!
چرا تو هم آرامش داری هم عصبی هستی
چرااااا؟!
چراااااا؟!
میدونی درونت چی میبینم؟!
هوم فعلا درونت یه جور خشم میبینم
بزار بیشتر پیش بریم : )
+راجع به ویچر...داداش مث اینکه دیوونه سریال ویچر هستی(البته میتونی نان باینری یا دختر باشی...من حتی به لیلیان شک دارم چون اونم گویا عاشق ویچره....حداقل مگنت نیستی 21..چون هیچ اثری از لفت اورز نمیبینم : )
+ویچر رو ندیدم...ولی حتما چیز خیلی خاصیه
(حتی ژانرشم نمیدونم...ولی احتمالا به جاوگری ربط داره ... شایدم فانتزیه)...
ولی نمیدونم چی داره که انقدر شیفته اشی؟!
فکر میکنم...یه چیز خیلی خاص ارتباط تو و ویچر رو از درون برقرار میکنه...شاید شباهته
تو به شخصیت اصلی شبیه نیستی؟!
فکر کنم هستی (حتی با اینکه نمیدونم شخصیت اصلی کیه...ولی اون عکس کوچولو کنار اون همه وسایل پوستر کوچولوی سریاله ..و احتمالا اون یارو مو سفیده شخصیت اصلیه 21...شاید خیلی شبیه اون یارویی؟؟
+خب اون فندک چی میگه این وسط؟!
نگو که سیگاری هستی؟!
(البته میتونه مدل فندک باشه 22 )
نگوووو که سیگاری هستی؟!....
فک کنم همزادمو پیدا کردم : )
خب تو یا سیگاری هستی یا اون فندک فقط یه مدله چون گویا ازش زیاد استفاده نشده و فقط به عنوان دکور گذاشته شده...اما از اونجایی که میدونم شبیه منی ...احتمالا مدل و دکور برات هیچ مفهومی نداره 21
هر چند اون معکبای روبیک که حل‌شون کردی(و گویا عاشق مکعب روبیک هستی
احتمالا برای اینکه تو عاشق محساسبات و تحلیل فضایی هستی...فکر میکنم احتمال شهودی بودنت بالا رفت : )
داشتم میگفتم اون معکبای روبیک رو جوری چیدی که مثلا قشنگ به نظر بیان!
این یعنی یه خورده به دکور علاقه مندی!
تو نخواستی چیزی رو تغییر بدی...تو خودت رو نشون دادی... همه چیزی که هستی رو...تو از قایم کردن خودت متنفری
ولی....با توجه به اینکه اعتماد به نفس کافی نداری+(از طرز نوشتنت متوجه میشم)
گویا علاوه بر نشون دادن خودت ..میل به اختفا داری(و چقدر شبیه منی اگه این درست باشه )
+فکر میکنم که لپ تاپت حسابی داغ میکنه ...و خب به خاطر اینکه ازش زیاد استفادع می‌کنی
هوم....یه نکته دیگه....
فردی که ازش خواسته شده سوژع استنتاج بشه...چرا باید از میزش عکس بگیره؟!
چرا؟؟
چون اون نمود واقعی تری از شخصیتشه
+یه احتمال دیگه هم وجود داره که فرد مرض داره 21
ولی من با توجه به کتابای روانشناسی میدونم که تو فرد عمیقی هستی
افراد عمیق حقیقت رو دوست دارن
فکر کنم تو از میزت عکس گرفتی چون که میزت...میز لعنتی ات...اون از ارزشمند ترین قسمت های اتاقته...فکر میکنی چرا؟!
خب مسلمه چون وقت زیادی رو در اونجا صرف میکنی...
با توجه به تمام این کتابها...و چیزی که ازت دیدم
تیپ شخصیتی ات رو آی ان تی پی اعلام میکنم : )
(هم تیپ هستیمممم...یاحس 21
درونگرا،شهودی،منطقی،بداهه پرداز
خب تو زبان هم میری...اون کتابی که اون بالاست ..کتاب بیسیک...؟!
هوم....یه دانشجو که سطحش بیسیکه؟!
هوم...خب شاید دیر زبانو شروع کردی...مثلا پونزده سالگی...شایدم یه سال این ور اون ورتر
+اون قطره چشم چی میگه؟!
(دقیق نمی‌بینم... ولی مث اینکه قطره چشمه)
شایدم چیز دیگه ای...ولی اگه قطره چشم باشه خیلی منطقیه...
چون که این همه وقت با لپ تاپ و کتابات میگذرونی...و فکر کنم عینک هم میزنی
+هوم یه چیز دیگه هم پیدا کردم...
توی حماسه ویچر بخش دوم (یه خط کش لای کتاب هس)... خب این یعنی داری اونو میخونی
خب چرا نزاشتیش بیرون(کتاب رو میگم)
چرا اصلا به ترتیب گذاشتی کتابا رو؟!
(خب چون تو چیزایی که دوسشون داری نظم هم داری و این یخورده عجیبه)...
ولی کتابای ویچر خیلی تازه و دست نخورده به نظر میان....پس دو حالت وجود داره:
+یا اصلا اون یکی ها رو نخوندی...و تازه داری میخونی
اگه نخونده باشی یعنی به شدت دیوونه ویچری ...که بدون خوندن کتابای قبلی همه رو با هم گرفتی
+یا هم چشای من اشتباه میبینه و کتابا دست خورده ان 22 (البته با شخصیتی که ازت دیدم فک کنم کتابای دست خورده و نخورده ات کلی تفاوت داره 21
خب در این صورت تو داری دوباره مجموعه رو میخونی و این نتیجه ای نداره جز اینکه تو دیوونه ویچری
البته لعنت به احتمال ها22«««یه احتمال دیگع هم وجود داره»»»»»
+یا هم اون قسمت کتاب یه متن خاصی داره که تو خوشت میاد...در هر صورت تو دیوونه ویچری 21
(این وسط تبلیغ کنم که 
#هنیبال ببینید (خودم)
#کیدینگ ببینید (از رد هت)
#لفت اورز ببینید (از مگنت)
#آبشار جاذبه و اینساید ببینید(کرایفر)
با عرض معذرت 21 )
خب ادامه میدیم...اهم اهم
+لیوان هات...سمت چپ هستن ..کلی از وسایلت سمت چپن
ولی موست سمت راسته
دسته لیوان هاتم‌ سمت راسته
خب پس به احتمال خیلی زیادی راست دستی
(اون کتاب زبان و اون دفترارم به طور ناگهان و بعد از کلاس زبانت گذاشتی بالا چون بهشون نیاز داری و حوصله نداری برشون داری بزاری جای دیگه...)خب این چه نتیجه ای داره؟ تو مرض نداری که با دست چپت بزاریش سمت راست...پس همون راست دستی
+اون خودکاری که اون پایین توی جعبه خاکستریه... اون یه چیز خاصیه برات هوم چرا؟!
شاید هدیه از یک عزیزه ...شایدم هدیه از یک مدرسه یا جاییه 22
+و چرا خب هم قمقمه ات اونجاست هم یه لیوان؟! 
چرا داری کنار میزت مگه زندگی میکنی؟!
اصلا از اتاقت میری بیرون؟!
بزن بیرون بابا...تو خونه موندن زیادی خوب نیست (شوخی 21
اون لیوان و قمقمه چی دارن میگن؟!
چی دارن میگن؟! دارن میگن ... این فرد زیاد آب میخوره....خب قطعا زیاد هم عرق میکنه...خب قطعا زیاد هم حموم میره...و قطعا اسپری های زیادی مصرف میکنه ...تا خوشبو بشه
اما چرا زیاد عرق میکنه؟! و چرا زیاد آب میخوره؟!
شاید چون
+زیاد ورزش می‌کنه
+هوای اتاقش گرمه 22
+یک مشکل عجیب بدنی...احتمالا هورمونی
(اون چیزی که اون گوشه است پس آمپوله؟!
آمپول هورمون؟! هوم ....)
احتمال اول و آخر کدوم؟!
_به نظرم هر دو...؟!
_نه ...یارو از اتاقش زیاد بیرون نمیره
+خب امیرعلی شاید تو اتاقش ورزش میکنه :/
_هومممم اینم هستش 
.
.
.
++++خب علاوه بر اینا (من توی دنیای گیم نیستم و اصلا بازی نمیکنم)
اما اون پوستری که کنار پوستر ویچر گذاشتی خب یه جورایی شبیه پوستر یه گیمه
(که قطعا هست و احتمالا گیم مورد علاقه اته)
ولی چرا؟! ...تو احتمالا همیشه دنبال یه ارتباط روحی با قضایا هستی...فکر کنم مثل خودم کهن الگوی هادس باشی
(مردی با کهن الگوی هادس...عمیقه...و بیشتر دوست داره افرادو از دور دوست داشته باشه...و توی ذهنش نگه داره...مرد کهن الگوی هادس اصولا افسرده و منزوی هستش...و یه چیز خیلی خاصی که در اون وجود داره اینه که حالا حالا ها عاشق نمیشه ...این دقیقا شخصیت آی ان تی ایکس هم شامل میشه ....خب فکر میکنم...تو شبیه هادسی ...مثل من...پس منطقیه که عاشق اتاقت باشی...عاشق تنهاییت‌‌...منطقیه که درونت عمیقا احساس پوچی بکنی ... منطقیه که آدمای مورد علاقت رو تو ذهنت ذخیره کنی و باهاشون صحبت کنی...و تو روشون‌ نتونی احساس هاتو بروز بدی : )
منطقیه که نخوای گاهی اوقات وجود داشته باشی....همش منطقیه (البته اگه تو واقعا این شکلی باشی که احتمالا هستی) و کهن الگوی بعدی که میتونم بهت نسبت بدم هرمس یا اون یارو آپولوعه 21 ولی تو عمیق تر از منطقی بودنتی ...پس احتمالا هادس درسته)
+خب؟؛ دیگه چی؟! هوم داشتم راجع به گیم میگفتم تو احتمالا گیم بازی ...
افراد گیم باز ...خاصیتی دارن اینه که تخیلی ان و تخیلاتشون اینطوریه:
حرکت ها رو اسلوموشن میبینن
حرکت ها رو سریع میبینن
و عاشق حرکت و پیش بینی حرکت هستن
همون طور که قبلا هم گفتم تو از هوش فضایی برخورداری ...(یعنی فضا رو درک میکنی .. برعکس من که تصور سه بعدی ندارم)
+خب پس توی خیالپردازی که عاشق تصور حرکت هاست
فکر کنم شغل مورد علاقه ات
گیم سازی،برنامه نویسی،روانشناسی باشه
شاید اصلا به خاطر گیم زدی تو کار برنامه نویسی؟! هوم؟! 
+با توجه به وسایلت میشه گفت که نه خیلی پولداری ...نه خیلی کم پول...
وضع مالیت (احتمالا وضعیت مالی خانواده)
متوسط رو به بالاست
دیگه نظری ندارم ... شاید بعداً 21
الان سرم درد گرفت
دیگه اینکه ...نمیدونم اون دیوان حافظ چه مفهومی برات داره هوم؟! انگار چیز خیلی مهم و خاصی برات هست...!
(احتمالا وقتایی که درگیری ...وقتایی که کم میاری ... وقتایی که حالت بده یه نگاهی بهش میندازی ...و اون دفتر اون طرف تر که آبیه و کوچیکه اون احتمالا دفتر خاطرات یا همچین چیزی هستش )
راستی بهت بگم که 
+بیشتر بیرون برو (البته اگه نمیری 22 )
+سعی کن احساس هاتو بروز بدی
خدافظ⁦❤️⁩
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنیبال تلفیق جنایت و هنر است⁦❤️⁩

همچون جهان که تلفیق پوچی و مفهوم است
این زیبا و لذت بخش است؛همانطور که دردناک است!

پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، Matin22sh ، Milad ، All Father ، Lili Stark ، Alishia ، کارآگاه مرده ، فازی - ری ، DarkGuy ، EMINEM ، Healer_ninja
خب خب خب 
بیاید استنتاج رو اول از خود تاپیک شروع کنیم 
فازی گفته که سوژه از اعضای شناخته شده ی انجمن نیست ... پس سوال اینه که کدوم عضو انجمن هست که شناخته شده نباشه اما فازی رو طوری بشناسه که بیاد عکسشو برای استنتاج بده؟ به قطع یکی از بچه های گپ تلگرام 
یه جای دیگه باز فازی گفته که امتیازی برای تعیین جنسیت نداریم چون ضایعه ... این جا هم ما مطمعین میشیم جنسیت شخص رو بر اساس کلیت عکس میشه دریافت ... چون مونث ها همیشه حتی اگه اهل چیزای مونث طورانه هم نباشن بازم تهش بالاخره هدیه ای یادگاری ای چیزی دارن که لوشون بده ... اما صاحب عکس چنین چیزی نداره .شاید بشه شک کرد سر لیوان ها ... اما اینم دقت کنید که مشخصا فرد هنوز با خانواده زندگی میکنه و تو هر خونه ای از این مدل ماگ ها هست و این که همون طور که گفتم فازی گفته جنسیت طرف گمراه کننده یا شک بر انگیز نیست پس پسره ... حالا جامعه ما محدود شده به جامعه ی اندکی یعنی پسرای گپ انجمن که شامل عرشا مکس بنی حسین حاجی میشن 
 حاجی نیست مدل عکساش فرق داره و چیدمان و... اش عرشا نیست محدوده ی میز کامپیوتر و... اش بر من پوشیده نیست حسین نیست چون لپ تاپش فرق داره بنی هم نیست چون بنی شخصیتی نیست که ناشناخته باشه
 ولی میثم کاملا معقوله ... خصوصا اون بخش تحلیل تکنیکالش خیلی راحت جوابا رو محدود میکنه به خودش و عرشا ... اما فقط میثمه که بین این دو نفر ویچر میخونه.
 خب پس کاربر مکسه
 حالا بریم روی بقیه چیزا 
 چرا باید از اینجا عکس بگیره؟ 

از نظر من ... چون اینجا قلب اتاقشه
اینجا اون جاییه که وقتی میخواد بره بیرون در اخر میره سراغش و اولین جاییه که موقع ورود به اتاق میره اینو از کمد نیمه باز کنار عکس و بودن کلید و کیف پول توی قفسه کتاب میشه فهمید ... همین طور از روی اینکه تقریبا کل روز رو اینجاست
از حجم نوشیدنی و احتکار لیوانش میشه فهمید کلا تو اتاقه ... از قطره چشم هم میشه دریافت که همش سرش تو لپتاپه ... از شمع و فندک و شونه و ناخن گیر و کیف پول و جا کلیدی هم باز میشه اینکه کل روز همین جاعه رو ثابت کرد 
طرفای اونا هم برق نمیره احتمال خیلی خیلی زیااااد ... چرا؟ چون که شمعه روشن نشده 
البته این احتمال رو هم باید در نظر بگیریم که ممکنه انقدر برقشون بره که قبلی تموم شده باشه اما این احتمال خیلی ضعیفه چون تنبل تر از این حرفاست که اثار شمع قبلی رو پاک کنه ... البته ممکنه کرده باشه اما مشخصا اون طبقه رو خیلی کم دست کاری میکنه ... جز اون ... اگه برقشون زیاد قطع میشد اون فندک اون بالا نبود
میزی که میبینیم هم گوشه ی بالا سمت راست اتاقه... اتاق مهتابی داره که روی دیوار سمت راست اتاقه ...
از نظر من هندزفری خراب کن اعظم هم میتونه باشه همین طور دست چپ چون نوشیدنی ها که مشخصا کم بهشون سر نمیزنه هم سمت چپ اند همین طور دفتر ...و جامدادی نیز... حتی شاید بتونیم اینم کمی حساب کنیم که Ctrl راستی تقریبا بدون استفاده است ولی چپیه مشخصه استفاده میشه.
اینم اعتراف میکنم که مدل چیدمان کتاباش غلط اندازن جدا ... به طور واضح هم از چپ به راست گذاشته شون ( که قابل توجیهه چرا که بیشتر اهل روبیک و جمع اوری کالکشنه تا کتاب خوندن  پس طبیعیه علاقه ی قالبش رو بذاره سمت طرف قالبش ) اما اخه ویچر رو هم از راست به چپ گذاشته ... که البته اینم قابل توجیهه چون کلی نگره و میخواد یه ترتیب معقول رو حفظ کنه اوتوماتیک چون کتاباش از راست به چپن کلا .‌‌.. و همین طور چون فارسی راست به چپه اینم همین طوره
مشخصا دارک هم دیده چون کتاب سفر در زمان رو داره ( ممکن هم هست کامل ندیده باشه)... کلا طرف مخاطب منفعلی نیست ( البته اگه اینو که تقریبا از جلوی لپ تاپش تکونه نمیخوره رو در نظر نگیریم#شوخی) تحلیل نکنیکال و این دست کتاب هاش هم که نشان دهنده علاقه اش به بورس و ارز و.. اند اما از مدل کتاباش خصوصا اونایی که قبل از ویچرن معلومه که مدتیه کلا سراغشون نرفته....
پشت فندکش یه چیزی هست که تو عکسا پیدا نیست اما من فکر میکنم ممکنه یه استند برای نگه داشتن عکس بوده باشه قبلا ...
فندک احتمالا بیشتر برای  ساخت کالکشن میاد تا استفاده از نظرم
توی مجموعه شرایط سیستمش این به نظر میرسه که دوست داره گیم زدن رو ... اما این طوری هم نیست اوضاع که خودشو گیمر بنامه اما به این معنا هم نیست که سرش تو گیم نیست ... از مجموع شرایط و جزوه و.. معلومه به برنامه نویسی و ارز و... علاقه منده اما اونقدری هم درگیر گیم و دیگر کار ها هست که فاصله ی عکس دست خط و میز هشت روز باشه اما هنوز رو مبحث اشتباه نکنم برنچ مونده باشه
تنها تفاوتشون در هشت روز دو تا خط کشیدن دور دو تا کلمه داره که یعنی شخص کمال گراعه و این باعث دردسرش هم میشه طوری که یه دوره ی دوازده درسه رو توی هشت روز تموم نکرده باشه  ولی مشخصا مرورش کرده باشه و بعد رها کرده باشش
مجموعا سیستم و گوشیشو به نسبت تازه گرفته و جعبه های وسایل الکترونیکیشو هم که به وضوح نگه میداره ...و تقریبا میتونم شرط ببندم که جعبه ی گوشیش هم توی اون کشوعه. اونجا هم نباشه داخل کمداعه اما احتمال قوی تر تو کشوعه یا کنار جعبه ها...

شب بیداره و از این موضوع ناراضی هم نیست . پتانسیل معتاد کافعینی داره 

از این دست آدماست که اگه یکی رو بکشه جنازه رو نزدیک محل قتل نگه میداره 

عکس اون پشت هم که کال اف دیوتی ادونس وار فیر یا مدرن وار فیر سه عه .مجددا علاقه اش به گیم ... اونم بوک مارک ویچره ...که نشون میده حداقل یکی از ویچر هاشو از سایت آذرباد خریده که البته نظر من اینه که احتمالا تقریبا کل ویچرای اذربادشو همزمان خریده ... چون به وضوح دلش میخواسته داشته باششون در حالی که احتمالا وسط جلد دوعه چون بوک مارکش اونجاست... مشخصا روی مترجم ها و سانسور ترجمه ها هم تحقیق کرده 

دلش میخواد احتمالا اون پشت پوستر و عکس بزنه ... اما هیچ وقت براش یه حرکتی نبوده که وارد عمل بشه  جز اون از خرید از سایتش میشه فهمید که تهران نیست و از جعبه ها و لپ تاپ و تو خونه موندنش میشه فهمید که به هر حال اهل خرید اینترنتیه تا حضوری.
این احتمال هم خیلی ریسکیه اما بر اساس جا کلیدی احتمالا میشه گفت خونه شون اپارتمانیه خصوصا که عکس ساعت سه گرفته شده اما مهتابی اتاقش روشنه که یعنی اتاقش پنجره نداره یا پنجره ی خیلی خیلی کوچیکی داره ... شاید بگید فقط برای این  که نور بهتر بشه رفته مهتابی روشن کرده اما ... مشخصا موقع عکس از کتابخونه رفته اون سمت که جلوی نور رو نگیره و عکس خوب بیوفته ... پس مشخصا توی دیوار سمت چپ پنجره ای درکار نیست ... همین طور پشتش ... ... از اونجایی که میز و.. اش هم حسابا تو کمد دیواری محسوب میشه پشتش هم پنجره ای درکار نیست ...
به طور کلی خانواده ی منظم طوری داره یا حداقل مادرش چنینه ... مادرش جزعی نگر هم هست .

به وضوح حافظو بیشتر از سعدی دوست داره چون حافظ کنار دستشه و سعدی روی کتابای  طبقه بالاست .. که یعنی رسما فراموش شده است ( تو کتابخونه ها کتابایی که روی بقیه کتابا در جهت مخالفن ... یعنی احترام کمتری براشون هست اما تازه استفاده شدن ) جز اون جای قبلی این کتاب توی سمت راست قفسه است ... پس نشون میده که یک از دست رس شخص چپ دستی مثل میثم دوره پس بازم اونقدر براش مهم نیست ... شاید بگید جای خالی قبل ویچرا هم هست اما اومده کتابا رو بر اساس ابعاد هم مرتب کرده پس اونجا نیست . دیگه اینکه میخواد زبان بخونه اما به وضوح استمراری درکار نیست یا فشاری ... پس یعنی به هر دلیلی به اون کتابا علاقه مند نیست و کتابای آموزشگاه خاصی هم نیستن و ازاد خودش میخونه ... یکی شون یادم مونده باشه مربوط به اکسنت امریکنه ... پس مشخصا زمانی رفته کلاس زبان و امریکن هم خونده ... چرا ؟ چون از اون دست ادماعه که استعداد اینو داره که لهجه ی بریتیش رو ترجیح بده
کمال گراعه اما چندان سخت گیر نیست 
کلی نگره اینو از ساعت کنار لپ تاپ مدل دست خط و مدل عکس گرفتن میشه فهمید 

و اینکه توی یکی از استان های شمالیه یا لاقل بالاتر از تهرانه و تو محدوده ی دور دریای خزر یا اینکه تو یکی از استان های کنار زاگرسه... چرا؟ این شخص مشخصا از اخرین باری که این محدوده رو درست و حسابی مرتب کرده یه دو هفته ای میگذره (حداقل). وقتی توی نواحی مرکزی ، جنوبی و..  زندگی میکنی بسته به ناحیه ای که توشی سر شرط بندی قفسه هات پر از خاک میشه ( در عرض چند دقیقه حتی)امکان نداره تو بقیه نواحی بوده باشه و بعد این مدت قفسه انقدر کم خاک باشه ... جز اون کلا شخص ادم تایپ گرد گیری بکنی نیست و حتی اگه هم باشه با وجود کالکشن روبیک هاش این کار براش چندان آسون نیست ... این شخص هم اهل کارای سخت نیست ... خصوصا کارای سختی که نتیجه شون سر سه سوت به حالت اول بر میگرده
خلاصه که یه جای پر گرد و خاک نیست به وضوح (good for him) 

درواقع من واقعا خطشو پسندیدم 
به هر حال رندوم چیزی که دیدم و پسندیدم میگم ... اول اینکه ادم دقیقیه چون خیلی از دندونه هاش قوس داره و از اون طرف هم این نشون میده که به کلا اموزش خط و... گرایش داره یا زمانی داشته( کتاب هم اینو نشون میده .. خصوصا که کتاب استفاده شده است به وضوح) ..از نظر من کمی کلمات فشرده نوشته میشن ... که تو تحلیل این بین علما کمی اختلاف هست که اگه نزدیکه طرف یا اجتماعیه یا جامع گریزه ... که پیشنهاد من بیشتر گزینه دومه ... گرچه از مجموع شرایطش میشه گفت این طوری نیست که کاملاااا جمع گریز باشه ... بلکه فقط با جمعای مخصوص خودش راحته ...
ادمیه که دستخطش منظم و خوانا نیست و کاملا با این راحته مشخصا و مشکلی باهاش نداره براش مهم اینه که خودش موضوعو دریابه نه بقیه 
مشخصا موقع نوشتن عجله داشته که خب دلیلش مشخصه این یه جزوه از روی یه دوره است ... شخص به وضوح به انگلیسی نوشتن چندان عادت نداره ( به git diff HEAD  دقت کنید ... مدلی که کپتال ها رو نوشته ... و به فاصله ها توی <  master>  اون این اشتباه فاصله گذاری رو داخل فارسی نداره.... اما مشخصا انگلیسی تایپ میکنه زیاد تر، یک به خاطر املای کلمات دو بخاطر رنگ های رفته روی کیبورد ) 
عموما نوشته اش عمودیه و فقط کمی ج هاش به سمت چپ متمایل اند ...
از روی دست خط پیداست که شخص شوخ طبعیه و اتفاقا توش استعداد خوبی هم داره ... شاید راحت تر بتونه باهوش ترین فرد اتاق باشه ... اما ترجیحش اینه که بامزه ی جمع بیشتر شناخته بشه و همزمان باهوش احتمالا ...
ادم سخت گیری نیست باتوجه به دست خطش .ادم کلا سفت و سخت به چهارچوبی نیست ... تازه اگه ادم ضد چهارچوبی نباشه21 
این نامرتبی و تنوع توی دست خطش ( هیچ کلمه مشابهی شبیه هم نوشته نشده .. ما تو متن یه عالمه گیت انگلیسی داریم که هرکدوم میتونه حتی مال دست خط یک انسان جدا به نظر بیاد ) این یعنی شخص تنوع طلبه و غیر قابل پیش بینی و کمی عجول ... همین طور نشون میده که خیلی دوست داره استقلال و ازادی داشته باشه و احتمالا دلش میخواد زودتر از خانواده جدا بشه .. از اتاق بر میاد که رابطه ی متشنجی ندارن  اما واقعا دیر به دیر میشه که حرف بزنن به اون شکل  . چون سوژه ی ما به وضوح از تقریبا انواع ابراز وجود تو خونه خودداری میکنه ... اما احتمال زیاد وعده های غذایی رو با هم میخورن یا هر طور که هست مشخصا تو این محیط سراغ غذا خوردن نمیره . 
البته حالا که فکر میکنم این فشار زیاد نوشته و همین طوری نامرتب بودنش در عین نظم دار بودن نوشته میتونه نشان این باشه که فرد از درون تنش رو حس میکنه ... همین طور از بیرون قطعا ( اینجا واقعا همه چی انقدر بد هست که تنش حس بشه 21
همچنین از مدل کالکشناش .. کتابای اموزشیش و کتاباش و... همین طور از روی دست خطش میشه فهمید که ادمیه که از شاخه ای به اون شاخه میپره ... یا حداقل بوده و هنوز به سیستم از این شاخه به اون شاخه نپریدن عادت نکرده... چون به نظر میرسه الان که من دارم اینو مینویسم نسبتا راهشو پیدا کرده...
جز اون از دلایل اینکه گاهی کاری رو از وسط ول میکنه میشه به این اشاره کرد که ادم بی حوصله ایه ... کاری که میخواد انجام بده باید بهش ثابت کنه که ارزش انجام شدنو داره وگرنه ولش میکنه تا هروقت که مود انجام اون کار برگرده ... یا اینکه به دقیقه نود انجام اون کار برسه
یه چیز دیگه هم که راجع به کوچیک نوشتنش هست اینه که ... احتمالا خودشو دست کم میگیره اما باور کن you are cool man  
از اون دست ادماست که احتمالا وقتی جمله قبلیمو میخونه میگه خودم میدونم 21

خب گوشیش هم که می ناین lite و لپ تاپش لنووعه مدل s540-k ( که البته حرف جدیدی نیست اینا) ... واتر مارکشو برداشته ... توی عکس به نور دقت کرده اما به اینکه چی معلومه و چی نه نه زیاد ... نشون میده درسته که ادم سخت گیری نیست .. اما ایده الا و نکات خاص خودشو داره ... عموما ادمیه که چیزی مثل جمع اوری کالکشن و چیزای هماهنگ و نظام بندی شده رو دوست داره اما اولویتش زندگی راحته ... همون طور که حافظ کنار اکسله در حالی که ویچر ها انقدر با نظم اون بالا چیده شدن ...
حرفم اینه که از نظر من این شخص مغز طبقه بندی شده ای داره ... اما تنها راجع به چیزایی که دوست داره ... و با وجود نظمش یه کم تنبلی روش موثره ...
یه چیزدیگه ... چرا همه فکر میکنن که قطره چشمه ؟ چرا کسی فکر نمی کنه قطره گوش باشه؟ یک به نظرم به خاطر حضور مستقیم لپ تاپت براته ... نکته دوم اینکه عموما کسایی که قطره گوش میریزن .. تا این حد استفاده مداوم از هندزفیری ندارن ...
و یه چیزییی که خیلییی برام سواله حالت هندزفیری روی لپ تاپه ... چرا اون شکلی قرار گرفته ؟ چی شده؟ 
و اینکه به وضوح رنگ ابی رو دوست داری .میشد گفت این علاقه مربوط به گذشتته چون قمقمه میتونه مثلا از دوران دبیرستانت باشن یا قبل کرونا اما از موس گرفته تا ادامسی که خریدی ( جا مدادی هنزفیری دفتر و...) میشه گفت که تو از رنگ ابی هنوزم خوشت میاد ... حتی این توی نحوه ی چیدمان روبیک هات هم مشخصه ... حتی میشه گفت از روی همین چیدمان روبیکات که تفکر نظام مند داری چون طوری تنظیم کردی که ابی رو ابی باشه و قرمز رو قرمز ...همچنین احتمال میدم که روبیک چهار در چهاره اخرین روبیکی باشه که باهاش بازی کردی چون اون نظم بقیه روبیکا رو نداره و احتمالا مثلا وسط لود شدن ویدیویی گرفتی دستت و بازیش کردی و تموم شد صاف برش گردوندی بالا .... یه چیزی که کسی بهش توجه نکرد و برام مورد تعجب بود این بود که تو دو تا روبیک سه در سه داری ... بقیه رو نمی دونم ... اما برای کسی که دو تا روبیک سه در سه داره خیلی چیزا میشه گفت ... یک اینکه فقط یه دوست دار روبیک نیست ... یه مجموعه جمع کنه  دو اینکه روونی روبیک الان براش مهمه اما با اونی که اون پشتِ روبیک رو شروع کرده و یاد گرفته ... به وضوح مجذوب پیچیدگی و نظام بندی و همین طور خلاقیت روبیک ها شده و در عین حال ادمی با تصور فضایی بالاعه و براش مهمه کلا شکل احجام و کلیت همه چیز ... وگرنه توی روبیکاش روبیک اینه ای و دو دردو هم پیدا میشد ... احتمال میدم یه ایده بلند بالا هم راجع به خونه و سیستمی داشته باشی که میخوای به دست بیاری داشته باشی... 
در مورد استایل خودش میتونم بگم ادمیه که تو لباس پوشیدن براش راحتی میتونه حرف اولو بزنه اما احتمالا به لباسای رسمی طور هم میتونه گرایش پیدا کنه 
اول فکر کردم که علت ابعاد عکس حتما اینه که با گوشیش زیاد عکس نمیگیره به همین دلیله که ظی هشت روز ابعاد دو تا عکس یکیه اما بعد که بیشتر فکر کردم دیدم علتش اینه که میخواسته کیفیت عکس خوب در بیاد پس با دوربین چهل و هشت مگاپیکسلش گرفته ... که توی گوشی های شیاعومی ابعاد توی دوربین چهل و هشت مگاپیکسل قابل تغیر نیست 
دیگه اینکه روانشناسی رشد داریییی ... مشخصا ادمی نیستی که خودت بری سراغ خوندنشون ... نه چون به نظرت روانشناسی رشد اصلا جذاب نیست ... بلکه چون به وضوح کتاب دانشگاهی اند 
سوال اینه که چه رشته  هایی سراغ این کتاب میرن 
روانشناسی
مشاوره
علوم تربیتی
اونایی که فرهنگیان میرن

یکی از بچه ها گفته بود لیوانات دسته شون سمت راسته .. معلومه که راستهههه چون اون وسط میشینه پس به طبع باید سمت راست باشه دسته ی لیوانا

حالا ادامه اش رو بعد میگم ...

Even silence has a story to tell

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، Matin22sh ، Louis ، Milad ، Alishia ، کارآگاه مرده ، فازی - ری ، مهرَبان ، Healer_ninja
خب اول اینکه کاربر Max23 هست
الرژی یا حساسیت داره چون از قطره چشمی اوستفاده میکنه_  از شمع استفاده نکرده ادم رمانتیکی نیست_ به شدت از لپ تاپش استفاده میکنه کیبورد جدا و شکل موس حرفه ای سیم های زیاد، فیلم هم زیاد میبینه و گیمر هست  _نوشیدنی زیاد مینوشه مخصوصا اب _برنامه نویسی انجام میده _از کتاب هایی ک داره به خوبی نگهداری میکنه مگر چنتا دفترچه و کتاب دم دستی  کتاب حافظ هدیه هست _اهنگ زیاد گوش میده _رشتش علوم تربیتی و زبان هم خودش میخونه_علاقه به جمع اوری داره مجموعه کتاب ها و مکعب روبیک و روبیک باز حرفه ای هستش_ادم اسون بگیری هست زیاد ب خودش دردسر نمیده _تو نوشتن به ظاهر اهمیت نمیده و محتوا براش مهمه تند مینویسه جامدادی سمت چپ پس دست چپه _اینکه ب نظرم تایم زیادی رو توی اتاقهش میگذرونه _اون خودکار تو جعبه هم که هدیه ست ولی مهم نیست چون همونجوری ولش کرده _براساس کتاب تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی فعالیت میکنه یا داره یاد میگیره مثل بورس و فارکس و..._ کتاب سفر در زمان نشون میده به فیزیک و سفر در زمان و این قبیل فیلم ها علاقه منده_مجموعه کتاب ویچر نشون دهنده علاقش ب این موضوع هست_چون چپ دسته کتاب های مورد علاقه شو گذاشته سمت چپ که راحت تر باشه و بقیه کتاب ها سمت راست_وسایلی ک زیاد استفاده میکنه دم دستشه مثل کیف پول و ساعت و شونه و اسپری_از اون سگ کوچیکه و اون فندکه خوشش میاد چون جلو چشمشه و دم دستش_وسواس دسته بندی و مرتبی داره جعبه ها، روبیک ها،کتاب ها و دفترچه ها و همینطور وسایل روشنایی هرکدوم رو یک جا گذاشته _خرید اینترنتی زیاد میکنه_دفتر نوت برداری دم دسته پس زیاد ازش استفاده میکنه_از شارژرش مشخصه گوشیش شیائومی هستش و پایه گوشیش هم که دم دستشه پس زیاد از گوشیش استفاده میکنه_لپ تاپ هم لنوو S540 هست_سمت راستش یک پنجره هست چون از سمت چپ روشن تره و  انعکاس نور در شیشه ساعتش مشخصه
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، Alishia ، Matin22sh ، Milad ، فازی - ری ، کارآگاه مرده ، Healer_ninja
نمایش محتواتایپیک‌استنتاج:

[/spoiler]
     «ماعادت داریم  ببینیم انچه‌ که انسان نمی فهمد را به باداستهزابگیرد»
                                             . legends neverdie .
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، Louis ، Milad ، فازی - ری ، کارآگاه مرده ، Matin22sh ، EMINEM ، Healer_ninja

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد