سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کارگاه علوی
کارگاه علوی یه کارگاه ایرانیه که در سال های 1308 به بعد فعالیت میکرد. این شخصیت در سریالی با همین نام معرفی شده. کارگاه علوی مامور اداره تامینات به عنوان کارگاه جنایی مشغول به کار بود. 
البته مدارکی حاکی از این که این شخص وجود خارجی داشته پیدا شده ولی خب چندان این مسئله پیگیری نشده در ضمن با توجه به اینکه بعد از انقلاب مدارک زیادی مفقود شده نمیشه درست نتیجه گیری کرد.
به هرحال این سریال در سال 1375 برای اولین بار روی آنتن رفت در سال 1387 برای دومین بار در 17 قسمت با عنوان کارگاه علوی 2 ظاهر شد.
احمد نجفی هم بازیگر این نقش بوده. یوسف مرادی هم نقش آقای صدردستیار کارگاه علوی رو بازی میکنه. (شخصیت مورد علاقه من آقای کازرونی هستش با اون لهجه قشنگش فضای سریالو جالب کرده)
د رکارگاه علوی 1 با توجه به برملا کردن مفاسد افراد با نفوذ زمان رضا خان تبعید میشه و د رکارگاه علوی2 با شروع حکومت محمد رضا شاه دعوت به کار میشه 
اینم لیست قسمت های فصل دوم:
  • شروع دوباره (دو قسمت)

• جواهرات گمشده (دو قسمت)

• گمشدگان (دو قسمت)
    • جنایت در عصر جدید (دو قسمت)

• ماجرای لیستر (سه قسمت)
  • قتل در چاپخانه
  • پنج گلوله برای شاه (دو قسمت)
  • جنایت در تماشاخانه
  • فرار
  • قتل نخست‌وزیر
در کل من از این سریال به عنوان یه سریال ایرانی خوشم اومد 4 (میتونید از شبکه آی فیلم دنبالش کنید)
بیاموزید آنچه  را آموختنی است به دست آورید آنچه را ماندنی است؛ سرمایه ای بدست اورید حتی اگر در دریا گم شدید و به تخته پاره ای چسبیدید آن را از دست ندهید!!!
پاسخ
فکر میکنم یه زمانی یه بازی هم بود به زبان پارسی در مورد همین کاراگاه علوی  39
پاسخ
(2021/07/01، 11:47 PM)DarkGuy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. فکر میکنم یه زمانی یه بازی هم بود به زبان پارسی در مورد همین کاراگاه علوی  39

بله درسته یه بازی هم با همین نام بود
بیاموزید آنچه  را آموختنی است به دست آورید آنچه را ماندنی است؛ سرمایه ای بدست اورید حتی اگر در دریا گم شدید و به تخته پاره ای چسبیدید آن را از دست ندهید!!!
پاسخ
و میتونید ساعت 4 شبکه آی فیلم مشاهده کنید(کاراگاه علوی)...222121
RAPSTAR
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد