سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: کیفیت انجمن رو ( از همه ی لحاظ )در این یک سال چطور ارزیابی میکنید ؟
عالی
متوسط
ضعیف
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
[مهم] تولد پنج سالگی انجمنمون !!
بیب بیب بی بیب بیب ×2
دیش دیش دی دیش دیش × 2
مبارکه بچه! 25
شادباش چیه دیگه؟! اصلا حرفشم نزنیدا عیبه! 11
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، Alishia ، کارآگاه مرده ، Beni ، مهرَبان ، فازی - ری ، Matin22sh ، .Mycroft. ، Mahdi_nvs ، Cripher
resim

تولـــــــــــــــــــــــــــــــد هـــــــــــــپــــــــــــی25
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، Mr.moster_ ، Louis ، Beni ، Nila ، Lili Stark ، مهرَبان ، مهرَبان ، مهرَبان ، Sherlocka1985 ، All Father ، فازی - ری ، Matin22sh ، ^_^ ، Healer_ninja
سلام و وقت بخیر خدمت همگی اعضای عزیز ‌و وفادار بیکر استریت  25
همونطور که میدونید این هفته انجمنمون وارد هفتمین سال فعالیتش میشه . خانواده ی  بیکراستریت توی این شش سال بزرگتر و بزرگتر شد. توی این مدت این جمع بزرگ باعث دوستی ها و رفاقت های خیلی زیادی شد ، کلی برامون خاطره ساخت و مطمئنم خیلی چیزهارو هم از همدیگه یاد گرفتیم .
وخب متاسفانه بخاطر کمرنگ بودن ژانر کارآگاهی در بین علایق کاربرای ایرانی و همچنین تولید نشدن سریال های درست و حسابی از این ژانر ، عده کمی میتونن با شگفتی های این دنیای مرموز و شگفت انگیز آشنا بشن  2
لذا ما هم ( به علت مشغولیت تیم مدیریتی ) تصمیم گرفتیم که امسال رو به عنوان آخرین سال فعالیت انجمن در نظر بگیریم تا کاربرای عزیز بتونن پست ها و موضوعات مورد علاقه خودشون رو ذخیره کنن تا بعدا به خاطرات بیکراستریت دسترسی داشته باشند .
از همه حمایت های شما عزیزان قدردانی میکنیم و امیدواریم که لحظات خیلی خوبی رو در این حامعه مجازی گذرونده باشین .  8
(همچنین اگر هرکدوم از عزیزان تمایل به خرید انجمن دارن میتونین به بنده پیام خصوصی یا یادداشت بدید)

!Remember
 ... The Game Is On
پاسخ
 سپاس شده توسط مهرَبان ، red hat ، Hidden ، Alive ، Alishia ، فازی - ری ، Cripher ، EndLessCreations ، شرل ، ❤Yasaman❤ ، Romeo ، کارآگاه مرده
سلام. خب من بعد از مدت های مدیدی هست که دارم پیام میدم و... یه کم قراره طولانی بشه به نظرم. و با جزییات ریز. پس اگر وقت یا حوصله ندارید بهتون پیشنهاد میکنم نخونید. گفتم بلافاصله بعد از پیام جناب بنی این پیام رو بدم. چرا؟ حاوی مطلب مهمیه؟ نه اصلا. یه مدت حرف نزدم با هیچ کس الان که فرصتش پیش اومده دلم میخواد بنویسم و حرف بزنم. اما خب چرا پیشنهاد میکنم بخونید 21 حالا نه همه شو از بند دوم رو به خصوص
خب بعد از خوندن پیام من هم خیلی خوشحالم هم خیلی ناراحت هم بی تفاوت راستش حس عجیبیه. حالا اگر توضیح بدم فکر کنم متوجه بشید. اول اینکه خیلی خوشحالم که خدا خواست و امروز اومدم انجمن و پیام جناب بنی رو دیدم و فرصتی بهم داده شده که چیزهایی که دوست دارم رو از انجمن بردارم به تعبیری و ازشون بک اپ بگیرم. هرچند الان دیگه خیلی به بک اپ و ذخیره و اینا اعتقاد ندارم بعد از اینکه هاردم از دست رفت و الان دیگه تقریبا هیچی برام باقی نمونده. پس میدونم این اطلاعات هم از بین خواهد رفت دیر یا زود. البته چی باقی میمونه توی این دنیا کلا! پس خیلی عجیب نیست اما خب به هر حال خوشحالم که میتونم بعضی اطلاعات رو ذخیره کنم. کلا وقتی قراره اتفاقی در رابطه با چیزهایی که به نوعی حالا بهشون علاقه دارم بیافته بهم الهام میشه انگار. دوتا نمونه بگم مشت نمونه خرواره. مثلا من امروز خیلی اتفاقی کانال girls generation رو توی تلگرام جستجو کردم و فهمیدم یکم قبلش تیزر البوم جدیدشون منتشر شده. البته حالا خیلی پیگیر اینا نیستم ها ولی خب گاهی اخبارشونو پیگیری می کنم. یا همین انجمن خودمون. امروز خیلی اتفاقی به سرم زد که بیام و ببینم چه خیره که پیام جناب بنی رو دیدم.
اما چرا خیلی ناراحتم. خب فکر نمیکنم توضیح زیادی بخواد. انجمن برای من مثل پناهگاه زیر زمینی بود که هر وقت خسته میشدم از دنیای مزخرف بیرون میرفتم توش به پروفایل ساکت خودم و با فراقت بال نوشته های روی دیوار رو که با زحمت نوشته بودم میخوندم (همون تاپیک ها و ارسال هام) حالا قراره این پناهگاه از بین بره. اگر این اتفاق اوایل ورودم به انجمن افتاده بود شک نکنید الان داشتم گریه میکردم و زاااااار میزدم که نههههه چرا؟؟؟؟؟ همونطور که هی میگفتم چراااااا همه از انجمن میرن؟ چرا فلان چرا بهمان؟ اما الان نه. دیگه با اتفاقاتی که قراره بیافته مبارزه نمیکنم. اون پناهگاه قراره دیگه نباشه. باشه ایرادی نداره میپذیرمش چون میدونم حتی اگر الان هم کسی پیدا بشه که بخرتش بازم در اینده ممکنه نباشه. پس با این تفاسیر نمیتونم بگم خیلییییی ناراحتم بلکه فقط ناراحتم. خاطراتش رو نگه میدارم.
من همیشه توی انجمن احساس تنهایی کردم اما این مشکل از انجمن نبود، چون در دنیای واقعی هم همینطوره. انجمن مثل یک اکیپ خیلی خفن توی دانشگاه میمونه که شما خیلی دوست دارید واردش بشید اما نمیشد و نمیتونستم واردش بشم. چون نه به اندازه اعضای اون اکیپ باهوش بودم، نه خیلی زرنگ و خلاق، نه سر و زبون دار و نه هیچ چیزی. اما خب در انجمن بودم و تلاش میکردم. و پشیمون نیستم. اگر کل سهم من از این انجمن یاد گرفتن اینه که چطور یک عکس رو تبدیل به لینک کنم (کاری که بسیار به دردم خورد و تا قبل از اون بلد نبودم و در امتحاناتم به واقع منو نجات داد)، من راضیم. که البته فقط این نبوده قطعا. من از این انجمن خیلی چیزا یاد گرفتم خیلی زیاد. این اولین انجمن مجازی و به عبارتی اولین سایتی بود که توش ثبت نام کردم. فکر میکنم همین مشخص میکنه که چقدر چیز یاد گرفتم. و فراموش هم نخواهم کرد.
خب بعد از این همه چرت و پرت که به ذهنم رسید و بدون معطلی نوشتم و حتی نخوندم که چی نوشتم! یه چیزی از همه ی اعضای این انجمن میخوام. گفتم شاید این انجمن فروخته بشه و خب منم حسابی ضایع بشم 21 اما به هر جهت یه چیزی هست که خیلی دوست دارم به همه بگم.
از همه اعضای انجمن میخوام همینطور که هستن بمونن. یعنی چی؟ تغییر جز جدایی ناپذیر زندگیه. تنهای چیز ثابت زندگی تغییره. اینو میدونم پس منظورم چیه؟ دکتر هاوس در اوایل سریال house md میگفت «مردم هیچ وقت عوض نمیشن». علتش هم این بود که اعتقاد داشت چیزهایی در ادم ها هست که هیچ وقت تغییر نخواهد کرد. که البته کمی اغراق داشت مثل همه حرف ها کارهای هاوس حتی من چند سایت هم در نقد این جمله دیده بود. اما کمی از سریال که جلو رفت این دیالوگ اصلاح شد و تغییر پیدا کرد به این دیالوگ طلایی که به نظر من خیلی خیلی خیلی خیلی حق و درسته: «چیز ها (ادم ها) عوض میشن اما به این معنی نیست که بهتر میشن» نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه من این دیالوگ رو توی زندگیم دیدم. و دیدم که ادم ها چطور بد عوض شدن. چیزهایی دیدم و شنیدم که برام باور پذیر نبود و دیدم که چطور چیزهایی که دوستشون داشتم و ادم هایی که الگوم بودن به بدترین شکل ممکن تغییر کردن. همه انسان هستند همه اشتباه میکنن همه تغییر میکنن. هیچ چیز و هیچ کس قابل اعتماد کامل و ماندگار نیست. اینا چیزهاییه که هرچند دیر فهمیدم اما بالاخره فهمیدم. من توی همه چیز ها و انسان ها دنیال این بودم که خداشون کنم، در حالی که همه شون عین خودم بودن. سرشار از اشتباه و محدودیت. هیچ کدوم خدا نبودن. و من مسیر اشتباهی رفتم و اشتباه کردم. اما خب خیلی چیزا یاد گرفتم. بگذریم به ادامه بحث بپردازیم. اینکه اونها در انجام اون تغییرات در خودشون نقشی داشتن یا بازی روزگار اونها رو اینطور کرده رو هیچ وقت نفهمیدم اما یه مطلبی خوندم توی یک کانالی که باعث شد این حرفا رو بزنم. عنوان اون مطلب هم همین بود اتفاقا هیچ وقت عوض نشو. خب با توجه به اینکه خیلی حرف زدم و سرتون رو درد اوردم خلاصه اش رو میگم. یک نفر کامپیوترش خراب شد و برد برای تعمیر. تعمیرکار بهش گفت ال سی دیش سوخته و باید عوض بشه. فردا که میره تحویلش بگیره از تعمیرکار میپرسه هزینه چقدر شد؟ تعمیرکار میگه هیچی فقط کابلش شل شده بود و منم سفتش کردم میتونی با خیال راحت ببریش. اون فرد با خودش فکر میکنه این تعمیر کار میتونست هر مبلغی بگه میتونست دروغ بگه اما نگفت. این میشه که میره و برای تعمیرکار یه جعبه شیرینی میخره و بهش میگه: همیشه خوب باش و بمون و عوض نشو حتی اگه همه بهت بدی کنن دنیا، من کلا ماها به ادمایی مثل تو نیاز داریم.
فکر کنم منظورم رو الان متوجه شدید. تغییر خیلی اروم اروم توی ادم اتفاق میافته متاسفانه. به طوری که شاید خودتون حسش نکنید.
اینجا امکانی نیست که من شیرینی برای همه اعضا بخرم! اما میتونم بهتون بگم:
شما خیلی خوبید. خیلی زیاد. عالی هستید. با تمام نواقص یا بدی یا هر چیز دیگه ای که ممکنه داشته باشید. توروخدا همینطور بمونید. هیچ وقت عوض نشید. هیچ وقت. هیچ وقت نگید چون یه نفر به من دروغ گفت پس من به همه دروغ میگم. هیچ وقت اگر کسی کار بدی در حق شما کرد شما اون کار بد رو در حق هیچ کس نکنید.
مخاطب محترم این پیام، اگر خدا رو قبول داری، تورو به خدا
و اگر قبول نداری، به انسانیتت قسمت میدم
هیچ وقت عوض نشو و همینطوری خوب بمون. خواهش میکنم.
یادتونه گفتم نمیدونم اون افراد خودشون تغییر کردن یا دنیا عوضشون کرده؟ اره اینو نمیدونم. از طرفی میدونم نمیشه جلوی تغییر رو به طور تمام وکمال گرفت. اما اینو میدونم تنها کسی که میتونه مراقبت کنه از خودتون فقط خودتونید. فقط و فقط خودتون. اگر خواستید کار بدی کنید، نه وایسید اینطوری بگم بهتره:
اگر خواستیم کار بدی کنیم، چه کم چه زیاد و از هر نوعی، قبلش اون داستان رو به یاد بیارید، نشد خدا رو حاضر ببینید، نه انسانیتتون رو قاضی کنید.
موضوعی که میگم خیلی مهمه. بسیار بسیار مهم. شاید به خاطر همین اینقدر حرف زدم چون به شخصه برام خیلی مهمه این قضیه. اونقدر دلم سر این موضوع توسط اشخاص دیگه شکسته شده که اهمیتش رو میدونم. گفتم ماها خدا نیستیم و هر کاری کنید بالاخره اشتباهاتی داریم، نمیشه میزانش رو به صفر رسوند این حقیقته ولی تا جایی که میتونید میزانش رو پایین نگهدارید که خدایی نکرده بالا نره.

خب بسه این همه حرف. اینا حرفایی بود که دلم میخواست به یکی بگم. شرمنده اگر شما مجبورید اراجیفم رو تحمل کنید. همه تون رو خیلی دوست دارم. امیدوارم همه تون همیشه سلامت و موفق باشید و بمونید 8
پ.ن: به رسم بیکرلند الان باید اهنگ هم میگفتم که قبل از خوندن این متن گوش کنید. خودم که موقع نوشتن این متن اهنگ بی کلام در سبک مدرن کلاسیک و امبیت گوش میدادم از aron van selm. اما خب شما میتونید اهنگ s.t.a.y. رو بشنوید از موسیقی متن فیلم اینتراستلار. یا یکی از اهنگ های فیلم امیلی یا هر چی که دوست دارید فرق نداره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط مهرَبان ، Louis ، Alishia ، red hat ، ❤Yasaman❤
إنا لله و إنا إليه راجعون.
دوران خوبی بود. فقط نمیدونم چرا همین امروز که بعد از مدتها اومدم سر بزنم اینو دیدم. البته تو این یکی دو سال آخر هر لحظه منتظر دیدن این پیام بودم. 

همونطور که دمنتور هم تموم شد اینجا هم به پایان خودش رسید. 
ولی خب هر چیزی عمری  داره...

ما به خاطرات نیاز نداریم.

پاسخ
 سپاس شده توسط red hat
(2022/07/26، 01:13 PM)Beni نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.  امسال رو به عنوان آخرین سال فعالیت انجمن در نظر بگیریم

!Remember
 ... The Game Is On

میشه تیتر اخبار رو تصور کرد "ساخت شرلوک فصل 5 کلید خورد"  #موفات سال بعد همین موقع :d
+با یه تایمر شروع کردیم , یه تایمر میطلبه که ثانیه ها رو تا پایان بازی بشمره
resim

vula laba
پاسخ
 سپاس شده توسط .Mycroft. ، Mahdi_nvs ، EndLessCreations

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد