سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دفترچه کشفیات بروبچه های بیکر استریت!
(2018/08/17، 03:02 PM)M.Holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. خب راستش من چندتا کشف دارم که معمولا خیلی ازشون استفاده میکنم.
اول این که: هر کاری رو با نام خدا شروع کنید، حتی یه کار کوچک رو
دوم این که:هیچ وقت کم نیارید، هیچ وقت! چون اگر بخواید میتونید بهترین کارها رو انجام بدید ولو این که دیگران بگن شما هرگز نمیتونید
سوم این که: (این جمله از خودمه! 4 )اگر زمین خوردید و دیگران بهتون خندیدند شما هم بخندید، اونها به زمین خوردن شما میخندند و شما به روز که اونها دو زمین خواهید زد
چهارم این که: هیچ کس و هیچ حرفی براتون مهم نباشه، حرف همیشه هست، قانونتون هم این باشه که من همینم که هستم، که چی؟
پنجم این که: اگر کسی دعوا یا بحثی رو شروع کرد بهش بگید سلام.(این یکی همیشه جواب داده برای من و همون لحظه دعوا رو به پایان رسونده و در ضمن یکی از آیات قرآن هم هست)

احیانا آخری رو توی کتاب ته کلاس ردیف اخر صندلی اخر نخوندی؟ 4
چون توی این کتاب دقیقا یه دعوایی بین دوتا از بچه های یه مدرسه دعوا پیش میاد. یکی به اون یکی سلام میکنه و قضیه راست و ریس میشه
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
(2018/08/17، 05:02 PM)SH.B.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/08/17، 03:02 PM)M.Holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوم این که:هیچ وقت کم نیارید، هیچ وقت! چون اگر بخواید میتونید بهترین کارها رو انجام بدید ولو این که دیگران بگن شما هرگز نمیتونید
سوم این که: (این جمله از خودمه! 4 )اگر زمین خوردید و دیگران بهتون خندیدند شما هم بخندید، اونها به زمین خوردن شما میخندند و شما به روز که اونها دو زمین خواهید زد
چهارم این که: هیچ کس و هیچ حرفی براتون مهم نباشه، حرف همیشه هست، قانونتون هم این باشه که من همینم که هستم، که چی؟
پنجم این که: اگر کسی دعوا یا بحثی رو شروع کرد بهش بگید سلام.(این یکی همیشه جواب داده برای من و همون لحظه دعوا رو به پایان رسونده و در ضمن یکی از آیات قرآن هم هست)

چون توی این کتاب دقیقا یه دعوایی بین دوتا از بچه های یه مدرسه دعوا پیش میاد. یکی به اون یکی سلام میکنه و قضیه راست و ریس میشه
إ...واقعا؟ نه به خدا من اصلا اسم اون کتاب رو هم نشنیدم اینو پدرم بهم گفت
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ
(2018/08/17، 07:46 PM)M.Holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/08/17، 05:02 PM)SH.B.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

إ...واقعا؟ نه به خدا من اصلا اسم اون کتاب رو هم نشنیدم اینو پدرم بهم گفت

صحیح
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
نور چشم آدمی ک داره میمیره رو میزنه
کشف خودمه اگه میدونستین هم ب من مربوط نیس من نمیدونستم ولی ی فرضیه هس ک نود درصد بهش اطمینان دارم
resim
پاسخ
من کشف کردم :
 1.که بیمزعه تر از ماست بستنی وجود نداره  31  22
2. که سوسکو هیچ وقت له له نکنین ی مایه ی سفید رنگی داره ادم حالش بهم میخوره  31 22
3.  که اول سال تحصیلی جو ادم درس خونا رو در نیارین و هیچ وقت هم ب ی دوستی که تازه باهاش اشنا شدین اعتماد نکنین   22 21   ( دیدم که میگماا)
4.  که اخر سالی های مد هم که شدین ( شیشم و نهم و .....) قیافه باهوشا و اینا رو که فک میکنن خیلی شرن و شاخنو در نیارین (یکی از دوستام الان اینجوریه گفتم بدونین هیشکی خوشش نمی اد 22 21  )   31 31 31
بعضی از آهنگا جورین کــه دوست داری بری به خواننده بگی من کـــی اینــارو واست تعریف کردم o_O          :-$                     (~>__<~)                   ╰_╯              (*˘︶˘*)             
پاسخ
نوشابه زرد وسیاه رو باهم قاطی کنین و بخورین خیلی خوشمزه میشه باور کنین 4 4 ( دیوونه هم خودتونین)
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
اگه تو نوشابه نمک بریزین گازش میپره ولی خیلی بد مزه میشه
ترجیحا عادت کنین با گاز بخورین یا با قاشق هم بزنین
resim
پاسخ
(2018/10/18، 08:00 PM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پ ن:نه بابا2212
resim
پاسخ
22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22

هیچ وقت هم ب خاطر دوست شدن با کسی نمام زندگیتونو براش تعریف نکنین ( من تجربه دارم بعد بدبخت میشین ی وعضیییی) 20 20 20 20
بعضی از آهنگا جورین کــه دوست داری بری به خواننده بگی من کـــی اینــارو واست تعریف کردم o_O          :-$                     (~>__<~)                   ╰_╯              (*˘︶˘*)             
پاسخ
(2018/10/19، 12:36 PM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/10/18، 08:00 PM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پ ن:نه بابا2212

گلدن جان قضیه همون خودرگیری و ایناست؟؟؟ یه جمله میگی بعد خودت نقضش میکنی؟؟  قضیه چیه؟؟ 4 4
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد