سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دفترچه کشفیات بروبچه های بیکر استریت!
21 21 21 21 21 21 21
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
منم این مشکل رو دارم که یه ایده ی عالی به ذهنم می رسه اما بعد می فهمم عینشو زدند .2 
این ماجرای معلم هم خیلی جواب می ده !
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
(2017/07/24، 02:51 PM)Mr.Benedict نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاپیک جالبیه 
یادمه حدودا دوره ی راهنمایی بودم که روی یه پروژه خیلی سری و مخوف کار میکردم  12 
موضوع از اونجا شروع شد که گوشی من مشکل پیدا کرده بود و هر چند وقت یه بار یه صدای بوق ریزی ازش در میومد  10 یه بار که خوابیده بودم و گوشی زیر بالش بود این صدا درومد . همونطور که خواب بودم و داشتم خواب میدیدم حس کنترل توی رویا رو بدست آوردم  4 
کلا اگه دقت کرده باشید توی خواب شما کنترلی روی رویاتون ندارید مگه اینکه متوجه بشید که خواب هستید ! معمولا هم بعد از متوجه شدن سریع بیدار میشید .
حالا این پروژه هنوز در حال تکمیله 
با ما همراه باشید  21 25 12
حتی این پروژه را هم ریچارد فاینمن به انجام رسونده 2 ...توی کتاب فیزیکدان قرن بیستم درموردش نوشته...یه بار موقع کابوس من امتحانش کردم جواب داد. منم که میدونستم کنترل خواب برای بقیه اتفاق افتاده امتحانش کردم و واقعا عالی جواب داد...اون زن مو بلند عجوزه دیگه نمیتونست بهم اسیب بزنه چون من میتونستم هر قدرت ماورائی که دلم میخواد تو خواب برای خودم تعریف کنم...اعم از نامرئی شدن در مقابل چیزهایی که زنه به سمتم پرتاب میکرد...ولی مشکلش این بود که زیادی نامرئی شدم...چون دیگه دستم از گردن زنه رد میشد و نمیتونستم بزنمش 22 ...

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط golden heart
اقا تا حالا شده به یه چیز فکر کنین بعد همون چیز دقیق یه هفته بعد ساخته بشه
واس من تا حالا ده هزار بار شده
من روز نامه جام جم زیاد میخرم مخصوصا یکشنبه ها که کلیک داره و هر هفته ام تو قسمت تازه های فناوری ایده هفته قبل منو نوشته بود فقط فرقش این بود که سازندش هر کسی بود بجز خودم
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون
(2018/02/21، 09:26 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همیشه ایده هایی به ذهنم میزنه و کشفیاتی میکنم که بعدا تحقیق بیشتر که میکنم میبینم قبلا خودشون اختراع و کشف شدن 22 ...خلاصه یه صد سالی دیر به دنیا اومدم... 5

البت بنظرم این ایده ها اکثرا بخاطر این ب ذهنمون میرسه ک توی این عصر ارتباطات بدنیا اومدیم 
وگرنه زمانی ک همه با مرکب این ور اونور میرن فکر ساخت اوتوموبیل و هواپیما نبوغه
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
 سپاس شده توسط joker
(2018/02/23، 12:55 AM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/07/24، 02:51 PM)Mr.Benedict نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاپیک جالبیه 
یادمه حدودا دوره ی راهنمایی بودم که روی یه پروژه خیلی سری و مخوف کار میکردم  12 
موضوع از اونجا شروع شد که گوشی من مشکل پیدا کرده بود و هر چند وقت یه بار یه صدای بوق ریزی ازش در میومد  10 یه بار که خوابیده بودم و گوشی زیر بالش بود این صدا درومد . همونطور که خواب بودم و داشتم خواب میدیدم حس کنترل توی رویا رو بدست آوردم  4 
کلا اگه دقت کرده باشید توی خواب شما کنترلی روی رویاتون ندارید مگه اینکه متوجه بشید که خواب هستید ! معمولا هم بعد از متوجه شدن سریع بیدار میشید .
حالا این پروژه هنوز در حال تکمیله 
با ما همراه باشید  21 25 12
حتی این پروژه را هم ریچارد فاینمن به انجام رسونده 2 ...توی کتاب فیزیکدان قرن بیستم درموردش نوشته...یه بار موقع کابوس من امتحانش کردم جواب داد. منم که میدونستم کنترل خواب برای بقیه اتفاق افتاده امتحانش کردم و واقعا عالی جواب داد...اون زن مو بلند عجوزه دیگه نمیتونست بهم اسیب بزنه چون من میتونستم هر قدرت ماورائی که دلم میخواد تو خواب برای خودم تعریف کنم...اعم از نامرئی شدن در مقابل چیزهایی که زنه به سمتم پرتاب میکرد...ولی مشکلش این بود که زیادی نامرئی شدم...چون دیگه دستم از گردن زنه رد میشد و نمیتونستم بزنمش 22 ...

چه جالب 1 فقط به این نمیگن نامریی شدن میگن غیر مادی شدن یا از حالت مادی خارج شدن. یعنی یه جورایی روح شدن(نمیدونم درست توضیح دادم یا نه 22 ). نامریی شدن اینه که دیده نشی اما همچنان قابل لمس باشی
resim
پاسخ
بله ممنون. درست میگید...

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Glenn
من اخیرا در مورد فراماسونری زیادی تحقیق کردم و متوجه شدم 
ما داریم کنترل میشیم تا 50سال اینده ما برنامه ریزی شدس مثلا مشکل کمبود اب ایران
مشاوران ما تقریبا خارجی اند مثلا میگن کجا باید کارخونه فولاد بزنیم و اینا 
و اونا مدام پیشنهاد میدن کارخونه های فولاد رو در شهر های گرم و خشک بزنیم در حالی که این کارخونه ها به اب زیادی نیاز داره پس باید نزدیک دریا باشه در عین حال هیچ کارخونه فولادی نزدیک شهر های بندری نیست 22 
تازه این جای ترسناک ماجرا نیست  102
شاید اسمان این شکلی باشد و فضایی ها فقط زمین متفاوتی دارند و چراغهای شهرما ستارگان انانند
resim
پاسخ
من تو کل زندگیم 4 تا کشف حسابی کردم سر هر دوتاشم کلی اعصابم خورد شد.
 اولا هرگز دنبال پرونده ای چند سال پیش اتفاق افتاده و مجرم دستگیر نشده نرو چون فقط خودت اذیت میشی.
ثانیاهرگز هیچکدوم از ایده هاتو به هیچ بنی بشری نگو چون ایدتو میدزدن.( با اجازتون این اتفاق 2 بار برای این بنده ی حقیر افتاد.)
ثالثا وقتی عقل و قلب و اطرافیان بهت میگن به یه نفر اعتماد نکن به حرفاشون گوش بده و اگر گوش ندی ازت سو استفاده میشه و خودت آسیب میبینی.
رابعا وقتی میبینی برات ارزش قائل نیست بیخیال شو و اون فرد یا افراد از زندگیت بیرون کن.
YOU CAN NOT STOP THE FUTURE

YOU CAN NOT BACK TO THE PAST.

THE ONLY WAY TO LEARN THE SECRET

IS TO PASS...
پاسخ
 سپاس شده توسط Honey ، Dr.HR ، Warrior
سلام. خب راستش من چندتا کشف دارم که معمولا خیلی ازشون استفاده میکنم.
اول این که: هر کاری رو با نام خدا شروع کنید، حتی یه کار کوچک رو
دوم این که:هیچ وقت کم نیارید، هیچ وقت! چون اگر بخواید میتونید بهترین کارها رو انجام بدید ولو این که دیگران بگن شما هرگز نمیتونید
سوم این که: (این جمله از خودمه! 4 )اگر زمین خوردید و دیگران بهتون خندیدند شما هم بخندید، اونها به زمین خوردن شما میخندند و شما به روز که اونها دو زمین خواهید زد
چهارم این که: هیچ کس و هیچ حرفی براتون مهم نباشه، حرف همیشه هست، قانونتون هم این باشه که من همینم که هستم، که چی؟
پنجم این که: اگر کسی دعوا یا بحثی رو شروع کرد بهش بگید سلام.(این یکی همیشه جواب داده برای من و همون لحظه دعوا رو به پایان رسونده و در ضمن یکی از آیات قرآن هم هست)
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد