سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کنکور و شرلوکی ها !
واقعا درستشم همینه ها ولی اون 4 سالا خیلیا باتقلب میان بالا
پاسخ
(2018/02/10، 10:26 PM)OCTUPUS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا درستشم همینه ها ولی اون 4 سالا خیلیا باتقلب میان بالا

اصن کلا نظام تحصیلی ما از نابودم اونورتره
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
یکی از اشکال های کنکور اینه که اگه یکی همه چیز را حفظ کنه موفق تر از اونی عمل میکنه که تک به تکش را یاد گرفته... سر کنکور روش حل ها را بلد بودم...فرمولا یادم نبود 22 کلا دو مرحله را برای کنکور طی کردم 1-هنوز زوده   2- دیگه دیره(خیلی مخرب تر بود.)
کل حرفم اینکه اصلا دم دمای کنکور نگید دیگه نمیتونم فایده نداره تا خود خود شب قبل کنکور بخونید...دقیقه نودی هم نباشید که بگید یک سال مونده به کنکور و اینا...یه پیشنهاد . خوندنتون به عنوان یک دانش اموز نباشه...طوری درس را بخونید که انگار یه معلمید و میخواید باز درسش بدید. حتی برای خودتون دوباره درسش بدید. یه میانبر: هر درس را قبل اینکه معلم درسش بده شب قبلش یه دور روزنامه وار بخونید. به اندازه ی سه برابر بعدش خوندن می ارزه...

resim
پاسخ
اقا من درسم خوبه ولی واقعا درس نمی خونم ! یعنی هر سال مامانم هرس می خوره تهش سرم هنوز نخورده به سنگ فعلا منتظرم یه بلا ی آسمونی سرم بیاد ادم شم  4
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
(2018/02/10، 10:57 PM)?R.B? نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا من درسم خوبه ولی واقعا درس نمی خونم ! یعنی هر سال مامانم هرس می خوره تهش سرم هنوز نخورده به سنگ فعلا منتظرم یه بلا ی آسمونی سرم بیاد ادم شم  4
مشکل باهوشا همینه ...با نخوندن کم همت بار میان بعد یه کسایی ازشون جلو میزنن که اصلا فکرشم نمیکنی... واسه ی اینه که محیط رقابتی نیست براشون اغلب  ... باهوش بودن همیشه هم خوب نیست. بهتره با خودت رقابت کنی تا با بقیه...مثل همون جمله معروف (ام مال کی بود؟بیل گیتس؟؟) "من در رقابت با خودم هستم. هدفم شکست دادن اخرین کاریست که انجام داده ام"

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
اره خب راست هم می گی 
ممنون از راهنمای بزرگان 4 1
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend
کنکور که ترس نداره
وقتی ترسناک میشه که پشتش بمونی
همون سال اول ادم باس به خودش سختی بده
پاسخ
 سپاس شده توسط Honey ، Rend
(2018/02/10، 11:52 PM)Masoa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کنکور که ترس نداره
وقتی ترسناک میشه که پشتش بمونی
همون سال اول ادم باس به خودش سختی بده

کی حوصله سختی داره عاخه؟؟
من تازه هفتمم ولی وقتی به کنکور فک میکنم ذوب میشم 22 22
درسم هم بد نیس مثلا درس های خوندنی( 14 14 14 14 14 ) مثه اجتماعی رو نخونده حداقل18 رو میارم
ولی حوصله درس خوندن ندارم 37
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
خب اگر حوصله نداری برو یه رشته ای که خیلی درس خوندن نخواد مثلاا برو هنرستان که کار عملی زیاد داره البته هنوز زوده واس این حرفا ولی بد نی بهش بفکری
من که اگر برگردم به گذشته میرم تربیت بدنی
اشتباه نکن مثل من بیا تجربی
پاسخ
(2018/02/11، 05:15 PM)Masoa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب اگر حوصله نداری برو یه رشته ای که خیلی درس خوندن نخواد مثلاا برو هنرستان که کار عملی زیاد داره البته هنوز زوده واس این حرفا ولی بد نی بهش بفکری
من که اگر برگردم به گذشته میرم تربیت بدنی
اشتباه نکن مثل من بیا تجربی

من خودم عاشق ریاضی فیزیکم ولی مگه میشه با اینا زندگی کرد؟؟ پول توش نیس ک 22
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد