سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اگر شرلوک رو کره ای ها میساختن(قسمت جدید ص۴)
(2018/08/20، 05:05 PM)Fawtimah نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. جدییییییی؟؟ 7
اخه اون ها همش از این قدیمیا میسازن که در باره جنگه و شبح و روح و....
کره ای از این مدل جدیدها هم میسازن که خیلی رومنس قشنگی داره

فیلمای شبکه نمایش همینه دیگه برو از اون چیزاش دانلود کن 19
میتونی عکساشو ببینی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
resim
پاسخ
چقدر ملکه چین عکس های قشنگی دارهههه
جهان مرا مه گرفته سر تا سر
ولی اینجا هنوز جهان آرام است
امیدوارم vfd زودتر برسه چون من دارم میمیرم... به خدا دارم میمیرم
پاسخ
وای خیلی باحال بود 21 21 21 21  ادامه بده حتما هندیش رو هم بنویس
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
(2018/10/06، 09:42 PM)منطق سرد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. وای خیلی باحال بود 21 21 21 21  ادامه بده حتما هندیش رو هم بنویس

سلااام  1
ممنون لطف دارید  4
البته ورژن هندی رو قبلا دوستان زحمت کشیدن ایناهاش:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ورژن ترکی هم داره 24 
پاسخ
این تاپیک خوراک طرفدارای سریال‌های کره‌ایه اصلا  21
پاسخ
به عنوان یه کیدرامر دو آتیشه بذارین داستانشو بگم! 21
.......................
خب، شرلوک یه پسر کره ای قدبلند و خوشتیپه که تو بچگی ضربه ی عاطفی بزرگی خورده برای همین یه قلب سنگ داره که هیچ کدوم از دخترای لوس دور و اطرافش نمی تونن قلبشو بربایند!!!در ضمن، شرلوک صاحب یه شرکت ساخت بازی های کامپیوتری خیلی بزرگه.تا این که، یه دختر پیدا میشه که خیلی شلخته، حواس پرت و بی دست و پا و گوگولیه.این نقشو میشه داد به مالی.
از اون طرف یه دختر پولدار و خوشتیپ و خیلی باهوش هم توی شرکت شرلوکه که جزو سهامدارای عالی رتبه و مرتبه یکه و خب انتظار میره که برای پیشرفت شرکت، شرلوک با این دختره که نقشش رو میدیم به آیرین، ازدواج کنه!!!
ولی طی یه سری اتفاقای کاملا تصادفی شرلوک و مالی مجبور میشن یه شب رو یه جا با هم بگذرونن (منحرف نشین! 22 عین دو تا آدم متمدن درباره ی گذشته ی سخت شرلوک صحبت میکنن! 21 ) و خب این اتفاقا باعث میشه که شرلوک از ساده دلی و مهربونی مالی خوشش بیاد و بخواد باهاش ازدواج کنه! 21
خلاصه که دل دختر مغروره می شکنه ولی به روی خودش نمیاره.
مالی یه خواهر داره به نام مری که مری با شخصی به نام جان ازدواج کرده.جان یه طورایی نخودی فیلمه و تو صحنه های خنده دار و کمدی فیلم ظاهر میشه و خب نقش چندانی نداره.
در نهایت مری میمیره چون جون شرلوک از یه تیراندازی که توسط شرکت های رقیب ساخت بازی، برنامه ریزی شده بود با پریدن جلوی گلوله نجات میده.اگه می پرسین چرا، خب می خواسته زندگی آینده آخرش خراب نشه! 22 منطقیه، نه؟؟
بعد مالی یه مدت برای این که خواهرش مرده و مثلا وصیت کرده با شرلوک ازدواج نکنه چون جونش در خطر میفته و این قبیل موضوعات، از شرلوک دوری میکنه. و گم و گور میشه، فقط به خاطر حرف خواهرش!
ولی شرلوک پیداش میکنه و میگه دیگه شرکت رو نمی خواد و اگه باهاش ازدواج کنه، این طوری دیگه وصیت خواهرش هم زیر پا نذاشته.
بعد شرلوک شرکت رو می سپره به دختر مغروره و با خوبی و خوشی با پولایی که تا حالا جمع کرده، با مالی قصه ما در یک جزیره شخصی، زندگی میکنن.
پایان 21
میشه داستانای دیگه ای هم ساخت باهاش ولی فعلا همینو داشته باشین. 21
این یه نمونه بود که فقط روزمرگی داشت و برای خنده و طنز بودن تاپیک این طوری نوشتمش! 21 وگرنه صنعت کیدراما خیلی وسیعه و ژانرهای مختلف داره.
در کل کره فیلمای جنایی - معمایی خوب هم میسازه.اگه خواستین میتونم معرفی کنم. :]
.Every city is filled with rats-
!Meow-
پاسخ
 سپاس شده توسط Violet.B
(2022/06/12، 01:50 PM)Dazai نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. به عنوان یه کیدرامر دو آتیشه بذارین داستانشو بگم! 21
.......................
خب، شرلوک یه پسر کره ای قدبلند و خوشتیپه که تو بچگی ضربه ی عاطفی بزرگی خورده برای همین یه قلب سنگ داره که هیچ کدوم از دخترای لوس دور و اطرافش نمی تونن قلبشو بربایند!!!در ضمن، شرلوک صاحب یه شرکت ساخت بازی های کامپیوتری خیلی بزرگه.تا این که، یه دختر پیدا میشه که خیلی شلخته، حواس پرت و بی دست و پا و گوگولیه.این نقشو میشه داد به مالی.
از اون طرف یه دختر پولدار و خوشتیپ و خیلی باهوش هم توی شرکت شرلوکه که جزو سهامدارای عالی رتبه و مرتبه یکه و خب انتظار میره که برای پیشرفت شرکت، شرلوک با این دختره که نقشش رو میدیم به آیرین، ازدواج کنه!!!
ولی طی یه سری اتفاقای کاملا تصادفی شرلوک و مالی مجبور میشن یه شب رو یه جا با هم بگذرونن (منحرف نشین! 22 عین دو تا آدم متمدن درباره ی گذشته ی سخت شرلوک صحبت میکنن! 21 ) و خب این اتفاقا باعث میشه که شرلوک از ساده دلی و مهربونی مالی خوشش بیاد و بخواد باهاش ازدواج کنه! 21
مالی یه خواهر داره به نام مری که مری با شخصی به نام جان ازدواج کرده.جان یه طورایی نخودی فیلمه و تو صحنه های خنده دار و کمدی فیلم ظاهر میشه و خب نقش چندانی نداره.
در نهایت مری میمیره چون جون شرلوک از یه تیراندازی که توسط شرکت های رقیب ساخت بازی، برنامه ریزی شده بود با پریدن جلوی گلوله نجات میده.اگه می پرسین چرا، خب می خواسته زندگی آینده آخرش خراب نشه! 22 منطقیه، نه؟؟
بعد مالی یه مدت برای این که خواهرش مرده و مثلا وصیت کرده با شرلوک ازدواج نکنه چون جونش در خطر میفته و این قبیل موضوعات، از شرلوک دوری میکنه. و گم و گور میشه، فقط به خاطر حرف خواهرش!
ولی شرلوک پیداش میکنه و میگه دیگه شرکت رو نمی خواد و اگه باهاش ازدواج کنه، این طوری دیگه وصیت خواهرش هم زیر پا نذاشته.
بعد شرلوک شرکت رو می سپره به دختر مغروره و با خوبی و خوشی با پولایی که تا حالا جمع کرده، با مالی قصه ما در یک جزیره شخصی، زندگی میکنن.
پایان 21
این یه نمونه بود که فقط روزمرگی داشت و برای خنده و طنز بودن تاپیک این طوری نوشتمش! 21 وگرنه صنعت کیدراما خیلی وسیعه و ژانرهای مختلف داره.

10 21 21 21 4 21 20 13 21 21 4 1
ببین کانن دویل به کنار ، گای ریچی و استیون موفات و مارک گیتیس هم به کنار ، منی که همون دو تا دونه شرلوک نخ چندان خوب رو هم ساختم الان بعد خوندن این داستان بندری می رقصم !
ببین حالا ری اکشن اینا چیه ! مطمئنن تو انگلستان زلزله میاد !
*شدیدا منتظر پارت بعدی*
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Violet.B
(2022/06/12، 01:50 PM)Dazai نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. به عنوان یه کیدرامر دو آتیشه بذارین داستانشو بگم! 21
.......................
پایان 21

وااااااییییی 24 اولش اولش دقیقاااااا همین طوریه
یه طرف ماجرا باید دلش سنگ باشه بعدا نرم شه 21
پاسخ
من به نظر همه احترام میزارم اما یک چیزا یی فقط نسخه اصلی شون خوبه مثلا جومونگو اگه هالییوود میساخت جالب نمیشد کره ای هم چون عشق و عاشقی زیادی تنگ فیلمشونه......اصلا فکر کنید شرلوک عاشق پیشه بشه جالب نی  24 24 24 24ولی اگه بخوان با همین افسردگی و جامعه ستیزی بسازنش مشکلی ندارم 15

19 بیاین یکم دیوانگی را امتحان کنیم 19 19باتشکر لرد جوکر
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد