سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اخبار فصل ۵ شرلوک
به نام خدا  10

فصل پنجم Sherlock ممکن است ساخته نشود

با وجود اینکه مارک گیتیس، یکی از خالقین و بازیگران این سریال، در سال ۲۰۱۷ گفت که تمام افراد درگیر Sherlock — از بازیگران اصلی گرفته تا خودش و همکاران — به شدت مشتاق بازگشت برای فصل پنجم هستند، یک مانع بزرگ وجود دارد که امکان وقوع این اتفاق را کم می کند؛ مشغله کـاری بازیگران و عوامل این سریال.

بندیکت کامبربچ که طی دو سال آینده درگیر پروژه های مختلفی خواهد بود، مهم ترین آن هم فیلم ترسناک Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی) است که در سال ۲۰۲۱ پا به گیشه خواهد گذاشت و یکی از مهم ترین فیلم های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول می باشد. مارتین فریمن نیز امسال مشغول پروژه The Operative و فیلم کمدی-رمانتیک Ode To Joy بوده است که هر دو تا قبل از پایان سال پا به گبشه می گذارند (البته The Operative بیست و چهارم جولای روی پرده رفت). مارک گیتیس و استیون موفات هم مشغول کار بر روی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.  هستند؛ پس هیچکدام نمی تواند برای جلوی دوربین بردن فصل پنجم Sherlock بازگردند.

[b]تاریخ انتشار فصل پنجم این سریال[/b]

[b]حداقل تا سال ۲۰۲۱ غیرممکن است تمام بازیگران و عوامل درگیر سریال Sherlock بتوانند دوباره دور هم جمع شوند، پس در بهترین حالت ممکن، فصل پنجم می تواند برای انتشار در سال ۲۰۲۲ تولید شود. و البته اگر فصل پنجمی در کار باشد، زمان انتشار آن به برنامه نمایش دیگر سریال های شبکه BBC بستگی دارد، چون باید زمانی را انتخاب کنند که توجه مخاطبین را از دیگر نمایش ها دور نکند. پس اگر خوش شانس باشیم، بین ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ شاید بتوانیم فصل پنجم این سریال را تماشا کنیم؛ بـاز هم شاید 14 [/b]

[b]                                                          [b]داستان فصل پنجم سریال[/b][/b]

[b][b][b]واقعا خیلی سخت است که بخواهیم حدسی در مورد داستان فصل پنجم بزنیم، مخصوصا با توجه به اینکه اصلا معلوم نیست ساخته خواهد شد یا نه، پس سرنخ دقیقی نداریم که بخواهیم طـبق آن حدس درستـی بزنیم. البته در پایان فصل چهارم دیدیم که شرلوک و واتسون به کاری که در انجام دادنش بهترین هستند بازگشتند؛ حل پرونده هایی که توسط کسانی که نیاز دارند برایشان آورده می شود، بجای اینکه خودشان را درگیر یک مسئله بزرگ کنند. در سکانس پایانی شاهد اشاره هایی به دیگر پرونده های شرلوک بودیم، که می توانند از یکی از آنها برای فصل پنجم استفاده کنند، پس فصل پنجم Sherlock می تواند به ریشه های سریال بازگردد و مانند فصل نخست یک کارآگاه و رفیقش را به نمایش بگذارد که مشغول کار بر روی پرونده های مختلف هستند.[/b][/b][/b]

[b][b][b]تازه میگن ممکنه ساخته نشه اصلا 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 14 14 14 14 14 14 14 14 14 14 14 14 14 14 14 14 14 [/b][/b][/b]

[b][b][b]منبع:سایت MG NEWS[/b][/b][/b]
[ویدئو: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. ]
پاسخ
اخیرا سنمایی جدید بندیکت که بیرون اومد(به نظر جالب میاد... نقش یه جاسوس انگلیسیو بازی میکنه که فک کنم داستان واقعیه و جلوی برنامه هسته ای شوروی توی کوبارو میگیره یا همچین چیزی.)، یه مصاحبه ای کرده و توش ازش راجب شرلوک میپرسنو میگه:

Cumberbatch نوشته است:
I'm the worst person to ask on this because I never say never, obviously. But I don't know. And I'm the worst person to ask because my slate's pretty, pretty full at the moment, as is Martin [Freeman, Watson] and all the other key players involved. So, who knows? Maybe one day, if the script's right. And I say 'the script,' maybe it could be a film rather than the series. Who knows? But anyway, not for now.

که ترجمش میشه:

بندیکت نوشته است:من بد ترین کسیم که میشه این سوالو ازش پرسید چون من هیچوقت نمیگم هیچوقت، واضحا. اما نمیدونم. و من بد ترین کسیم که میشه ازش پرسید چون در لحظه برنامم خیلی، خیلی پره، همینطور مارتین(فریمن، واتسون) و همه بقیه افرادی که درگیرن. پس، کی میدونه؟ شاید یه روزی، اگه فیلم نامه خوب باشه. و وقتی میگم 'فیلم نامه'، ممکنه یه فیلم باشه تا سریال. کسی چه میدونه؟ اما به هرحال، نه الان.

خلاصه که مث قبل، برنامه ای برای ساختن یا نساختنش ندارن. 37
resim
پاسخ
آره مخصوصا حالا که هارتزوود فیلمز داره یه سریال دیگه میسازه و هم موفات و هم سو سرشون باهاش گرمه.
حداقل اگه شرایط بخواد طوری پیش بره که همه عوامل آمادگی پیدا کنن برای ساخت فصل جدید...فکر کنم دست کم دو یا سه سال دیگه...شاید...!
با این راهی که سریال رفته و اضافه شدن یوروس (که واقعا نمیدونم توی فصل بعدی میخوان باهاش چیکار کنن) و مرگ مری و بچه دار شدن جان و... ترجیح میدم هر موقع که واقعا یه ایده درست و حسابی به ذهنشون رسید، دوباره برگردن سر سریال وگرنه همون بهتر که سریال همینجا تموم بشه.

پ.ن از یوروس یه بمب هسته ای ساختن که آخرش زد سریال، سازنده ها و ماها رو پودر کرد...خیلی قشنگ و شیک یه لقمه بزرگتر از دهن سریال بود.
پاسخ
موافقم که یوروس سریالو خیلی بلند کرد ولی تهش تا حدود زیادی تونستن فرود بیارنشو همه چیو به روال عادیش برگردونن....
ینی کار عجیبی نکردن که الان گوشش باز باشه. یوروس همچنان تو زندانستو اتفاقا الان به نظر بی آزارتر میاد.

مرگ مریم به نظرم خیلی خیلی لازم بود. همه جوره مری چرخ سوم حساب میشدو من از اپیزود عروسیشون مطمعن بودم که اگه نخوان پایان خوش آبکی براش بسازن، مری باید یه جوری از تصویر خارج شه و باید بگم که خیلی تمیزو سر حوصله خارجش کردن(نه اینطوری بود که کار عجیب غریبی بکنه که ازش بدمون بیاد نه اینطوری بود که جون خودشو فدا کنه و فرداش شرلوکو واتسون برگردن به روال زندگیشون.)

ولی روزی، حسابی روندو عوض میکنه... از اونجایی که واتسون عزادار زنشه و احتمالا سمت رابطه رمانتیک نمیره، باید یه دستاویزی داشته باشه که در طول داستان به ما یاد آوری کنه که جان، مث شرلوک نیستو دایره روابط اجتماعی بازتری داره.(اوایل مدام سکانسایی اینطوری داشتیم که جان سر قراره یا چیزای مشابه... 22 )
اگه فصل پنجو بسازن، جان روزیو لازم داره که اون قسمت شخصیتشو در نقش پدر به نمایش بزاره و اینطوری نباشه که دوتا شرلوک جامعه گریز سردو بد اخلاق داشته باشیم.
بالاخره که همه جوره مخالفم که داستان طوری بسته شده که باز کردنش سخته. سکانس آخری که مری روش نریت میکنه و جانو شرلوک 221 بیو دوباره مث اولش میکننو طوری که تموم میشه(جانو شرلوک دارن اسلو موشن میدون سمت دوربین...) همه و همه طوری ساخته شدن که بشه روشون چیز جدید ساخت.
بازم خیلیا معتقدن که پایان بی نظیری برای یک سریال بی نظیر بوده. ولی من دوست دارم اینطوری فک کنم که پایان فصل بی نظیریه و امیدوارم ادامش بدن تا بهتر از اینا تمومش کنن. 4
resim
پاسخ
اون موقع (قبل از اینکه فصل چهار پخش بشه) اکثرمون میدونستیم که مری میمیره و هنوزم وقتی اون قسمت رو میبینم، بنظرم مرگش هندی وار  ترین شکل ممکن بود چون خیلی قبل تر از اون سناریوهای خیلی تراژیک تری واسش توی ذهنم بافته بودم 4 21 
یه چیز دیگه هم اینکه توی این چهار تا فصل (دوازده قسمت) از اولش سوال ساختن و تا قسمت آخر بهشون جواب دادن، یعنی تا جایی که میدونم دیگه سوال بی جوابی نمونده و حالا اگه بخوان فصل پنج رو بسازن دوباره باید مثل اول شروع کنن و توی چند فصل داستان رو روایت کنن و بهش شاخ و برگ بدن، واسه همینه که میگم یه ایده خوب که پتانسیل ادامه دادن داشته باشه و توی سه قسمت تموم نشه، یه شروع نو!
پاسخ
اونا استابز، بازیگر خانوم هادسون درگذشت... احتمال زیاد شانس کمی که برای ساخت فصل پنج بود با مرگ ایشون میمیره و هردو اتفاقو به هممون تسلیت میگم 2
resim
پاسخ
resim
پاسخ
(2021/08/16، 09:22 PM)Beni نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
resim
سبیل مارک گند زد به عکس 
یکی بیاد اون سبیلُ فتوشاپ کنه...
پاسخ
 سپاس شده توسط red hat ، Lili Stark ، Erwin
(2021/08/16، 09:22 PM)Beni نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
resim

عکسش خدایی قشنگه ها اما واقعا مارک با اون سیبیلش شبیه بابا ها شده وقتی میریم مسافرت.الان یه هندونه بذاریم زیر بغلش قشنگگگگگگگگگ یه بابای ایرانی از توش درمیاد 21
resim
پاسخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترجمه: خسته نشدین انقد مردم ازتون راجب فصل پنج میپرسن؟
 - نه خوشحالم که هنوز اهمیت میدن. ولی خبری نیست و چیزیم برای گفتن نیست. همچنان هنوز از درگذشت اونا در بهتیم.(اگه "بهت" اونی که فک میکنم باشه.)
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Erwin ، Hidden ، Louis ، Nila ، Milad ، Healer_ninja

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد