انجمن بیکر استریت
روزی روزگاری در نیویورک! (شخصیت های المنتری چگونه اند؟) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن بیکر استریت (https://baker-forum.ir)
+-- انجمن: مباحث دیگر (https://baker-forum.ir/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: فیلم ها و سریال ها (https://baker-forum.ir/forumdisplay.php?fid=28)
+---- انجمن: سریال المنتری (Elementary) (https://baker-forum.ir/forumdisplay.php?fid=29)
+---- موضوع: روزی روزگاری در نیویورک! (شخصیت های المنتری چگونه اند؟) (/showthread.php?tid=148)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: روزی روزگاری در نیویورک! (شخصیت های المنتری چگونه اند؟) - Dazai - 2020/03/05

نه مستر لاین.اصلا موضوع این نیست که کی تسلیمه و کی پیروز. (تو رو خدا ببین موضوع فیلم بحث رو به کجا کشوند. 21 ) موضوع اینه که تفکرات و زمینه ی فکری اشتباهه.ببین ، بعضی تفاوت ها باعث می شه زن ها و مردها در بعضی موارد نتونن بعضی افکار همدیگه رو درک کنن.این رو علم هم ثابت کرده.مثلا همین که زن ها می تونن در یک لحظه به چند موضوع مختلف ، هم زمان فکر کنن ولی مردها در یک لحظه می تونن روی یک موضوع متمرکز بشن.این ایجاد تفاوت می کنه.
همین مرتبی و نظم.هر کدومشون یه تعریفی برای این مفهوم دارن برای همین یک گروه فکر می کنه بقیه روی تمیزی حساسن و اون یک گروه فکر می کنه ، گروه دیگه نظم نداره در حالی که ممکنه نظم برای گروه ها تعریفش فرق داشته باشه.
اصلا اینا رو لازم نبود بگم. 21 نیازی هم نیست که دکمه ی تسلیم رو بزنی.همون اول منظورت قابل فهم بود.
این جاست که بحث تفکرات اندرسونی میاد وسط. 21 24 (یاد دوتا از اندرسون های موجود توی دنیا افتادم. 21 این دوتا بشر برای خودشون افکاری داشتن که کلی من رو عصبانی می کرد. 22 24 هنوز هم روی اعصاب کل دانشگاهن. 22  45 21 )

RE: روزی روزگاری در نیویورک! (شخصیت های المنتری چگونه اند؟) - Mr Line - 2020/03/05

(2020/03/05، 05:05 AM)*شرلوک-هلمز* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. نه مستر لاین.اصلا موضوع این نیست که کی تسلیمه و کی پیروز. (تو رو خدا ببین موضوع فیلم بحث رو به کجا کشوند. 21 ) موضوع اینه که تفکرات و زمینه ی فکری اشتباهه.ببین ، بعضی تفاوت ها باعث می شه زن ها و مردها در بعضی موارد نتونن بعضی افکار همدیگه رو درک کنن.این رو علم هم ثابت کرده.مثلا همین که زن ها می تونن در یک لحظه به چند موضوع مختلف ، هم زمان فکر کنن ولی مردها در یک لحظه می تونن روی یک موضوع متمرکز بشن.این ایجاد تفاوت می کنه.
همین مرتبی و نظم.هر کدومشون یه تعریفی برای این مفهوم دارن برای همین یک گروه فکر می کنه بقیه روی تمیزی حساسن و اون یک گروه فکر می کنه ، گروه دیگه نظم نداره در حالی که ممکنه نظم برای گروه ها تعریفش فرق داشته باشه.
اصلا اینا رو لازم نبود بگم. 21 نیازی هم نیست که دکمه ی تسلیم رو بزنی.همون اول منظورت قابل فهم بود.
این جاست که بحث تفکرات اندرسونی میاد وسط. 21 24 (یاد دوتا از اندرسون های موجود توی دنیا افتادم. 21 این دوتا بشر برای خودشون افکاری داشتن که کلی من رو عصبانی می کرد. 22 24 هنوز هم روی اعصاب کل دانشگاهن. 22  45 21 )

ای بابا دکمه شکر خوردم رو بزنم راضی می‌شی؟ 24
آخه مسئله من و مامانم اینه که مامان من انتظار داره من خط کش بزارم همه چیز رو با دقت میلی‌متری سر جاش بزارم 21
یه بار هم توی دانشگاه هندزفری رو گذاشتم جیبم دختره بغل دستیم گفت از این کیف کوچیکا نداری بزاری توش؟ گفتم نه! گفت واقعا که! راست می‌گن آقایون شلخته و بی نظمن! در صورتی که من خودم به رفیقام گیر می‌دم که اتاقت چرا اینجوریه جمع و جورش کن 22 21
یا وقتی حتی بچه میاد خونه‌مون برام مهم نیست بابا و مامانش ناراحت بشن یا نه، بهشون می‌گم همه چیز رو بزارن سر جاش و اگر نزارن دعواشون می‌کنم 22

RE: روزی روزگاری در نیویورک! (شخصیت های المنتری چگونه اند؟) - ^_^ - 2020/03/05

آقا شرلوکش یه جوریه
این که تتو میزنه 
این که خیلی بیش از حد صاف وایمیسه و دستاشو در راستای بدنش قرار میده(انکاری رو به روی فرماندش وایساده:/)
اینکه یه جوری حرف میزنه که انگار داره از روی کتاب میخونه
و موریارتیش خیلی خوب بودااااا ولی اون نقشه ای که باهاش گول خورد اخر فصل یک خیلی بیخود و ابتدایی(المنتری21 ) بود
و دیگه قید نمیکنم چقد از ایده مایکرافت رستوران دار خوشم نیومد:/
واتسونش ولی بد نی

RE: روزی روزگاری در نیویورک! (شخصیت های المنتری چگونه اند؟) - Dazai - 2020/03/05

(2020/03/05، 11:32 AM)Mr Line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/03/05، 05:05 AM)*شرلوک-هلمز* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. نه مستر لاین.اصلا موضوع این نیست که کی تسلیمه و کی پیروز. (تو رو خدا ببین موضوع فیلم بحث رو به کجا کشوند. 21 ) موضوع اینه که تفکرات و زمینه ی فکری اشتباهه.ببین ، بعضی تفاوت ها باعث می شه زن ها و مردها در بعضی موارد نتونن بعضی افکار همدیگه رو درک کنن.این رو علم هم ثابت کرده.مثلا همین که زن ها می تونن در یک لحظه به چند موضوع مختلف ، هم زمان فکر کنن ولی مردها در یک لحظه می تونن روی یک موضوع متمرکز بشن.این ایجاد تفاوت می کنه.

ای بابا دکمه شکر خوردم رو بزنم راضی می‌شی؟ 24
آخه مسئله من و مامانم اینه که مامان من انتظار داره من خط کش بزارم همه چیز رو با دقت میلی‌متری سر جاش بزارم 21
یه بار هم توی دانشگاه هندزفری رو گذاشتم جیبم دختره بغل دستیم گفت از این کیف کوچیکا نداری بزاری توش؟ گفتم نه! گفت واقعا که! راست می‌گن آقایون شلخته و بی نظمن! در صورتی که من خودم به رفیقام گیر می‌دم که اتاقت چرا اینجوریه جمع و جورش کن 22 21
یا وقتی حتی بچه میاد خونه‌مون برام مهم نیست بابا و مامانش ناراحت بشن یا نه، بهشون می‌گم همه چیز رو بزارن سر جاش و اگر نزارن دعواشون می‌کنم 22

این همه نوشتم آخرش همونی رو که خودت می گی قبول داری. 22 اصلا باشه.شما درست می گی.
خب این حرف هات همون تفاوت افکار رو می رسونه دیگه.خودت هم که داری همینو می گی.
(اکنون پشیمون از ادامه دادن بحث می باشم. 21 24 )

RE: روزی روزگاری در نیویورک! (شخصیت های المنتری چگونه اند؟) - Mr Line - 2020/03/05

(2020/03/05، 01:34 PM)^_^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. آقا شرلوکش یه جوریه
این که تتو میزنه 
این که خیلی بیش از حد صاف وایمیسه و دستاشو در راستای بدنش قرار میده(انکاری رو به روی فرماندش وایساده:/)
اینکه یه جوری حرف میزنه که انگار داره از روی کتاب میخونه
و موریارتیش خیلی خوب بودااااا ولی اون نقشه ای که باهاش گول خورد اخر فصل یک خیلی بیخود و ابتدایی(المنتری21 ) بود
و دیگه قید نمیکنم چقد از ایده مایکرافت رستوران دار خوشم نیومد:/
واتسونش ولی بد نی

مایکرافتش رو دیدم سبیلاش عین نیچه‌ست 21 21
رستوران داره؟ 24  نا امید شدم ازش 2

RE: روزی روزگاری در نیویورک! (شخصیت های المنتری چگونه اند؟) - ^_^ - 2020/04/26

خیلییی واقع گرا نیست سریال...
ی چیزیه تو مایه های منتالیست یامظنون
ولی منتالیست ب نظرم خیلی بهتر و جالب تر بود(ن از نظر داستان کلی (ک داغون بود) از نظر پرونده هایی ک توی هر قسمت داشتن) 
پرونده های المنتری مث اسمش ب شدت قابل حدث زدنن22
ولی خ واسه سرگرمی اوکی عه هر از چند گاهی...

RE: روزی روزگاری در نیویورک! (شخصیت های المنتری چگونه اند؟) - صبح بخیر - 2020/10/26

ماله من سایت هارو باز نکرد