سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چگونه یک کارآگاه شویم
#11
22 صرفا جهت ببدار شدن تاپیک

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و
کارآگاه در ایراندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رئیس پلیس آگاهی ناجا شرایط شرکت در آموزش کارآگاهی و کارآگاه یاری را چنین تشریح کرده است: آزمون عمومی (کارآگاه و کارآگاه یار پنجمی) و آزمون تخصصی (ارتقاء کارآگاه و یا کارآگاه یار چهارمی به سومی) که به صورت آزمون تخصصی متناسب با رشته اجرا و پس از قبولی در آن آزمون علمی و طی نمودن سایر مراحل آن به رتبه بالاتر نائل می‌آیند.
آزمون عمومی به این ترتیب است که کارکنان واحدهای عملیاتی پلیس آگاهی، کارکنان تشخیص هویت و اطلاعات جنایی با رسته آگاهی که حداقل به مدت ۲ سال در مشاغل اجرایی و پشتیبانی عملیات و در فرایند رسیدگی به پرونده به عنوان متصدی پرونده و یا هدایت کننده ستادی و عملیاتی به طور مستقیم و مستمر نقش داشته باشند، می‌توانند در آزمون کارآگاهی و کارآگاه یاری شرکت نمایند. فقط کارکنانی که دارای رسته اطلاعات و شاغل در واحدهای اطلاعات جنایی می‌باشند می‌توانند در آزمون کارآگاه یاری اطلاعات جنایی شرکت نمایند.
شرکت کنندگان پس از قبولی در آزمون علمی و عملی (تست جسمانی و تیراندازی) لازم است که نسبت به تهیه ۲۰ فقره کاربرگ تجارب موفق (۱۵ کاربرگ مستقیماً مسئول و متصدی مستقیم پرونده و حداکثر در ۵ پرونده به عنوان همکار باشند) در بازده زمانی مشخص شده که توسط مرکز امور کارآگاهان اعلام می‌شود، اقدام کنند.
پذیرفته شدگان در آزمون عمومی، پس از کسب امتیاز لازم (۳۵۵ امتیاز از ۵۰۰ امتیاز) به رتبه پنجم کارآکاهی و یا کارآگاه یاری عمومی نائل می‌شوند و پس از یک وقفه زمانی ۴ ساله با داشتن شرایط اعلامی مندرج در دستورالعمل، قابلیت ارتقاء به رتبه بالاتر و کسب مزایای رتبه جدید را خواهند داشت. 
ویکی پدیا
Try to be mature
پاسخ
 سپاس شده توسط Molly Hooper ، کارآگاه مرده ، Alive ، Cripher
#12
اصلا هدفت از کاراگاه شده چیه؟واسه تفریح و بزرگ نشون دادن خودته یا کمک و مشگل گشایی مردم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Cripher
#13
برای کاراگاه شدن کافیست در انجمنی به نام انجمن بیکر ثبت نام نمایید. با اغاز فعالیت شما کاراگاه محسوب میشوید و با افزایش فعالیت به کاراگاهان فعال و ویژه و ...ارتقا رتبه خواهید یافت... 4
O Lord God, All Powerful and All Merciful, Thou who desirest not the death of a sinner, but rather that he may turn from his wickedness and live; give and grant unto us thy grace, by blessing and consecrating this earth and this Circle, which is here marked out with the most powerful and holy Names of God. And thee, I conjure, O Earth, by the Most Holy Name of ASHER EHIEH entering within this Circle, com- posed and made with mine hand. And may God, even ADONAI, bless this place with all the virtues of Heaven, so that no obscene or unclean spirit may have the power to enter into this Circle, or to annoy any person who is therein; though the Lord God ADONAI, Who liveth eternally unto the Ages of the Ages. Amen
پاسخ
 سپاس شده توسط risen ، arefe.shoon ، کارآگاه مرده ، Alive ، The Consulting Criminal ، Cripher
#14
(2018/02/17، 09:33 PM)مشتوگز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. اصلا هدفت از کاراگاه شده چیه؟واسه تفریح و بزرگ نشون دادن خودته یا کمک و مشگل گشایی مردم؟

کاراگاه ها افراد بزرگی نیسن ( شرلوکم ی فیلمه ) برای هیجانش و چالش های ذهنی ای که داره و در کنارش کمک ب مردم و جمع کردن مجرما از توی جامعه
Try to be mature
پاسخ
 سپاس شده توسط The Consulting Criminal ، Cripher
#15
برین اونور آب خبرنگار بشین از کارگاه بودن هم راحت تره هم جا افتاده تر هیجان کافیم داره(اونجا خبرنگاراشون از پلیسا ترسناکترن لعنتیا)
پاسخ
 سپاس شده توسط Cripher
#16
سلام.
برای کارآگاه شدن،دو تا حالت وجود داره،برین ریاضی یا حقوق بخونین(رشته های دیگه هم هست،مثل روابط خارجه،میتونین با یه سرچ ساده به همشون دسترسی پیدا کنین) و بعد برای پلیس آگاهی شعبه استان خودتون گزینش شین.
یا اینکه کارآگاه خصوصی شین که چندان توی ایران طرفدار نداره.
راه دیگه ای هم هست که علوم جنایی رو فرا بگیرین و بعد با دخالت در پرونده های جنایی واقعی پلیس رو به خودتون جذب کنین تا ازتون مشاوره بگیرن (این بی سابقه نیست در ایران)
پاسخ
 سپاس شده توسط Lord Elrond ، Mahdi_nvs ، Cripher
#17
واقیت من خیلی وقته دلم میخواد ی چنل برای کسایی که قصد دارن کاراگاه یا شغلای مربوط به کشف جرم و مبارزه باهاش رو داشته باشن بزنم و یجورایی این جور افراد رو دور هم جمع کنم (کسانی که واااقعا میخوان و خلاصه استعداد دارن) به نظرم ایده خوبیه و میشه روش کار کرد و مخصوصا اینکه به همه اون افراد کمک میشه اطلاعاتشون رو در این موارد ببرن بالا . خودم سه سالی هست در این مورد تحقیق میکنم و خلاصه شغل کاراگاهی انقدر اطلاعات و علم در زمینه های مختلف میخواد که هرچقدر بیشتر بخونی بیشتر احساس میکنی که باید بیشتر بدونی ...درمورد ایده چنل یا گروه هم اگر کسی پایه بود به من ایمیل بزنه 1 . detective1878m@gmail.com

(2020/08/17، 09:46 PM)DarkGuy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. سلام.
برای کارآگاه شدن،دو تا حالت وجود داره،برین ریاضی یا حقوق بخونین(رشته های دیگه هم هست،مثل روابط خارجه،میتونین با یه سرچ ساده به همشون دسترسی پیدا کنین) و بعد برای پلیس آگاهی شعبه استان خودتون گزینش شین.
یا اینکه کارآگاه خصوصی شین که چندان توی ایران طرفدار نداره.
راه دیگه ای هم هست که علوم جنایی رو فرا بگیرین و بعد با دخالت در پرونده های جنایی واقعی پلیس رو به خودتون جذب کنین تا ازتون مشاوره بگیرن (این بی سابقه نیست در ایران)
با مورد اخر خیلی موافقم .
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، Louis ، Lord Elrond ، Hidden ، Cripher
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد