سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اگه شما به جای جان با استنفورد به خیابان بیکر میرفتید
خب خب
اگه شمای به جای جان با  استنفورد به دیدن شرلوک میرفتید آیا حاضر بودین به خیابان بیکر اسباب کشی کنید ؟یه آدمی که هروقت نگاش میکردید انگار همه بدنتون شیشه ایه و همه چیز رو میفهمه. باید تو هر پرونده پشت سرش بدووید و هر وقت تو خیابون قدم میزنید انگار تو میدون جنگ دارید قدم میزنید. با قاتل های سریالی .خونه ای که حق نداشتید گردگیری کنید و چیزی رو جابه جا کنید. انگشت های داخل یحچال. چشم های تو ماکروویو و صدای ویولون زدن شرلوک. آیا حاضر بودید به جای جان با شرلوک زندگی میکردین؟ اگه جوابتون مثبته. داستان های زندگی شرلوک رو چطور می نوشتید؟ آیا این تصمیم رو میگرفتین که بنویسین؟ باعادت های شرلوک چطور کنار میومدین؟ آیا حاضر بودین تغییر کنین؟ به نظر خودتون چند ماه دووم میاوردین؟ آیا تبدیل به بهترین دوستش میشدید؟ مهارت هاتونو چطور ارتقا میدادین؟ ِ
بیاموزید آنچه  را آموختنی است به دست آورید آنچه را ماندنی است؛ سرمایه ای بدست اورید حتی اگر در دریا گم شدید و به تخته پاره ای چسبیدید آن را از دست ندهید!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Cripher ، Louis ، red hat ، Milad ، Mr.moster_
خب خب خب......
آمدم فقط به خاطر این که اعضای جدید ناراحت نشن که چرا به تاپیک نظر نمیدن.....
جواب من به سوال شما: نه.......چون دو تا شرلوک تو بیکر جا نمیشن
# 19
resim
پاسخ
مرسی بابت تاپیک. واقعا سوال سختیه؛ولی حس می کنم فقط جان واتسون می تونه جان واتسون باشه؛نه کس دیگه ای...
البته خودم خیلی با جان همزادپنداری می کنم
چون نقش فرعی بودن اسون تره.
پاسخ
 سپاس شده توسط cake is a lie
چیز خاصی در این باره ندارم بگم... فقط اینکه اپیزود اول شرلوکو که شامل این سکانس(و کلا روند آشنایی شرلوکو جان) میشه، دوبار ساختن. اون اپیزودی که تو پایلوت ساختن یه فرقایی داره و به نظرم ارزش دیدن داره.
(مخصوصا اگه چند وقته شرلوک ندیدینو دلتون براش تنگ شده. 3 )
resim
پاسخ
(2021/06/23، 04:08 PM)Louis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. خب خب خب......
آمدم فقط به خاطر این که اعضای جدید ناراحت نشن که چرا به تاپیک نظر نمیدن.....
جواب من به سوال شما: نه.......چون دو تا شرلوک تو بیکر جا نمیشن
# 19

جوابی بس دندان شکن 
بیاموزید آنچه  را آموختنی است به دست آورید آنچه را ماندنی است؛ سرمایه ای بدست اورید حتی اگر در دریا گم شدید و به تخته پاره ای چسبیدید آن را از دست ندهید!!!
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد