سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کنکور و شرلوکی ها !
اره دیگه مملکت ما یه جوریه که هر کسی نمیتونه بره دنبال علاقش
پاسخ
 سپاس شده توسط Honey
قشنگ بود بود  REND جان پسنديدم 3و يه.خواهشی دارم از دوستان انجمن...واقعا جديه 22من خودم امسال کنکور دارم  واسه همه کنکوريا دعا کنيد از ته قلبتون 1 از دور چيزی نيست ولی هرچی بيشتر بهش نزديک ميشی بيشتر ازش وحشت داری 2 دعا کنيد خدا يه ارامشی بهمون بده که راضی بشيم به.هرچی اون ميخواد 1 تازه نسل ما که وحشتناک بدبخته ..خواستيم پنجم بريم تيزهوشان..شيشم اومد...با سيستم شيش سه سه درس خونديم...الانم که کنکورمون هيچي ازش معلوم نيست 22واسه منم اختصاصی دعا کنيد کامپيوتر علم و صنعت قبول شم 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، Rend ، Am.A
(2018/08/21، 12:42 AM)zahra.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قشنگ بود بود  REND جان پسنديدم 3و يه.خواهشی دارم از دوستان انجمن...واقعا جديه 22من خودم امسال کنکور دارم  واسه همه کنکوريا دعا کنيد از ته قلبتون 1 از دور چيزی نيست ولی هرچی بيشتر بهش نزديک ميشی بيشتر ازش وحشت داری 2 دعا کنيد خدا يه ارامشی بهمون بده که راضی بشيم به.هرچی اون ميخواد 1 تازه نسل ما که وحشتناک بدبخته ..خواستيم پنجم بريم تيزهوشان..شيشم اومد...با سيستم شيش سه سه درس خونديم...الانم که کنکورمون هيچي ازش معلوم نيست 22واسه منم اختصاصی دعا کنيد کامپيوتر علم و صنعت قبول شم 22

إن شاء الله که همه ی کنکوری ها موفق باشند، علی الخصوص شما
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend ، zahra.m
این تاپیکیه که هیچ وقت قدیمی نخواهد شد 
چرا؟
چون همه یه روز کنکوری میشن و همه یه روز همچین دغدغه ای خواهند داشت
الان منم به این مرض مبتلا شدم
تمام روز میتونم ادامه بدم..............
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد