سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[مهم] افتتاح تیم ترجمه انجمن
(2017/07/13، 08:50 PM)Bluebell نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فن فیکشن طرفدارای خارجکی را ترجمه نمایید 22
(فک کنم اجازه باید بگیرین ازشون)
کمیک هارا ترجمه نمایید و با برند انجمن عرضه کنید، همانا انجمن ز پری رستگار خواهد شد!!! 22
دمتون گرم خدایی 4  زبون اینگلیسی بلدا 4

اره کمیک ها رو ترجمه کنین فوق العاده میشه !
كارآگاه مشاور شرلوك هولمز هستم ! در خدمتم !

پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، Baudelaires
دوستان و عزیزان انجمنی  4
لطفا پیشنهاداتتون برای پروژه های تیم ترجمه رو بدید بازم .
نیاز به پروژه های قوی داریم . فقط کلی نگید مثلا اینستای بازیگرا رو ترجمه کنید ! دقیق با لینک بگید .
با تشکر
25
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، Milad
منم با کمیک ها موافقم و البته پشت صحنه ها و مصاحبه های بازیگرا و سازندگان فیلم  (مصاحبه های تلویزیونی و تالکشوها) 1
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط Baudelaires ، Bluebell
پشت صحنه های کل فصل های شرلوک رو ترجمه کنین
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Baudelaires

اینو دیدین؟  7
ترجمه بشه خوبه فکر کنم  1
resim

پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Baudelaires
عزیزان برای تیم ترجمه نیاز به مترجم داریم .

وقت اونچنانی لازم نداره .

اگه شرایطش رو دارید به من پیام بدید . در انجمن یا تلگرام ( @mrbenedict )
25
پاسخ
این بخش جمله قصار های بازیگران تو سایت آی ام دی بی هم فکر میکنم جالب باشه ترجمه اش  1 
یه نمونه 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Baudelaires
(2017/10/05، 02:08 AM)Rend نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو دیدین؟  7
ترجمه بشه خوبه فکر کنم  1

بیوگرافی اندرو اسکات؟7 
تو هرسایت و وبلاگی بری هست خب:/
البته من کامل نخوندمش فقط یه نگاه انداختم، اگر نکته جالب و متفاوتی داره بگو که ترجمه ش میکنیم3

(2017/10/07، 10:10 PM)E23 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این بخش جمله قصار های بازیگران تو سایت آی ام دی بی هم فکر میکنم جالب باشه ترجمه اش  1 
یه نمونه 

اگه جمله ها از دیالوگ های فیلمه یه تاپیک داریم دراین مورد؛ اما اگه جملات خود بازیگراست بیزحمت یه عکس بده از صفحه ای که جملات توشن چون من نتونستم توی لینک پیداشون کنم 9
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
پاسخ
نه 22 Unlocking Sherlock  یه برنامه تلویزیونی راجع به سریال شرلوک  1
resim

پاسخ
سلام بچوکا 
کتابهای جنایی ۶ سری پاتریسیا رایان رو هم ترجمه کنید 
البته اگر کسی هست ترجمه کنه  22
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد