سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: سریال را میبینم و حمایت میکنم
بله
خیر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
فیلم وسریال ها(ساخته ????) کابوس هالووین اکران شد
(2021/08/24، 11:51 AM)عمو مهربان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. سلام به همه همفرومی های عزیز !
خب قرار بود بعد اکران یکسری پشت صحنه براتون بزارم و خب دوروز پیش وقت کردم و اون ها رو براتون دستچین کردم و الان میتونید تماشاش کنید !
لینک تماشای آنلاین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه بابا چه حرفه ای شدی.  25 
انشالله بریم ببینیم سیمرغم میگیری یا نه.
resim 
پاسخ
 سپاس شده توسط Hidden ، red hat ، Louis
دلیل نبودن من ...
resim

اولین تیزر به زودی منتشر میشود !!!
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، red hat ، Hidden ، Mr.moster_
این شما و این هم تیزر فیلم « من بدون او » که دلیل این بک هفته غیبت من رو مشخص میکنه !

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Hidden ، red hat ، Alishia ، Mr.moster_ ، Lili Stark
سلام دوستا ن1 همونطور که میدونید یک هفته نبودم و یک دلیل داشت که میتونید توی این فیلم جدیدم ببنید . در کل بعد دیدن اش دوست دارم نقد و ها نظراتتون رو بخونم و امیدوارم ازش لذت ببرید !
* برای اینکه لو نره داستان و اسپویل نشن دوستان توی تاپیک و با استفاده از قابلیت اسپویلر ارسال انجام بدید *
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، Mr.moster_ ، کارآگاه مرده ، Hidden ، Cripher ، ♥♥♥♥ ، Alishia ، Dazai
نمایش محتوانقد مسخره فیلم:
کور میکنه چشاتونو برق الماس..!
پاسخ
 سپاس شده توسط cake is a lie ، cake is a lie ، red hat ، ♥♥♥♥
آرت ایز لای ناتینگ ایز ریل.
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط cake is a lie ، Hidden ، Louis
خب خب خب خب
اسپویل نمیزنم چون اگه تا الان ندیدی وای بر تو برادر/خواهر 37
اول از همه یک تشکر و خسته نباشی تپل میکنیم از مهربان عزیز که وقت گذاشتن فیلمو ساختن
اول از همه اون قسمت تمبک. جالب بود...شروع جذابی بود و حس و حال قصه گویی رو ایجاد میکرد
دوم این که
ولش اصلا بیایید فیلم رو کلی نقد کنیم22
فیلم از اونایی بود که خودش رو آروم آروم آروم وارد مخاطب میکرد. دیگه انفجار احساسی ای نداشت مثل تو آخر های اینساید. ولی این خوبه. من این فیلم هارو دوست دارم. آروم آروم وارد مغزت میشن به طوری که متوجه نمیشی ولی وقتی که فیلمه تموم شد تو میدونی اون اونجاست..ولی نمیدونی کی اومد. یکی از قسمت های مورد علاقم قسمت پتو ی بچگانه بود. تجربه داشتیم که ی بحث داغ تو چت باکس هست ولی من مثلا مجبورم برم بخوابم(دیشب اتفاق افتاد برام)  بعد که تب بیکر رو میبندی...یهویی تنها میشی. و وقتی تنهایی حوصله ات سر میره و اون جاست که یاد گذشته می افتی...فکر میکنم مهربان اینجا سعی  داشته این رو نشون بده که بدون بیکر به گذشته اش فکر کرده و دلش میخواسته باز بچه بشه. حس میکرده کودک درونش مرده یاچی...... و 
تو قسمت چاقو هم که زدی ترکوندیمون پسر...حس کردم میخوای بزنی رگتو12
ولی قسمتی که ری زنگ میزنه. انگارمیگه که مهربان وضعش خیلی بی ما خیت بوده....انقدر که میخواست به خودش آسیب بزنه....ولی ری زنگ زد و صحببت یا او صحبت با یکی از اعضا خانواده ی بیکر حالش رو خوب کرد. و خودکشی نکرد2221
ببینید
میدونم که خیلی خیلی خیلی اغراقی به نظر یاد .....انجمن نیومدی که ننیومدی رگ زدن نداره که!
اما....باید به ی نکته توجه کنیم
اولا مهربان 5 سالیه اینجاست....مستقر شده اصلا. دوما برای اکثریتمون من جمله مهربان، فضای مجازی تنها چیزیه که داریم. با اون به دنیا وصلیم با اونه که ارتباط برقرار میکنیم. و بدون اون یک تنهایی عظیم داریم.....حالا...شاید با خودتون بگید که لازم اغراقه چاقو اینا
خب برادرم/خواهرم تو فیلم ی مهربان مریض داریم چه انتظاری داری؟:/
آخرش دراماتیکی طور بود..ولی یکم بیشتر دراماتیک میشد بشه ولی خب همینم جالب بود که ساعت سه پاشده رفته فیلم بگیره..و همین
به نظر من فیلم بدکی نبود...یعنی خوب بود درسته جای پیشرفت داشت ولی خب هیچی بی نقص نیست..امیدواریم  که سالم باشه فیلمساز عزیزمون ( و نزنه رگشو-_-)
 از دیدنش لذت بردم....قسمت پتو مورد علاقم بود واقعا حس گرفتم
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط cake is a lie ، red hat
سلام به همه دوستان عزیز !
19 19 19 هالووین مبارک ! 19 19  19
باید بگم امسال هم مثل پارسال سعی کردم یک فیلم هالووین براتون آماده کنم ! ولی نگاه یکسال چه قدر زود کذشت ! هعی ... !
اول از همه بگم اینو با عجله و تو کمتر از 24 ساعت ساختم پس امیدوارم که خوشتون بیاد و لذت ببرید !
یعنی چیزه ...انقدر بترسید که از ترس لذت ببرید !
خلاصه داستان : مهربان مشغول نوشتن فیلمنامه فیلم انجمن مخصوص هالووین به اسم : کابوس هالووین بود که ناگهان ،...
*فقط نقد و نظرتون رو در صورت اسپویل اینجا بگید و تو چت باکس نقد و نظر زیاد نزارید *

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Lili Stark ، ♥♥♥♥ ، red hat ، Erwin ، Hidden ، Louis ، Alishia ، Sherlocka1985 ، کارآگاه مرده ، Mr.moster_ ، Milad
منی که از اولین فیلمهات دنبال میکنم دارم قشنگ پیشرفتو میبینم توی کارت. هم طنز داشت. درسته یه کار کوچیکه ولی قشنگجدی میگیری. روی نور پردازی و صحنه خیلی خوب کار میکنی. داستانت هم خوبه. تازگی ها هم انگاری دارن ویدئو هات مهربانیلیزه میشن. سلیقه ی خودت را توی صحنه ها نشون میدی. کارت درسته3
O Lord God, All Powerful and All Merciful, Thou who desirest not the death of a sinner, but rather that he may turn from his wickedness and live; give and grant unto us thy grace, by blessing and consecrating this earth and this Circle, which is here marked out with the most powerful and holy Names of God. And thee, I conjure, O Earth, by the Most Holy Name of ASHER EHIEH entering within this Circle, com- posed and made with mine hand. And may God, even ADONAI, bless this place with all the virtues of Heaven, so that no obscene or unclean spirit may have the power to enter into this Circle, or to annoy any person who is therein; though the Lord God ADONAI, Who liveth eternally unto the Ages of the Ages. Amen
پاسخ
 سپاس شده توسط cake is a lie ، Erwin ، Hidden ، کارآگاه مرده

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد