سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کاراگاه های دنیای انیمه !
از این به بعد کاراگاه های انیمه ای رو که پیدا کردم براتون میزارم اینجا تا اگه دلتون خواست انیمه هاشونو ببینید اگه هم نخواستید اطلاعات عمومی تون افزایش می پیدایه !

اول از همه میخام براتون "کاراگاه کونان" رو بزارم . شرلوک هلمز انیمه ای 1 کاراگاه کونان ماجرای یه پسر 16 ساله ی دبیرستانیه که جوون ترین و باهوش ترین کاراگاه زمان خودش شده ! اونم با استنتاج !! این پسر 16 ساله یکی از طرفدارای پروپاقرص شرلوک هلمزه و سعی میکنه دقیقا مثل اون باشه و موفق هم میشه . تا یه روز طی اتفاقاتی اون به دوران کودکی خودش برمیگرده !!! یعنی کاراگاه 16 ساله ی معروف ما شده یه پسربچه 6 ساله !!! اون ک جاییو نداشته که بره از پلیسا میخاد که اونو به خونه ی دوستش ( پروفسور بود اگه اشتباه نکنم آخه این انیمه خیلی قدیمیه ) ببرن . حالا یه مشکل جدید به وجود میاد ! اون هیچ اسمی نداره !! وقتی پروفسور ازش اسمشو میپرسه اون هول میشه و به مجموعه کتابای سر ارتور کانن دویل ( تو تلفظ ژاپنی کونان ) که پشت سرش تو کتابخونن نگاهی میکنه و فی البداهه میگه : ((کاراگاه کونان !!! )) اینجوری میشه که داستان کاراگاه کونان باهوش 6 ساله و پرونده هاش شروع میشه 1 خب از روی این داستان یه انیمه سریالی و یه سینمایی ( که شبکه پویا تا حالا 2000 بار پخشش کرده ) و یه مجموعه مانگا ساختن که متاسفانه ترجمه نشده  و به زبان انگلیسی هستش . از همین تریبون از گروه ترجمه درخواست ترجمه ی این مانگای قشنگو دارم و در ضمن من اینارو از جایی کپی نکردم و براساس اطلاعات خودم نوشتم اگه چیزی کم یا زیاد بود ببخشید :1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاراگاه کونان 6 ساله 4

resim
و کاراگاه کونان 16 ساله 4
resim
Try to be mature
پاسخ
من یه قسمت اینو دیددم
در موردد سد و طلا ایناا بود
خیلیی قشنگه
پاسخ
کاراگاه فقط ال تو دفترچه مرگ 4
میشینی یجا..فکرمیکنی
ب داشته هاتو چیزایی ک نداریو میخوای ک بدست بیاری...
از گذشتت شروع میکنی
همه چیو مورور میکنی
چیزی نمیبینی ک قانع شی
میری جلوتر..
ب خوانوادت فکر میکنی, ب دوستات
اینکه هیچوخت اونچیزی ک میخواستی نشد
اینکه اونا دوست نداشتن و ندارن
جمعیو ب یاد میاری ک میخندن و تو اونجا حضور نداری و اصلا براشون مهم نیس...
چن سال میای جلو
میبینی هیچی تغییر نکرده
آدما همونن
اتفاقا همونن
رفتارا همونن..
ب خودت میگی حتما یچیز هست ک دلتو بتونه خوش کنه
یچیز ک با تجربه نکردن خیلی چیزا از داشتن اون احساس ارامش کنی..
ی حس امیدواری بت دست میده
بازم فکرمیکنی...
ی لبخند تلخ میزنی
ب خودت میگی واقعا چیزیو ندارم
بغض میکنی..
ب لحظه های ازدست رفتت ک فکرمیکنی اون بغض تبدیل ب گریه میشه...
گریه میکنی
داد میزنی
بازم چیزی عوض نشد...
اونا هنوز باهمن و شادن
بدون تو ..
میدونی امکانش هست ک صداتو کسی شنیده باشه ولی خب ترجیح میدن بهش اهمیت ندن..
معلومه ک اونا مهم ترن
معلومه ک بودو نبودت واسه هیشکی مهم نیس....
پاسخ
امروز میخام L رو بزارم . یه کاراگاه خییلیییی معروووفففف و خیییلللیییی باهوش 1 از اونجایی که من اوتاکوی خیلی خوبی نیستم نمیدونم آخرش مرد توی انیمه یا نه ولی فک کنم مرد . خب L یه کاراگاه خیلییی باهوشه که میشه گفت تقریبا از نوع کاراگاه مشاوره . L توی پرونده های سخت به پلیس کمک میکنه . تا قبل از اینکه پرونده ی کیرا باز بشه اون به پلیسا اجازه ی دونستن اسمش یا چهرش رو نمیداد 22 کلا وقتی میخواستن باهاش حرف بزنن باید به عکس یه L بزرگ روی مانیتور نگاه میکردن و باهاش حرف میزدن یا از طریق فردی به اسم واتاری باهاش ارتباط برقرار میکردن . تا اینکه مجبور شد سر پرونده ی کیرا تیم پلیس رو به خونش بیاره و چهرشو نشون بده در ضمن اون از پلیسا خواست که واسه امنیت بیشتر ریوزاکی صداش بزنن . کلا این دوست عزیز و عیجب غریبمون خیلی باهوشه اگه به کمیک یا مانگاهای کاراگاهی یا جنایی و تخیلی علاقه دارید حتما مانگای " دفترچه ی مرگ " رو بخونید . راستی همین الان فهمیدم که توی انیمه کیرا ( خداییش باید انیمه رو ببینید یا مانگا رو بخونید چون اگه بخام همه رو اینجا توضیح بدم یه 24 ساعت باید تایپ کنم ) بالاخره میفهمه L کیه و میکشتش 4 اینم عکس L
resim
خصوصیات ظاهری : L موهای بلند مشکی داره و چشمایی که زیرشون کبودی دارن .و همیشه پاهاشو توی شکمش جمع میکنه و روی مبل میشینه خودش میگه اگه ساده بشینه 40 درصد قدرت استدلالشو از دست میده 22 عاشق چای و چیزای خیللیییی شیرین مث کیک و بستنی و میوه هستش . توی منبعی که من دارم ازش مینویسم نوشته بود که L توهمیه . در کل بازم پیشنهاد میکنم حتی اگه از انیمه ها متنفرید بازم انیمه ی " دفترچه ی مرگ " رو ببینید .
انیمهٔ دفتر مرگ در ششمین مراسم Tokyo Anime Awards در سال ۲۰۰۷ در کنار کد گیاس و رؤیاهای هاروهی سوزومیا برندهٔ جایزهٔ بهترین مجموعهٔ تلویزیونی شد . همچنین در نمایشگاه کتاب فرانکفورت در سال ۲۰۰۷ مجموعه مانگای دفتر مرگ برندهٔ جایزهٔ زوندرمان (Sondermann) در بخش بهترین مانگای بین‌المللی شد؛ این جایزه به محبوب‌ترین اثرها از نگاه مردم اهدا می‌شود. ( ویکی پدیا ) 
و منبع من واسه کل این نوشته ها انیمه پارک بود . چون خودم هنوز انیمشو ندیدم 22 و مانگاشم تا یه جایی خوندم . راسی یه بار یه نظر از یکی از کاربرای نماشا خوندم خیلی جالب بود . اون فرد داشت از خاطراتش موقعی که تازه اوتاکو شده بود میگف . گفته بود یه بار داشته با گوشی سرکلاس انیمه ی دفترچه مرگو میدیده که معلم گوشیو ازش میگیره از اون به بعد رفتار معلم هی باهاش بهتر میشه تا چند وقت بعد معلمش ازش میخاد که بقیه ی قسمت های این انیمه رو بهش بده 21
Try to be mature
پاسخ
(2017/08/28، 12:49 PM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. امروز میخام L رو بزارم . یه کاراگاه خییلیییی معروووفففف و خیییلللیییی باهوش 1 از اونجایی که من اوتاکوی خیلی خوبی نیستم نمیدونم آخرش مرد توی انیمه یا نه ولی فک کنم مرد . خب L یه کاراگاه خیلییی باهوشه که میشه گفت تقریبا از نوع کاراگاه مشاوره . L توی پرونده های سخت به پلیس کمک میکنه . تا قبل از اینکه پرونده ی کیرا باز بشه اون به پلیسا اجازه ی دونستن اسمش یا چهرش رو نمیداد 22 کلا وقتی میخواستن باهاش حرف بزنن باید به عکس یه L بزرگ روی مانیتور نگاه میکردن و باهاش حرف میزدن یا از طریق فردی به اسم واتاری باهاش ارتباط برقرار میکردن . تا اینکه مجبور شد سر پرونده ی کیرا تیم پلیس رو به خونش بیاره و چهرشو نشون بده در ضمن اون از پلیسا خواست که واسه امنیت بیشتر ریوزاکی صداش بزنن . کلا این دوست عزیز و عیجب غریبمون خیلی باهوشه اگه به کمیک یا مانگاهای کاراگاهی یا جنایی و تخیلی علاقه دارید حتما مانگای " دفترچه ی مرگ " رو بخونید . راستی همین الان فهمیدم که توی انیمه کیرا ( خداییش باید انیمه رو ببینید یا مانگا رو بخونید چون اگه بخام همه رو اینجا توضیح بدم یه 24 ساعت باید تایپ کنم ) بالاخره میفهمه L کیه و میکشتش 4 اینم عکس L
resim
خصوصیات ظاهری : L موهای بلند مشکی داره و چشمایی که زیرشون کبودی دارن .و همیشه پاهاشو توی شکمش جمع میکنه و روی مبل میشینه خودش میگه اگه ساده بشینه 40 درصد قدرت استدلالشو از دست میده 22 عاشق چای و چیزای خیللیییی شیرین مث کیک و بستنی و میوه هستش . توی منبعی که من دارم ازش مینویسم نوشته بود که L توهمیه . در کل بازم پیشنهاد میکنم حتی اگه از انیمه ها متنفرید بازم انیمه ی " دفترچه ی مرگ " رو ببینید .
انیمهٔ دفتر مرگ در ششمین مراسم Tokyo Anime Awards در سال ۲۰۰۷ در کنار کد گیاس و رؤیاهای هاروهی سوزومیا برندهٔ جایزهٔ بهترین مجموعهٔ تلویزیونی شد . همچنین در نمایشگاه کتاب فرانکفورت در سال ۲۰۰۷ مجموعه مانگای دفتر مرگ برندهٔ جایزهٔ زوندرمان (Sondermann) در بخش بهترین مانگای بین‌المللی شد؛ این جایزه به محبوب‌ترین اثرها از نگاه مردم اهدا می‌شود. ( ویکی پدیا ) 
و منبع من واسه کل این نوشته ها انیمه پارک بود . چون خودم هنوز انیمشو ندیدم 22 و مانگاشم تا یه جایی خوندم . راسی یه بار یه نظر از یکی از کاربرای نماشا خوندم خیلی جالب بود . اون فرد داشت از خاطراتش موقعی که تازه اوتاکو شده بود میگف . گفته بود یه بار داشته با گوشی سرکلاس انیمه ی دفترچه مرگو میدیده که معلم گوشیو ازش میگیره از اون به بعد رفتار معلم هی باهاش بهتر میشه تا چند وقت بعد معلمش ازش میخاد که بقیه ی قسمت های این انیمه رو بهش بده 21

عشخ منه:^|
میشینی یجا..فکرمیکنی
ب داشته هاتو چیزایی ک نداریو میخوای ک بدست بیاری...
از گذشتت شروع میکنی
همه چیو مورور میکنی
چیزی نمیبینی ک قانع شی
میری جلوتر..
ب خوانوادت فکر میکنی, ب دوستات
اینکه هیچوخت اونچیزی ک میخواستی نشد
اینکه اونا دوست نداشتن و ندارن
جمعیو ب یاد میاری ک میخندن و تو اونجا حضور نداری و اصلا براشون مهم نیس...
چن سال میای جلو
میبینی هیچی تغییر نکرده
آدما همونن
اتفاقا همونن
رفتارا همونن..
ب خودت میگی حتما یچیز هست ک دلتو بتونه خوش کنه
یچیز ک با تجربه نکردن خیلی چیزا از داشتن اون احساس ارامش کنی..
ی حس امیدواری بت دست میده
بازم فکرمیکنی...
ی لبخند تلخ میزنی
ب خودت میگی واقعا چیزیو ندارم
بغض میکنی..
ب لحظه های ازدست رفتت ک فکرمیکنی اون بغض تبدیل ب گریه میشه...
گریه میکنی
داد میزنی
بازم چیزی عوض نشد...
اونا هنوز باهمن و شادن
بدون تو ..
میدونی امکانش هست ک صداتو کسی شنیده باشه ولی خب ترجیح میدن بهش اهمیت ندن..
معلومه ک اونا مهم ترن
معلومه ک بودو نبودت واسه هیشکی مهم نیس....
پاسخ
ایول عالین پیشنهاد میکنم انیمه هاشون هم حتما ببینید
البته توی Death note لایت رو بیشتر دوست داشتم
پاسخ
خب اومدم کپک زدایی 4
سه تا کاراگاه از انیمه ی میرای نیکی ( خاطرات آینده ) آوردم . انیمه ی خیلی باحالیه . فک کنید توی یه مسابقه ی 12 نفره هستین و قراره یا شما 11 نفر دیگه رو بکشید یا اونا شما رو ! همه ی شرکت کننده ها هم خاطرات آینده ای دارن که براشون ارسال میشه ( مثلا اس ام اس میشه واسشون خاطرات اینده هم همون اتفاقایی هستن که در اینده می افتن به صورت خاطرات موضوعی ( خاطرات فرار ، خاطرات جرم و ... )) و جایزه ! هرکس در آخر برنده بشه خدای زمان و مکان میشه !!! 
خب اولین کاراگاه : 
آکیسه آ
resim
خب آکیسه دبیرستانیه و آرزوش اینه که مشهور ترین کاراگاه دنیا بشه و تا اینجایی که من دیدم ( قسمت 14 از 25 ) یه جورایی باهوش ترین شخصیت بوده و شخصیت مثبتم هست جزو مالکان خاطرات اینده هم نیست 1

راستی انیمه ی خخییللییی قشنگیه اما هم خشنه و خیلی هم تیکه داره پس اگه میتونید ببینیدش 1

دومی :
کارآگاه کورسو
resim
خب ایشون کارآگاه پلیسن و واقعا با تجربه تا قسمت 11 شخصیت مثبت و باهوشی داشت اما یهو خیانت کرد 22 میخاست همه رو بکشه تا بتونه خدا بشه و پسرشو که دکترا گفتن تا سه ماه دیگه زنده میمونه نجات بده اما آخرش شخصیت های اصلی با ضرب گلوله میکشنش 4 خیلی صحنه ی دراماتیکی بود مرگش 4 خعلی حال کردم 1
Try to be mature
پاسخ
من کاراگاه کونان رو دیدم شبکه پویا دو قسمت ازش رو پخش کرده یه بار سد روستا یه بار هم کشتی و دست قطع شده جنازه . 22
به نظر شما برای ساخت میلیارد ها نوع از تصویر زیر چقدر قدرت لازمه ؟ 
resim
پاسخ
(2017/10/18، 05:53 AM)هلنا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. من کاراگاه کونان رو دیدم شبکه پویا دو قسمت ازش رو پخش کرده یه بار سد روستا یه بار هم کشتی و دست قطع شده جنازه . 22
آره اونا سینمایی هاش بودن
Try to be mature
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد