سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

[مهم] قوانین انجمـــن
#1
Information 
قوانین انجمن بیـــــــکر

قوانین عمومی :

1- تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد.

2- کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

3- عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفتگوی های تاپیک باشد . لطفا در هنگام ایجاد تاپیک به این نکته توجه کنید تا تاپیک شما بیشتر مورد توجه سایر کاربران قرار گیرد . از ایجاد تاپیک هایی با عناوین نامشخص خودداری کنــــــــید .

4- در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

5- لطفا در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهاي نامتناسب با سوالتان خودداري نماييد.

6- لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين سايت محل گفتگو ی صمیمانه و متعادل است ، نه بحث سر بهتر بودن فلان بازیگر یا فیلم ...

7- در هنگام ایجاد تاپیک ها ، حتما ترتیب و نظم موضوعات رو رعایت کنید . اگر میخواهید فن فیکشن بزنید ، فقط در یک تاپیک اونهارو قرار بدید .فعالیت های ممنوعه :

9- لطفا در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمنها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي ایران احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست جلوگيري كنيد .

10- هر گونه فعالیت (ارسال پست ، ارسال تصاویر و ...) که به قوم یا نژاد خاصی توهین شود ممنوع است.

11- هر گونه بی احترامی به کاربران ، مدیران یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع بوده .

12- حتما مسائل خود را در همان بخش های تعیین شده مرتبط با همان موضوع مطرح کنید! و زدن پستهای اضافی و ساخت تایپیک های اضافی جدا خودداری نمایید.

13- از پرداختن به مسايل حاشيه اي فروم و دخالت در نحوه مديريت جدا خودداري كنيد 

14- در صورتي كه تشخيص داده شود فعاليت هاي يك كاربر بر خلاف قوانين يا مصالح انجمن بوده و هدف هاي تخريبي خاصي را دنبال ميكند ، با وی برخورد خواهد شد.

15- هر گونه پست و تاپيك تبليغاتي غير مجاز است .

16- هرگونه فعالیت بصورت خرید و فروش اکانت بر خلاف قوانین میباشد .

17- از قرار دادن تبلیغ سایت , محصول و خدمات خود در امضا جدا خودداری کنید در غیر این صورت امضای شما پاک خواهد شد و در موارد تکرار این عمل توسط کاربر دسترسی وی به امضا قطع خواهد شد. تشخیص غیر قانونی بود یک امضا بر عهده مدیران است .

18- کپی کردن مطالب سایر سایت ها صرفا به بهانه معرفی یک سایت یا انجمن به عنوان منبع بر خلاف قوانین بوده و به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد 

19- ارجاع دادن کاربران به سایر انجمن ها ، وبلاگ های و دیگر سایت ها برای جواب دادن به سوالات آنها بر خلاف قوانین بوده و بنا به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد

20- چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران و همکاران سایت است. کاربران میتوانند توسط پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیریت در میان بگذارند.

21- انجمن بیکر یک انجمن تخصصی است . از ایجاد موضوعات غیر مرتبط ( به غیر از انجمن بحث آزاد که آن هم محدود است ) خودداری کنید .

22- از سایزهای درشت در پست ها و امضای خود استفاده نکنید .

23- هر گونه حاشیه سازی، اعم از توهین و یا بی احترامی به مدیران فروم و یا تیم پشتیبانی بازی باعث برخورد شدید با شخص خواهد شد.


سایر توضیحات :

اخطارها 
در صورتی کاربری به هر یک از موارد فوق بی توجهی نشان داده و رفتار وی موجب ناراحتی کاربران یا بر هم زدن نظم انجمن ها شود ، مدیران میتوانند به منظور یاد آوری قوانین و رفتار نامناسب کاربر به وی اخطار دهند . اخطار ها میتوانند به تشخیص مدیران انجمن خواهد بود.

بعضا دیده شده است بعضی از کاربران به دلیل اینکه فقط تعداد پست هایشان زیاد شود اقدام به گذاشتن پست هایی می کنند که اصلا لزومی ندارد و پست آنها فقط باعث شلوغی انجمن می گردد در این صورت پست این اشخاص پاک خواهد شد! لطفا همه دوستان با ما همکاری کنند. ملاک ما تعداد پست های آن کاربر نیست! بلکه فعالیت موثر کاربر خاص در انجمن می باشد.

- تمامی این قوانین به تشخیص مدیران فروم است، و میتوانند با بازیکنان خاطی برخورد نمایند.
- و همچنین تشویقی هایی نیز برای کاربران تابع قوانین و فعال انجمن در نظر گرفته خواهد شد که این نیز به تشخیص مدیران فروم است.

هرگونه تخطی از قوانین و یا مشکل و پیشنهاد یا انتقاد را از طریق تلگرام با مدیریت در میان بگذارید :

Telegram.me/mrbenedict 

از همکاری شما سپاسگزاریم... مدیریت بیـــــکر
 سپاس شده توسط فازی - ری ، کارآگاه مرده ، .:Sherlock:. ، Captive ، user not found ، ziba ، G.House ، Aryam ، Matin22sh ، sara 1719 ، Zahra_sherlolly ، Mobina.N ، BLUE CLOUD 15 ، SH.B.N ، Milad ، شرل ، ❤Yasaman❤ ، Baudelaires ، Kith Petrson ، gonpachiro ، Emiko ، مهرَبان ، Alive ، amirmahdijam ، Smω*_* ، S.H.P ، Mr Line ، madani ، The Consulting Criminal ، Jack sparrow ، Hidden ، Sherly
#2
آپدیت :
از این به بعد هر کاربری با هر سطحی فقط میتواند در روز یک اعتبار به کاربر دیگه اهدا کند .

ارسال های اسپم و موضوعات بی محتوا بدون اطلاع کاربر و فورا حذف خواهند شد.
 در صورت تکرار ؛ بیست درصد اخطار

از این به بعد ارسال ها و موضوعاتی که در انجمن بحث آزاد ایجاد میکنید به تعداد ارسال ها و موضوعات شما اضافه نخواهند شد و تاثیری در ارتقا درجه کاربری نخواهند داشت.

از کاربران عزیز خواهش میکنیم با ایجاد موضوعات هدفمند ، دنباله دار و با محتوا به ارتقا سطح کیفی انجمن کمک کنند .
با تشکر 
تیم مدیریتی انجمن بیکر
 سپاس شده توسط دوست جمجمه ای ، Molly Hooper ، Milad ، Matin22sh ، Baudelaires ، arefe.shoon ، Mahdi_nvs ، فازی - ری ، شرل ، FΛƬƐMƐ.M ، ❤Yasaman❤ ، Am.A ، Kith Petrson ، gonpachiro ، مهرَبان ، Smω*_* ، کارآگاه مرده ، The Consulting Criminal ، Hidden ، Sherly
#3
آپدیت 
عزیزان این مدت چنتا مشکل به وجود اومد در انجمن .
یک اینکه یه عده ای میان پنج شیش تا اکانت میسازن ، برای همدیگه اکانت میسازن به هم اعتبار میدن و این مسخره بازیا 22
به نظرم اصلا درست نیست که این فضای صمیمی انجمن با این حرکات به هم بخوره ضمن اینکه سیستم انجمن بصورت پیشفرض آی پی دتکتور داره و تمام اکانتایی که میسازید حتی اگه با قند شکن وارد بشید به راحتی قابل تشخیصه منتهی زمانی که تشخیص مولتی یوزر داده بشه از سرور اصلی آیپی شمارو وارد بلک لیست میکنه و دیگه هرگز با اون دیوایس نمیتونید وارد انجمن بشید . بنابراین سیستم رو ما از اول غیرفعال کردیم . شما هم رعایت کنید دیگه دوستان که مجبور به برخورد نشیم . هر فردی فقط و فقط یک اکانت
--------
مورد بعدی در مورد اعتبار ها و بحثایی که پیش اومده بود که سیاست کلی انجمن بر اینه که توی کارای کاربرا دخالت نکنه و در اعتبار دادن و این چیزام کلا تیم مدیریتی وارد نشه . منتهی مجبور شدیم به همین علت اعتبار منفی رو کلا از سیستم حذف کنیم .

اینم باز تکرار کنم سیستم اعتبار دهی کلا مال زمانیه که شما بخوای به عنوان تشکر یا هچین چیزی یا مثلا زمانی که با پست یه نفر حال کردی ازش قدردانی کنی . رقابت مهمی سرش نیست که پنج تا پنجا تا اعتبار میدین به هم 4
در هر حال هدف ما و تیم مدیریتی راحت تر بودن خود کاربراست وگرنه محدود کردن و این چیزا کلا تو فاز ما نیست 4 
با تشکر
 سپاس شده توسط Baudelaires ، gonpachiro ، Mahdi_nvs ، Nila ، شرل ، Matin22sh ، All Father ، Milad ، هلنا ، شرلوک نابغه ، Marsh_chem ، arefe.shoon ، Alive ، مهرَبان ، Smω*_* ، The Consulting Criminal ، Sherly
#4
به علت به شدت زیاد شدن موضوعات و ارسال ها اسپم و بی هدف توی انجمن ، تیم مدیریتی قصد داره یه سری تاپیک های قدیمی ، تکراری یا غیر مرتبط با انجمنو حذف کنه .
در کاربرا خواهش میکنیم با ایجاد بحثای هدفمند و مرتبط انجمن رو به سمت هدف اصلی سوق بدن . انجمن های مهمی مثل داستات نویسی و معما ها دارن خاک میخورن و به جاش تاپیکای بی فایده ای مث "نفر قبلیت چقد بدبخته؟" یا امثال این زیاد شدن ...
با تشکر / تیم مدیریتی انجمن بیکر استریت
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، شرل ، arefe.shoon ، Alive ، Mahdi_nvs ، houndsherb ، Milad ، مهرَبان ، 09185913192 ، Baudelaires ، Smω*_* ، Mr Line ، MARIAWATSON ، The Consulting Criminal ، Hidden ، Matin22sh ، Sherly ، Cripher
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد