سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اگه شرلوک رو ایرانی ها میساختن
(2019/04/05، 12:50 PM)Harley نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. فصل پنجو کافیه بسپرن به ایرانیا تا یوروس رو بدن به اندرسون 22 22 22 22
بخدا اگه دوناوان سر این حسودی نیومد رزی رو گروگان بگیره ...... اون وسط شرلوکو جان میان واسه نجات رزی یهو دوناوان دیوونه میشه یه تیر در میکنه تیر داره میره سمت رزی....
اینجاااااااااست ک قسمت حساس ماجراست.......
لستراد و مایک و یوروس و اندرسون و خانوم هادسون 22 از ناکجاباد میریزن سر محل گوگان گیری و همه شاهد میشن که شرلوک خودشو میندازه جلو رزی......
یهو آیرین و مالی از آسمون میان زمین جیغ میزنن شرلووووووووووووووووک!!!!!!!!جفتشونم همزمان غش میکنن..........
شرلوکم که داره تو بقل جان جون میده میگه من از همون اولم به این ازدواج راضی نبودم......
یوروس میاد داد میزنه میگه داداششششششششششششش من اسم بچه مو میذارم شرلووووووووووووککککککک!!!!!!
و شرلوک درحالی که لبخند کمرنگی برلب داشت چشم های آبی رنگش را به تنها روزنه نور در آن ساختمان متروکه تاریک میدوزد و به سرای باقی راهی میشود........ 22
هفت سال بعد:
-اندی جونم کجا میری؟
-میرم شرلوک رو ببرم پارک 22 جان و رزی هم اونجان
-باشه سر راه داری میری این لقمه کتلت و گوجه رو بگیر ببر زندان بده سالی 22 22 22بدبخت گناه داره.......
نام سریال: دیوانگان زندگی(فصل 5 شرلوک)
هنگام مصاحبه کارگردان: .........این افتخار خیلی بزرگی بود که ساخت فصل 5 رو به ما سپردن 4 4 4 4...........
توجه: یوروس بعد مرگ شرلوک چاد رسرش میکنه/جان یه مذهبی متعصبه و تو محل به حاجی جان معروفه/رزی یه بچه ی متعصب و گوشه گیر و نخبه س و تو مدرسه هیچ دوستی نداره/سالی از اون زنای خیلی........هس/اندرسون ریشاشو نمیتراشه 22 /مایکرافت عبا و عمامه داره 22 22 22

عمامه اخهههه؟؟؟؟ 24
جهان مرا مه گرفته سر تا سر
ولی اینجا هنوز جهان آرام است
امیدوارم vfd زودتر برسه چون من دارم میمیرم... به خدا دارم میمیرم
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، مهرَبان
جای جان خالیه
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد