سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نور ماه خیابان بیکر
(2020/11/01، 04:13 PM)Cripher نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/11/01، 03:22 PM)شرلوک‌هلمز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. نصب شد ولی بالا نمیاره

ینی چی؟
چیو بالا نمیاره؟

منظورم اینه که تو ویندوز نصب کردم ولی هیچی نمیاره اصلا اتفاق خاصی نیوفتاد برنامه ای که گفتی
[تصویر:  20220531_203542_84on.png]
پاسخ
(2020/11/01، 04:43 PM)شرلوک‌هلمز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/11/01، 04:13 PM)Cripher نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/11/01، 03:22 PM)شرلوک‌هلمز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. نصب شد ولی بالا نمیاره

ینی چی؟
چیو بالا نمیاره؟

منظورم اینه که تو ویندوز نصب کردم ولی هیچی نمیاره اصلا اتفاق خاصی نیوفتاد برنامه ای که گفتی
یه صفحه جدید باز کن توش بزن about:addons ببین نور ماه فعاله؟
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat
من میخواستم دانلودش کنم میگه همچین صفحه‌ای وجود ندارد :_(

+برای اضافه کردن افزونه به مرورگر توی گوشی میشه از مرورگر آزاد kiwi browser استفاده کرد و احتمالا کسایی که از گول کروم استفاده میکنن با اون مرورگر راحت‌ترن چون به شدت شبیه به گوگل هست.
پاسخ
(2022/06/06، 11:39 AM)Sherly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. من میخواستم دانلودش کنم میگه همچین صفحه‌ای وجود ندارد :_(

+برای اضافه کردن افزونه به مرورگر توی گوشی میشه از مرورگر آزاد kiwi browser استفاده کرد و احتمالا کسایی که از گول کروم استفاده میکنن با اون مرورگر راحت‌ترن چون به شدت شبیه به گوگل هست.

نمیدونم مشکلش چیه ولی دیگه "پشتیبانی"ش نمیکنم 15 
کلا دولوپر هاب موزیلا ابزار ناراحتو بدرد نخوری شده... یه سری اسنیپت از نور ماه مونده که اگه خودتون میخواین اینجکت کنین اینجاست:

https://github.com/ShacoShinco/moon-light/tree/main/scripts

دوتاشو[در پی سوالات مکرر دوستان راجب مای کد آپارات] نوشته بودم تا به انجمن اضافه کنن که یکیش به صورت پیش فرض آپاراتو داخل این لیست سرویس اشتراک ویدعو ها نشون میده و اون یکی، وقتی از گزینش استفاده کنین داخل متن براتون ویدعورو جای مارک آپ نشون میده(مث بقیه چیزا).
شاوت باکس رپرم، به صورت پیش فرض به پیامای چت باکسی که بفرستین مارک آپ اضافه میکنه...
یه سری اسکریپت دیگه هم هست که روی برنچ ریموت نیستو یه نگاه میکنم اگه استفاده عمومی داشتن پوششون میکنم.
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdi_nvs

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد