سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کدام صفت شرلوک در شماست؟
من از تلویزیون خیلی ایراد می گیرم 21
پاسخ
(2016/08/16، 11:25 AM)نگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پدر منم همینطورن 21 24
mood:sth like uwu
پاسخ
(2016/08/16، 11:25 AM)نگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودمم همینطور 4 24
پاسخ
(2016/08/16، 06:52 PM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب علاقه ی من به شرلوک از تفاوتم باهاش نشئت میگیره:
اون خیلی منطقیه و من خیلی احساسی 
ولی دارم ازش یاد میگیرم

سلام خوش اومدین 1 ممنون از نظرتون.
پاسخ
resim
پاسخ
نامرتبی محیط اطرافم البته از نظر خودم مرتبه وبقیه میگن نامرتب22
هر کاری ک دلم بخواد انجام میدم4
توانایی به خاطر سپردن نکات
mood:sth like uwu
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، O.Kazemi
(2016/08/14، 09:58 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر شما کدوم صفت شرلوک تو شما قوی تره؟یعنی چه چیزی تو شرلوک باعث میشه شما باهاش احساس نزدیکی بکنید؟
مثلا من خودم صفت های فراری بودنش از جمع های شلوغ..خونسردی و خودمحوریشو بیشتر تو خودم دارم...و متاسفانه خیلی وقتا هم مثل شرلوک حرف مشترکی با بقیه ندارم یعنی گویا افکارمن موضوع های موردعلاقه بقیه نیستن و خب متقابلا مال بقیه هم برای من جالب نیستن..
لطفا شما هم اینجا صفت های مشترکتون رو بگین..

تنهایی تنها دارایی من است.
ویژگی مشترک من و شرلوک تنهاییه... 37  37  46  45

(2016/08/14، 09:58 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر شما کدوم صفت شرلوک تو شما قوی تره؟یعنی چه چیزی تو شرلوک باعث میشه شما باهاش احساس نزدیکی بکنید؟
مثلا من خودم صفت های فراری بودنش از جمع های شلوغ..خونسردی و خودمحوریشو بیشتر تو خودم دارم...و متاسفانه خیلی وقتا هم مثل شرلوک حرف مشترکی با بقیه ندارم یعنی گویا افکارمن موضوع های موردعلاقه بقیه نیستن و خب متقابلا مال بقیه هم برای من جالب نیستن..

پاسخ
 سپاس شده توسط O.Kazemi
sherlin  چقد تاکید داره رو حرفش 21 21 24 24 24
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
پاسخ
(2016/08/19، 12:26 PM)فازی - ری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتونم بپرسم منظورت از تاکید چیه؟
پاسخ
(2016/08/19، 12:37 PM)Sherlin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/08/19، 12:26 PM)فازی - ری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتونم بپرسم منظورت از تاکید چیه؟

آره، حتما 1

جوابتو چهار بار ارسال کردی، گفتم احتمالا خیلی روش تاکید داری 4
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد