سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

معرفی اهنگ
Mask-escape the fate
Thought contagion-muse
Muscle museum- muse
 کلا هر چیزی از میوز 12
Try to be mature
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥♥♥♥
(2021/09/10، 12:48 PM)^_^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. Mask-escape the fate
Thought contagion-muse
Muscle museum- muse
 کلا هر چیزی از میوز 12

hoodoo را هم اضافه کن! 4
O Lord God, All Powerful and All Merciful, Thou who desirest not the death of a sinner, but rather that he may turn from his wickedness and live; give and grant unto us thy grace, by blessing and consecrating this earth and this Circle, which is here marked out with the most powerful and holy Names of God. And thee, I conjure, O Earth, by the Most Holy Name of ASHER EHIEH entering within this Circle, com- posed and made with mine hand. And may God, even ADONAI, bless this place with all the virtues of Heaven, so that no obscene or unclean spirit may have the power to enter into this Circle, or to annoy any person who is therein; though the Lord God ADONAI, Who liveth eternally unto the Ages of the Ages. Amen
پاسخ
 سپاس شده توسط ^_^ ، Healer_ninja
سلام یک آهنگ و یک موسیقی متن خیلی خوب براتون دارم که امیدوارم خوشتون بیاد !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این آهنگ اخیرا هم تو تریلر ماتریکس 4 استفاده شده بود و همونطور که از اسمش معلومه اشاره داره به آلیس در سرزمین عجایب و آنسوی آینه . حتما ترجمه آهنگ رو سرچ کنید و بخونید و یک خورده ازش اطلاعات پیدا کنید . چون به مصرص مواد م خدر  و روان گردان و همینطور یک سری چیزهای دیگه مربوطه !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم خود فیلم و هم آنگ خیلی خوب و زیبا هستن . آهنگساز این فیلم  انیو موریکونه  بوده که همه با آهنگسازی اش برای خوب ،بد ، زشت   میشناسیم اش .
resim
پاسخ
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥♥♥♥ ، Cripher ، Healer_ninja
دو تا موزیک ویدیو خیلی خوب و درجه یک و سمی براتون دارم ! از یک گروه موسیقی به اسم تالی هال
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Healer_ninja
دو تا اهنگ از البوم موزیکال لوکی که بنظرم جالب اومد براتون اپلود کردم

RAPSTAR
پایدار تا پای دار

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، Milad ، Alishia ، Healer_ninja
(2021/09/12، 04:36 PM)red hat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این آهنگ منه... ینی دستی از آدمای نزدیک، اینو به عنوان موزیک من انتخاب کردن.

فک کنم باید ناراحت شم که مومیاعیه و طلسم شده و ناراحته. ( 22 ) ولی جوکز آن دم چون دوسش دارم.
resim
پاسخ
گروه تالی هال رو که معرف حضورتون هست ! پیشنهاد میکنم که اولا تو یویتوب موزیک ویدیو هاشون رو ببینید اما اگه فقط خواستید آهنگ هاشون رو گوش کنید لینک های پایین رو کلیک کنید .

resim
پاسخ
پاسخ
موسیقی اصیل یعنی یک موسیقی کلاسیک.
اینم اصل جنس
resim 
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، EndLessCreations

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد