سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: در باره ی این تاپیک باید بگم که...
خوبه
ولم کن بابا22
خوبه چون تخریب لوئیس حال میده!
بده چون خسته شدم از عقاید مسخره ی لوئیس(ینی اینو بزنید به مولا میام قتلتون میکنم)
[نمایش نتایج]

نظرم رو عوض کنید
It's what this country's been needing
A generation of kids who don't waste their time reading
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Hidden ، Louis ، Healer_ninja
(2021/06/17، 09:41 AM)red hat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. شما نظرمو عوض کنین
1-اینستا از یوتیوب بهتره
2-فیلم های کمیک بوکی خسته کننده است
3-بیشتر آثار ژانر فانتزی تکراری و ملال آورند
4- بیکر هنوز می تونه برگرده ب روزای اوجش
5- این اعضای جدید همگی مولتی اکانتن
6- وجودیت  هر چیز به زندگانی و معرفتش بستگی داره و مرگ تنها یک تغییر شکله که باعث پیوستن ب وجود طبیعت و جهان میشه و همگی هم همه چیز هستیم و هم هی چیز نیستیم در طبیعت چون بودن و نبودن ب زمان مربوطن و و قتی همه چیز هستیم بدون در نظر گرفتن زمان هیچ نیستیم

در مورد مورد سوم خوسحال میشم مثال و دلیل بدی

Even silence has a story to tell

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Louis
اگه کسی بتونه نظر اندلس رو عوض کنه که آواتارش رو عوض کنه 10 اعتبار ناقابل بهش اعطا میکنم. 
پس بشتابید و نظرشو عوض کنید
resim 
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، EndLessCreations
هی گایز من چند تا سوال دارم 21
چون یع مدت طولانی نبودم به قول لوییس بهم سخت نگیرید ، دکتر غلامی کیه؟؟
قضیه این میم و عکس هایی که دو تا پسر کنار رودخانه اند چیه، یک شون تفنگ داشت فک کنم ،
هرکس میدونه بهم بگه 5
جهان مرا مه گرفته سرتاسر...

resim

ما رو از دست این مرد یعنی کنت اولاف نجات بدید 63
پاسخ
 سپاس شده توسط مهرَبان ، Louis ، Dazai
(2021/09/22، 06:20 PM)Violet.B نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. هی گایز من چند تا سوال دارم 21
قضیه این میم و عکس هایی که دو تا پسر کنار رودخانه اند چیه، یک شون تفنگ داشت فک کنم ،
هرکس میدونه بهم بگه 5

سراغ آئم درستی اومد !
اول از همه بریم سراغ اون میم معروف در دام شیطان ( همون پسره کنار رودخونه و تفنگ) برو این ویدیو ها رو به تریتبی که گزاشتم ببین .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب من تصمیم گرفتم به مناسبت عید نوروز یک اقتباس آزاد از شرلوک داشته باشم و یک فیلم بسازم . و حاصل شد این . البته نیمه کاره موند بنا به دلایلی . اما اون صحنه معروف از توی پارت دوم خیلی میم شد .

و  در رابطه با دکتر غلامی . یک آدمی بود که یک مدت هعی میومد اکانت میزد تبلیغ دکتر غلامیو لیفت صورت میکرد و هر چه قدر اینا محروم میکردن دوبار برمیگشت و سوژه کلیمیم و حتی فیلم انجمن شد .
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Violet.B ، Louis ، Dazai
(2021/09/22، 06:31 PM)مهرَبان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021/09/22، 06:20 PM)Violet.B نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. هی گایز من چند تا سوال دارم 21
هرکس میدونه بهم بگه 5

سراغ آئم درستی اومد !
اول از همه بریم سراغ اون میم معروف در دام شیطان ( همون پسره کنار رودخونه و تفنگ) برو این ویدیو ها رو به تریتبی که گزاشتم ببین .

خب من تصمیم گرفتم به مناسبت عید نوروز یک اقتباس آزاد از شرلوک داشته باشم و یک فیلم بسازم . و حاصل شد این . البته نیمه کاره موند بنا به دلایلی . اما اون صحنه معروف از توی پارت دوم خیلی میم شد .

و  در رابطه با دکتر غلامی . یک آدمی بود که یک مدت هعی میومد اکانت میزد تبلیغ دکتر غلامیو لیفت صورت میکرد و هر چه قدر اینا محروم میکردن دوبار برمیگشت و سوژه کلیمیم و حتی فیلم انجمن شد .

واااااااااااااااااااااااییی   24 
چه ادم درستی جواب داد
مرسیی باحال بود برای شروع ، دانشگاه هم میخوای بری کارگردانی یا تئاتر؟؟
جهان مرا مه گرفته سرتاسر...

resim

ما رو از دست این مرد یعنی کنت اولاف نجات بدید 63
پاسخ
 سپاس شده توسط Louis ، Dazai
(2021/09/23، 01:52 PM)Violet.B نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021/09/22، 06:31 PM)مهرَبان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرکس میدونه بهم بگه 5

سراغ آئم درستی اومد !

واااااااااااااااااااااااییی   24 
چه ادم درستی جواب داد
مرسیی باحال بود برای شروع ، دانشگاه هم میخوای بری کارگردانی یا تئاتر؟؟

بیشتر کارم کارگردانی سینما است . البته اگه بتونم تو کنکور رتبه خوبی بیارم میرم به دانشگا و اگرنه از همین الان به صورت تجربی شرع به کار کردم . حالا توصیه میکنم اون ویژه برنامه پنجمین جشن تولد انجمن رو هم بببینی . و همینطور تاپیک مسابقه بادکنک سبز رو .
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Louis

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد