سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

کنکور و شرلوکی ها !
دوست داشتم! 
به خصوص اون نما از جلسه ی کنکور شرلوکی ها و ابتکار خیمه ی ذهن  24
resim
بعد سوار وانت سم شدیم. پاتریک این بار رانندگی می کرد وقتی نزدیک تونل فورت پیت شدیم سم از پاتریک خواست بزنه کنار . نفهمیدم جریان چیه ، بعد سم رفت پشت وانت سوار شد . به پاتریک گفت که برونه و یه لبخندی تو صورت پاتریک نشست . حدس می زنم این کارو قبلا هم انجام دادن . به هر حال پاتریک شروع به رانندگی با سرعت زیاد ، و قبل از این که به تونل برسیم سم سر پا ایستاد ، وقتی وارد تونل شدیم همه صدا ها به خلا کشیده شد و آهنگی از پخش ماشین جایگزینشون شد . یه اهنگ خیلی قشنگ به اسم سراشیبی . وقتی از تونل بیرون اومدیم سم جیغی کشید ، جیغی از خوشی واقعی و همین طور هم بود . سم نشست و شروع کرد به خندیدن . پاتریک شروع کرد به خندیدن و منم شروع کردم به خندیدن . و تو اون لحظه ، قسم می خورم که بینهایت بودیم . 
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend
باز یادم انداختی که کنکور دارم 20 20 الهی بمیرم واسه خودم که کنکور دارم 20 20 20 20 20 20
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSaMIQ1hPkvrxVP_cHfWOA...xUYJpzkp3g]
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، Mahdy_nvs
مرده شورشو ببرن
هرچی میخوام مثبت نگاش کنم نمیشه
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
(2018/02/10، 09:36 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/02/10، 09:32 PM)OCTUPUS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز یادم انداختی که کنکور دارم 20 20 الهی بمیرم واسه خودم که کنکور دارم 20 20 20 20 20 20

درکت می‌کنم برادر من خودم زخمیم 21
خواهرم خواهر... 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
(2018/02/10، 09:40 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/02/10، 09:37 PM)Asal bano نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرده شورشو ببرن
هرچی میخوام مثبت نگاش کنم نمیشه

نکته مثبتی وجود نداره اصلا در موردش 22

من الان نیم ساعته مراسم گریه دارم 20 
اصلا روحیم پوووکیده
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
هوم 20 20 20
کاش حداقل میخوندم
پاسخ
منم نمیخونم اصلا بیا استوار باشیم وبازم نخونیم
پاسخ
اگ همیطور به نخنوندن ادامه بدم اخر کارم میکشه به خود کشی
جدی میگما
پاسخ
یعنی کنکور این قدر وحشتناکه من که فکر نمی کنم
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
فعلا دعا کنین خدا یه خورده عقل بهم بده با یکم اراده مشکل حله

(2018/02/10، 09:56 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/02/10، 09:55 PM)مایکرافت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی کنکور این قدر وحشتناکه من که فکر نمی کنم

ببین وحشتناک نیست مسئله یه سال وقت با ارزش بچه هاست که سر یه آزمون الکی هدر می ره.
حالا استرسش که من خوشبختانه دچارش نبودم بماند

الکی نیست واقعا
واس یه عده سرنوشت سازه
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد