سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

[مهم] خبرگزاری رسمی انجمن بیکر
24یکی از قشنگترین تاپیک هاییه که تابحال دیدم24
حتما هفتگی بروزرسانی کن 41 111
[تصویر:  17.3.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، Nila ، Mahdy_nvs ، لوک خوش شانس
جالب بود 
ولی خدا شانس بده الان اگه من این تاپیک و اون تاپیک کودتا ر زده بودم از شدت پیام های خصوصی به ادمین محروم شده بودم  22 21
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، Safoura
آقو ترکوندی مارو
دوباره...دوباره...ی بار فایده نداره
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila
عالی 24 و ممنون بابت تبریک
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila
دمت گرم بابا عجب حالی دادی به کودتا
میدونی اگه از خانوادم نبودی مجبور بودم بدم بچه ها دخلتو بیارن! 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila
ما شالله شما یه پا BBC واس خودتی 
کودتا با کمک شما حتما پیروزه
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila
یه پیشنهاد بدم. میتونی از بچه های انجمن واسه بخش های مختلف روزنامه ات استفاده کنی و یع تیم تشکیل بدین.
_چرا کشتیش؟
+خیلی حرف می زد.
_یعنی چی؟ بیشتر توضیح بده...
+خیلی حرف میزنی
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Nila
(2017/07/22، 03:02 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
19 9 همش دو سه روز مشغول صندلی داغم بودم چه اتفاقاتی که نیوفتاده   30
میگم این تاپیک رو هفتگی آپ کن که همه در جریان اتفاقات باشن  12

بله دیگه کل انجمن ریخت به هم  21

(2017/07/22، 03:13 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عااااااالی بود!212422
مخصوصا بخش کودتا4

ممنون  1

(2017/07/22، 03:35 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کار خیلی جالب و جدیدیه212424افرین 
اگه میتونی حتما ادامش بده21
متشکرم 1 ادامش بستگی داره که تو انجمن چه اتفاقاتی بیوفته  4

(2017/07/22، 03:45 PM)فازی - ری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای عالی بود2424242424 دمت گرم21212121
چه عکسی هم واس بنی گذاشتی2421 لازم بذکره که مدیر استفعا ندادن، فقط برای مدتی حضور فعال نخواهند داشت و فعالیت های تیم مدیریتی انجمن از قبل با ایشون هماهنگ شدن4 
دعوت به همکاری ها هم خیلی خوب بودن2121 ممنون که آگهی مارم گذاشتی43

سپاس  1 خواستم عکس خودشونو پیدا کنم نشد این به نظرم جالب اومد  21 تو چاپ بعدی اصلاحیه میدم  4

(2017/07/22، 04:04 PM)FΛƬƐMƐ.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی خوب بود. 24
حتما ادامه بده.

سپاس گزارم  1 حتما

(2017/07/22، 04:06 PM)R.M.B نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالب بود  4 1

مرسی  4 1

(2017/07/22، 04:13 PM)Molly Hooper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سال بیستم2124 بیست و چهار صفحه 9
تاریخ قمری منو کشته2124
کوچه باغ کودتا21 آقا مهدی بدو سفارش کار داری
ببین من یه مدت مسئول برقراری صلح تو تاپیک قتل انجمن بودم،کارم خوب بود،کمکی خواستی بگو21

فازی عاللللللی بود21رفیقم کجایی  12

ممنون  1 تاریخه خیلی کوچیک بود موس منم خراب بود دیگه حوصلم نیومد 21 شما از همین الان استخدامین با حقوق مکفی  4

(2017/07/22، 04:20 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسم کتاب رو از من می‌پرسیدین 4
نبرد میس می و افراسیاب 21

21 21 21 تو چاپ بعدی بقل اصلاحیه ی استفا اصلاحیه نام کنابو میزارم

(2017/07/22، 04:30 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
24یکی از قشنگترین تاپیک هاییه که تابحال دیدم24
حتما هفتگی بروزرسانی کن 41 111

خیلی ممنون 1 ، اگه موضوعاتی برای نوشتن باشه چشم  4

(2017/07/22، 04:54 PM)Rend نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالب بود 
ولی خدا شانس بده الان اگه من این تاپیک و اون تاپیک کودتا ر زده بودم از شدت پیام های خصوصی به ادمین محروم شده بودم  22 21

ممنون  1 و برای بقیش  22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22

(2017/07/22، 05:55 PM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقو ترکوندی مارو
دوباره...دوباره...ی بار فایده نداره

21 21  متشکرم  1

(2017/07/22، 05:57 PM)sherli ashfo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عالی 24 و ممنون بابت تبریک

سپاس  1 خواهش میکنم  4

(2017/07/22، 07:02 PM)Parsa.SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دمت گرم بابا عجب حالی دادی به کودتا

4 دیگه نیروهای پشت جبهه هم باید کاری بکنن دیگه  21

(2017/07/22، 08:11 PM)?miss me نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما شالله شما یه پا BBC واس خودتی 
کودتا با کمک شما حتما پیروزه

4  به امید پیروزی ای کودتاچی اعظم   21

(2017/07/23، 12:19 AM)FΛƬƐMƐ.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه پیشنهاد بدم. میتونی از بچه های انجمن واسه بخش های مختلف روزنامه ات استفاده کنی و یع تیم تشکیل بدین.

حتما شروع کردم به جذی نیرو ممنون از پیشنهادتون  1 4 

ممنون از همه و چنتا نکته 
تا آنجا که میتوانید انجمن رو شلوغ کنید   3
نویسنده افتخاری و ثابت باحقوق مکفی نیازمندیم  21
پاسخ
من میخوام خبرنگار شم. افتخاری هم نمیشم. 4
آهای مستر بندیکت کجایی که باید تیم خبرگزاری تشکیل بدی 19
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila
امروز به طور رسمی نارومی چان امادگی خود را برای خبرنگار شدن در خبرگزاری رسمی انجمن بیکر اعلام کرد.

شرلی اشفو 
خبرگزاری رسمی انجمن بیکر
فروووووم
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد