سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کنکور و شرلوکی ها !
هوم 20 20 20
کاش حداقل میخوندم
پاسخ
منم نمیخونم اصلا بیا استوار باشیم وبازم نخونیم
پاسخ
اگ همیطور به نخنوندن ادامه بدم اخر کارم میکشه به خود کشی
جدی میگما
پاسخ
یه سال همه تون دست به یکی کنید پاسخنامه خالی بدید و بنیادش براندازید از این همت ها هم نمی‌کنید که 22
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
یعنی کنکور این قدر وحشتناکه من که فکر نمی کنم

21 13  78
پاسخ
(2018/02/10، 09:55 PM)مایکرافت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین وحشتناک نیست مسئله یه سال وقت با ارزش بچه هاست که سر یه آزمون الکی هدر می ره.
حالا استرسش که من خوشبختانه دچارش نبودم بماند
resim
پاسخ
فعلا دعا کنین خدا یه خورده عقل بهم بده با یکم اراده مشکل حله

(2018/02/10، 09:56 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/02/10، 09:55 PM)مایکرافت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین وحشتناک نیست مسئله یه سال وقت با ارزش بچه هاست که سر یه آزمون الکی هدر می ره.

الکی نیست واقعا
واس یه عده سرنوشت سازه
پاسخ
(2018/02/10، 09:51 PM)OCTUPUS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم نمیخونم اصلا بیا استوار باشیم وبازم نخونیم

شما 14 ...پاشو برو سر درست...هی هرچی هیچی نمیگم،همش پا نتی... 14 14 14

resim
پاسخ
ای  دانشجویان بدانید واگاه باشید که لذت نت را نتوان با ذلت درس مقایسه کرد
پاسخ
(2018/02/10، 09:58 PM)Asal bano نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعلا دعا کنین خدا یه خورده عقل بهم بده با یکم اراده مشکل حله

(2018/02/10، 09:56 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الکی نیست واقعا
واس یه عده سرنوشت سازه

ببین دوست عزیز هیچ جای دنیا به جز ایران و چین و چندتا کشور انگشت شمار دیگه نمیان امتحانی بگیرن که تو مجبور باشی درس سنگین چهار سال رو توی یه سال بخونی!! سوابق تحصیلی طرف تعیین می کنه بره کدوم دانشگاه. درستش هم همینه چون طرف تا آخر دبیرستان برای ورود به دانشگاه و نمره و اینا هر زحمتی که لازم بوده کشیده...
ولی ما اینجا چهارسال سختی می کشیم هیچی سال آخر باید یه سختی مضاعف بکشیم بخاطر کنکور... خوب لامصب پس اون همه زحمتی که برای دوم و سوم و امتحان نهایی و اینا می کشیم نقش پشمک حاج عبدالله رو داره یا برای خنده است؟؟
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد