سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کدام صفت شرلوک در شماست؟
(2016/10/01، 10:36 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/10/01، 10:02 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امم شباهت که زیاده مثلا هر دومون اکسیژن تنفس میکنیم22یا اینکه دقیق تر هر دومون حرف می زنیم!
هر دومون پلک می زنیم و راه می ریم و خیییلی چیزای دیگه22

محمد تازه ما تو یه سیاره تو یه سامانه خورشیدی(از تغییرات مزخرف مصوب فرهنگستان22)تو یه دنیا هستیم22
کجای کاری ؟؟؟22
ولی بنظرت تو یه دنیا بودنمون شباهته 21 ؟تو یه دنیا نباشیم کجا باشیم 22
پاسخ
(2016/10/03، 06:06 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/10/01، 10:36 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/10/01، 10:02 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امم شباهت که زیاده مثلا هر دومون اکسیژن تنفس میکنیم22یا اینکه دقیق تر هر دومون حرف می زنیم!

محمد تازه ما تو یه سیاره تو یه سامانه خورشیدی(از تغییرات مزخرف مصوب فرهنگستان22)تو یه دنیا هستیم22
کجای کاری ؟؟؟22
توی دنیای دیگه به راحتی22
SHINE BRIGHT LIKE STARS
پاسخ
(2016/10/03، 06:07 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/10/03، 06:06 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجای کاری ؟؟؟22
توی دنیای دیگه به راحتی22
22 درست...هرچندکلا در دنیای خیالیه
پاسخ
اعتیاد  22
من امضا بلد نیستم  37 انگشت میزنم  22
resim
پاسخ
(2016/10/03، 11:16 PM)یک عدد آدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتیاد  22
دقیقا منم همینطور البته من تو اینترنت 22 4 21
resim
پاسخ
(2016/10/03، 11:16 PM)یک عدد آدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتیاد  22
معتادی؟ 15

جالبه یه نفرمون هم ویژگی مثبت از شرلوک نداریم
پاسخ
BOOOOOOOOOORED!
بنده از کودکی به این واژه معروف بودم. یعنی کل اعضا خانواده از دستم عاصی بودن. دور تا دور می چرخیدم و مرتبا تکرار می کردم : حوصلم سررررررررر رفته! 
شرل یعنی حال کن تاپیکت رو از تو انباری درآوردم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
حالا که حرف از در آوردن شد منم هم کاری میکنم .  6

میشه گفت خیلی شلختم یعنی حس میکنم اگه دورو برم بهم ریخته نباشه نمیتونم وسایلمو پیدا کنم  4
همیشه ی خدا هم کسلم حتی وقتی کلی امتحان دارم یه سر از اتاق میرم بیرون میگم حوصلم سر رفته و برمیگردم سر درسام   15 
به شدت هم خونسردم به طوری که دوستام ازم شاکین و منو به هر چی میتونن قسم میدن که یکم استرس داشته باشم  22 
ولی برعکس شرلوک آدم اجتماعیی هستم .  67
پاسخ
(2016/08/15، 10:06 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تنها چیز مشترکمون همین فرشته بودنمونه. مخصوصا من اصلا خود فرشته ام 25

باشه بابای منم ملکه الیزابته  22
این شرلوک کیست که همه عالم دیوانه اوست؟
این شرلوک کیست که دل من ویرانه ای از اوست؟
پاسخ
اصلا با ادمایی که اطرافم هستن حال نمیکنم به همین دلیل از شلوغی ومهمونی های دوستانه به شدت اجتناب میکنم در نتیجه کلا ادم تنهایی هستم ویه جورایی عاشق تنهایی هستم 22
صبرم از کاسه دگر لبریز است
 اگر این جمعه نیاید چه کنم ؟!
 آنقدر من خجل از کار خودم
 اگر این جمعه بیاید چه کنم ؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط R.r.B

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد