سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دفترچه کشفیات بروبچه های بیکر استریت!
سلام
اینجا دفترچه کشفیات ماست.........................
یعنی اگه یه جای باحال,یه چیز جالب ,یه روش باحال از خودتون دارید .......اینجا بزارید که کشفتون به اسم خودتون ثبت بشه!!!!!
می تونید استنتاج ها و نقشه ها(در مورد هر چی) ی ناکام یا موفق تون رو اینجا بزارید................
البته خواهش می کنم اگه اون چیز یا روش باحال مال خودتون نیس صادقانه تو پرانتز بزارید از فلان کتاب یا از فلان فیلم........
                                             به افتخار کاشفان شرلوکی!

اون کشف می تونه یک سری اصل هم باشه که تو زندگیتون بهش رسیده باشین......یا هر نکته ای که خودتون بهش پی بردین!

کشف1:

من از قبل می دونستم که حشره ها دور نور جمع می شن...............ولی موضوع زمانی جالب شد که برادرم بهم یه چراغ خواب آبی هدیه داد...................وقتی شبا با اون درس می خوندم کلی مگس و پروانه وحشره مضخرف دیگه دورش جمع می شدن...........برام سوال شد که عایا حشره ها بیشتر نور آبیو دوس دارن یا سفیدو .....خوب آزمایش کردم.... یه شب پنجره اتاقمو باز کردم و بعد هم چراغ خوابمو و هم چراغ اتاقمو روشن کردم ............زمانی که رفتم بیرون و یه ساعت برگشتم.....دیدم کلی حشره دور چراغ آبین......ولی نصف اونام دور چراغ سفید نیستن.......پس نتیجه گرفتم که حشره ها چراغ آبیو بیشتر دوس دارن...........
بعد از اون شب یه نقشه باحال کشیدم.......هر چند شب یه بار که همه می خوابیدن من وسط پذیرایی مون چراغ خوابمو روشن می کردم بعد که حشرات جمع شدن الک بزرگ مامانمو می ذاشتم روش تا حشرات گیر بیفتن بعد با حشره کش حساب همشونو رسیدم....(تا شما باشین شبا نیاین هی هرو کر ویز ویز کنین و نیش بزنین......بالاخره انتقاممو گرفتم!!!!!!)
..یه نقشه جالبترمم این بود که بعضی شبا همه حشره مرده ها رو می بردم می ریختم تو اتاق آبجی کوچیکم.....خخخخخخ
......ولی بعدیه مدت اینکارو ترک کردم چون معلممون گفت:خدا یه چیزی دونسته که حشره ها رو حتی سوسکو هم آفریده.....بهش فک کردم و راستش حس قاتل بودن بهم دست داد..............دیگه تر کش کردم......(ولی هنوزم نفهمیدم چرا حشره ها نور آبی رو دوس دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شاید استقلالی باشن........؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس به افتخار حشرات بزن دست قشنگه رو...)
...(کشف خودم)
پاسخ
 سپاس شده توسط Parsa.SH ، Molly Hooper ، Nila ، Mahdy_nvs ، Aida ، Mobina.N ، آرتا ، sara624 ، Safoura ، Milad ، Baudelaires ، شرل ، Am.A ، risen ، جین مارپل ، mina.a.s ، Warrior ، کارآگاه مرده ، sherlock.s ، Ice girl
عالییی بود دوستای من اینو رو کرما آزمایش کرده بودن گویا یه قرمز علاقه دارن اونا  21 اونا پرسپولیسین  21
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، مایکرافت ، mina.a.s
من خیلی برام پیش اومده الکی زور زدم و به نتیجه نرسیدم 
و بعد فهمیدم که جای اشتباه زور می‌زدم
پس هر چی زور می‌زنی و نمی‌شه اینو بدون: داداچ داری اشتباه زور می‌زنی 21
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، مایکرافت ، Safoura ، risen ، شرل ، mina.a.s ، golden heart ، sherlock.s
تاپیک جالبیه 
یادمه حدودا دوره ی راهنمایی بودم که روی یه پروژه خیلی سری و مخوف کار میکردم  12 
موضوع از اونجا شروع شد که گوشی من مشکل پیدا کرده بود و هر چند وقت یه بار یه صدای بوق ریزی ازش در میومد  10 یه بار که خوابیده بودم و گوشی زیر بالش بود این صدا درومد . همونطور که خواب بودم و داشتم خواب میدیدم حس کنترل توی رویا رو بدست آوردم  4 
کلا اگه دقت کرده باشید توی خواب شما کنترلی روی رویاتون ندارید مگه اینکه متوجه بشید که خواب هستید ! معمولا هم بعد از متوجه شدن سریع بیدار میشید .
حالا این پروژه هنوز در حال تکمیله 
با ما همراه باشید  21 25 12
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

I knew you were trouble when you walked in

... So shame on me now
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، مایکرافت ، شرل ، جین مارپل
(2017/07/24، 02:51 PM)Mr.Benedict نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاپیک جالبیه 
موضوع از اونجا شروع شد که گوشی من مشکل پیدا کرده بود و هر چند وقت یه بار یه صدای بوق ریزی ازش در میومد  10 یه بار که خوابیده بودم و گوشی زیر بالش بود این صدا درومد . همونطور که خواب بودم و داشتم خواب میدیدم حس کنترل توی رویا رو بدست آوردم  4 
کلا اگه دقت کرده باشید توی خواب شما کنترلی روی رویاتون ندارید مگه اینکه متوجه بشید که خواب هستید ! معمولا هم بعد از متوجه شدن سریع بیدار میشید .
7 الان چی شد؟
resim
پاسخ
دو نکته که از پدرم آموختم:
.1:اگه با یه مار درگیر شدی.....از پشت بهش حمله کن......اگرم از جلو بهش حمله کردی سرشو ببر و زیر خاک دفنش کن.....چون مارا می تونن آخرین صحنه ای رو که دیدن تو چشماشون نگه دارن......اگه مارو کشتی و ولش کردی.....ماری که پیداش کنه عکس تو رو تو چشماش می بینه و میاد انتقامشو می گیره.....شک نکن!!!!(واسه یکی از دوستای بابام اتفاق افتاده)
.2:اگه تو جنگل بودی و هوا هم گرم بود.......یه تیکه بزرگ خار پیدا کن و روش آب بریز و بزارش رو زمین و زیر سایش بخواب ...خنکت می کنه!(عین کولر آبی)
دو نکته که از مادرم آموختم:
1.اگه غذات شور بشه باید توش یکم نوشابه بریزی درست می شه
2:اگه پول و وقت نداشتی که غذای خوب بخوری من دو راهو بهت پیشنهاد می کنم:
..رب و تخم مرغ!!!!
.........قارچ و گوجه ی کبابی!!! 4
(از تجربیات والدینم)

E23
(2017/07/24، 02:51 PM)Mr.Benedict نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاپیک جالبیه 
7 الان چی شد؟

مثلا من بعضی شبا خودم واسه خوابم طرح می ریزم و می دونم دقیقا تو اون رویا داره چه اتفاقی می افته......اما وقتی از دم می خوابم دیگه  کنترل خوابمو از دست می دم و خوابم بدون این که بفهمم چی می شد خودش جلو می ره ولی بعضی وقتا که نزدیکای صبحه یه صدایی از بیرون باعث می شه که تقریبا بفهمی چی می شه.......به خاطر همینم هس که دوباره می تونی کنترل رویاتو بدست بگیری ولی خیلی زودم بیدار می شی و خیلی کم هم این اتفاق می افته ولی وقتی اینجوری می شه حس خفن کارگردان بودن به آدم دست می ده.....انگار یه فیلمه که خودت داری می سازیش........
الان این شد!!! 4
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، جین مارپل
همیشه ایده هایی به ذهنم میزنه و کشفیاتی میکنم که بعدا تحقیق بیشتر که میکنم میبینم قبلا خودشون اختراع و کشف شدن 22 ...خلاصه یه صد سالی دیر به دنیا اومدم... 5

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط golden heart
منم وقتی دوم ابتدایی بودم اول میخواستم کاغذ ضد اب اختراع کنم بعدش فهمیدم کاغذ گلاسه هست رفتم سراغ ساختن تخت خوابی که روش میخوابی وبه دست وپاهات کیسه شن میبندن تا قد ادما بلند بشه بعدتر متوجه شدم که شاید قرص های افزایش قد بهتر باشه
پ.ن:ولی در کل تخت خواب پیشنهادی من برا شکنجه بد نیست نه؟
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSaMIQ1hPkvrxVP_cHfWOA...xUYJpzkp3g]
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Benedict ، Mahdy_nvs ، golden heart
خواستیم تخت پاک کن برقی اختراع کنیم فهمیدیم تو ژاپن هست.........
ولی من نا امید نمیشم
ادامه میدممممممممم!
ولی دیگه غلط بکنم تو طرح جابر شرکت کنم.
ینی امسال سر این طرح جابر مررررردیم و زندههههههه  شدیم!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
از تجربیات سرکلاس:
هرموقع درس خوندین قیافه ی شاگردایی ک درس نخوندن و استرس دارن ک مبادا معلم ازشون درس بپرسه به خودتون بگیرین و سعی کنین تو چشم معلم باشین
معلم هم دقیقا صداتون میزنه شما هم عین بلبل جواب میدین ضایع میشه
و برعکس هرموقع نخوندین با اعتماد به نفس صااااف بشینین زل بزنین تو چشاش دیگ کاری به کارتون نداره 4 4 4
البته برمیگرده به حس معلم به شما
از اونجایی که اغلب معلما از من متنفر بودن
واس من حساااابی جواب میداد چون میخواستن حال منو بگیرن من پاتک میزدم 21 21 21
پاسخ
 سپاس شده توسط Honey ، شرل ، golden heart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد