سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کدام صفت شرلوک در شماست؟
به نظر شما کدوم صفت شرلوک تو شما قوی تره؟یعنی چه چیزی تو شرلوک باعث میشه شما باهاش احساس نزدیکی بکنید؟
مثلا من خودم صفت های فراری بودنش از جمع های شلوغ..خونسردی و خودمحوریشو بیشتر تو خودم دارم.درونگرا هستم و وقتی درحال انجام کاری هستم به دنیای بیرون توجه ندارم.
لطفا شما هم اینجا صفت های مشترکتون رو بگین..
پاسخ
 سپاس شده توسط Bluebell ، فازی - ری ، negar-sh ، Sherlin ، Am.A ، Safoura ، .Yasaman. ، Ice girl ، Bahar8
(2016/08/14، 09:58 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر شما کدوم صفت شرلوک تو شما قوی تره؟یعنی چه چیزی تو شرلوک باعث میشه شما باهاش احساس نزدیکی بکنید؟
مثلا من خودم صفت های فراری بودنش از جمع های شلوغ..خونسردی و خودمحوریشو بیشتر تو خودم دارم...و متاسفانه خیلی وقتا هم مثل شرلوک حرف مشترکی با بقیه ندارم یعنی گویا افکارمن موضوع های موردعلاقه بقیه نیستن و خب متاقبلا مال بقیه هم برای من جالب نیستن..
افرین خیلی تاپیک خوبیه من باید دقیق فک کنم بعد بیام نظرم رو بگم4
mood:sth like uwu
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل
(2016/08/14، 10:06 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/08/14، 09:58 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثلا من خودم صفت های فراری بودنش از جمع های شلوغ..خونسردی و خودمحوریشو بیشتر تو خودم دارم.
افرین خیلی تاپیک خوبیه من باید دقیق فک کنم بعد بیام نظرم رو بگم4
25 25 ممنون..باراولمه تاپیک گذاشتم
پاسخ
 سپاس شده توسط negar-sh ، Am.A
جامعه گريزي 22
resim             
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، Safoura
من خودمو زیاد به شرلوک نزدیک نمی دونم و برعکس سعی می کنم که تو جامعه باشم و جامعه گریز نباشم
ولی شایدم یه شباهتایی داشته باشم
اینکه کسی منو جدی نمیگیره شاید مث شرلوک باشم!
البته میتونم تو یه مواردی در مورد بقیه استنتاج هم بکنم!
البته نه در حد شرلوک.
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، شرل
هرچیزیم شبیه شرلوک باشه بی شک هوشم شبیه اون نیست
من جامعه گریزم با کارایی پایین 22 22

جز غم که یکدم از دل من دست بر نداشت
دیگر کسی ز حال دل من خبر نداشت!

پارسای تویسرکانی

پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Am.A ، ~~ƧЄƬƛƦЄ~~
(2016/08/15، 09:53 PM)negar-sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرچیزیم شبیه شرلوک باشه بی شک هوشم شبیه اون نیست
من جامعه گریزم با کارایی پایین 22 22

12 12 I'm a low functioning sociopath
نه بابا اینجوری نگو
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
تنها چیز مشترکمون همین فرشته بودنمونه. مخصوصا من اصلا خود فرشته ام 25
[تصویر:  17.3.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
(2016/08/15، 10:06 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تنها چیز مشترکمون همین فرشته بودنمونه. مخصوصا من اصلا خود فرشته ام 25

بعله...قطعا....3
پاسخ
من با محتوا هستم 19
اطلاعات قویی دارم 26
مغز مخوفی هم دارم 29
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد