سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اگه همکار جدید شرلوک یا موریارتی بودید ...
۱_موریارتی . شرلوک جان رو داره ولی موریارتی تنهاس
۲_با تو چالش گذاشتن شرلوک میشه موریارتی رو متقاعد کرد =)
۳_میرفتم پیش شرلوک و  اذیتش میکردم =)
البته من خیلی دیر به این سوال جواب دادم 22|
پاسخ
(2017/07/02، 04:21 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این اولین تاپیک منه  4 امیدوارم خوشتون بیاد خب . میخواستم ببینم اگه شما میتونستید همکار جدید شرلوک یا موریارتی باشید :
۱-کدومو انتخاب میکردید ؟
شرلوک. موریارتی تکروئه و زیادی خود خواهه . ابمون تو یه جوب نمیره.شرلوک را بیشتر درک میکنم... ام...شایدم موریارتی. خب میتونست وضعیتی پیش بیاد که یه جاسوس دو جانبه بشم برای جفتشون بنا به صلاح دید خودم با جفتشونم همکاری کنم. منتها هر کدوم فکر کنه من جاسوس گمارده شده اش برای دیگری هستم.
۲-چطوری میخاستید متقاعدشون (امیدوارم درس نوشته باشم  4 ) بکنید که باهاتون همکاری کنن ؟(پاسخ کامل بیشتر از دو خط 14 با جزئیات )
اول از توانایی هام میگفتم براشون. بعد هم ازشون میخواستم شاگردشون بشم، به موریارتی  یاداوری میکردم بالاخره به یه شاگرد نیاز داره. به شرلوک پیشنهاد میدادم که  اگه میخواد میتونه توی پرونده های خطرناک ازم استاده کنه یا من را طعمه ی قاتلها کنه برام مهم نیست. در ضمن پول خوبی بابت حق استادیش بهش میدادم. بالاخره توی پرونده ها اون استعداد نهفته ی کاراگاهیم بروز میکرد و میپذیرفت باهاش همکاری کنم.موریارتی هم بهش پیشنهاد میدادم میتونم با تظاهر پیش شرلوک براش جاسوسی کنم. به شرلوک هم پیشنهاد میدادم میتونم جاسوسی موریارتی را براش بکنم.در اصل سعی میکردم دوتاشون را راضیکنم. اینطوری احتمال پذیرفته شدنم توسط هرکدوم بالا میرفت. احتمال هم داشت جفتشونم قبولم کنن.در هر سه صورت هم خوب بود. ولی اگه قرار بود توسط یکیشون رد بشم،ترجیح میدادم موریارتی باشه.
۳-اولین کاری که بر علیه دشمنتون انجام میدادید چی بود ؟(پ ک)
دشمنم...درین صورت همش تظاهر بود. دشمنی نداشتم. دوستام شرلوک و موریارتی بودند. دشمنهامم همونا بودن فقط باید مواظب میبودم لو نرم. 
نکته : سه تا قدرت شگفت انگیز میتونید داشته باشید لطفا نام ببرید چه قدرتایی هستن ؟
1 خب اگه قرار بود سه تا قدرت انتخاب کنم، این سه تا بود:
ذهن خوانی. طی الارض.عکس العمل فیزیکی سریع. مثل وقتی که ادم مواد مصرف میکنه.

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Hasan
(2017/07/02، 04:21 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این اولین تاپیک منه  4 امیدوارم خوشتون بیاد خب . میخواستم ببینم اگه شما میتونستید همکار جدید شرلوک یا موریارتی باشید :
۱-کدومو انتخاب میکردید ؟صد البته شرلوک
۲-چطوری میخاستید متقاعدشون (امیدوارم درس نوشته باشم  4 ) بکنید که باهاتون همکاری کنن ؟(پاسخ کامل بیشتر از دو خط 14 با جزئیات )میگفتم میتونم کمک بزرگی بهش بکنم البته فقط برا تفریح داشتم میرفتم و عملا کمک نمیکردم 21
۳-اولین کاری که بر علیه دشمنتون انجام میدادید چی بود ؟(پ ک) شروع میکردم به خاطره گفتن و حرف زدن تا حواس دشمن پرت شه و شرلوک یه حرکتی بزنه نجاتمون بده
نکته : سه تا قدرت شگفت انگیز میتونید داشته باشید لطفا نام ببرید چه قدرتایی هستن ؟
ذهن خوانی
پرواز کردن(مسخرس ولی دوس دارم)
ذوب کردن با قدرت نگاه 24 24
1
گل پونه های دشت لندنممممم
جان مانده است تنهاااای تنهاااا
جان مانده است تنهای تنها میان سد تایمز ها 
مری جاااان ،تنهای تنهااااا
شرلوکیان ،استنتاج ها آتشمممم زد آتشم زد.‌..
میمانیم منتظر فصل ۵ را ... مری جان فصل ۵ رااا ، فصل ۵ رااا
(عاشق با ریتم خوندنتونم 21 )
پاسخ
 سپاس شده توسط Harley
۱-کدومو انتخاب میکردید ؟ قطعا شرلوک
۲-چطوری میخاستید متقاعدشون (امیدوارم درس نوشته باشم  4 ) بکنید که باهاتون همکاری کنن ؟(پاسخ کامل بیشتر از دو خط 14 با جزئیات ) سعی میکردموخودمو بهش ثابت کنم
۳-اولین کاری که بر علیه دشمنتون انجام میدادید چی بود ؟(پ ک) اصولا تا اون اقدامی نکنه ما دست به کار نمیشیم!
1 رمزنگاری، ذهن خوانی، متقاعد کردن افراد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
1. والا برای من فرقی نداره که...جفتشون باحالن...اصن میشم یکی مث سوروس اسنیپ 22 یه جاسوس کوچولو 4 خودمو به موریارتی نزدیک می کنم و اعتمادشو جلب می کنم ولی در اصل جاسوس شرلوکم...اینجوری خیلی حال میده...شرلوک به یه جاسوس احتیاج داره.
2. شرلوک که همون اول منو استنتاج کنه بیست درصدمو میشناسه بقیه شو باید خودم انجام بدم...به این صورت که میرم روی مخش 4 4 4 همیشه این طرفند من جواب داده 21 21 21
حالا چجوری میرم رو مخش؟ این بچه کوچولو های کنجکاو کرم ریز هستن دوست دارن به همه چی دست بزنن و هی میپرسن این چیه؟ اون چیه؟ چرا خمیازه می کشی؟
منم با این روش میرم جلو  4

چرا ویالون میزنی؟ چرا مو هات فرفریه؟ چرا اینجا زندگی می کنی؟ چرا جان رو دق مرگ می کنی؟ چرا اینقده به جان وابسته ای؟ چرا ازدواج نمیکنی؟ عاشق شدی؟ اسمش چیه؟ چند سالشه؟چند وقته که دوسش داری؟ از جان بیشتر دوسش داری؟ اگه جان بمیره چیکار می کنی؟ اگه رزی بمیره چیکار می کنی؟ اگه قرار باشه بین جان و رزی و اونی که بهش علاقه مندی یکی رو نجات بدی کدومو انتخاب می کنی؟ دوست داری رزی مثل خودت بشه؟ دوست داری تا آخر عمرت یه کارآگاه مشاور باشی؟(قابل توجه همه این سوالارو با لحن تند تند «مثل خودش» تجسم کنین که پشت سر هم گفته میشن 4 4  4 )
در کل یه صندلی داغ نا تمام و خفقان آور برگزار می کنم در آخر اگه پرسید چی میخوای از جون من؟ خیلی جدی میگم میخوام دستیارت باشم! 4 4 4 4 4
بعدش خودمو بهش ثابت می کنم. همه توانایی های فعلیمو. هکر بودن...مبارز حرفه ای...استنتاج...تله پاتی...تله کینزی...آشنایی با تمامی سلاح های سرد و گرم...و (فکر کنم این یکی بدرد بخور تر باشه  4  ) خانه داری  22 !!!!!!!!!!!!
3. من جاسوسم قراره ذره ذره کارمو پیش ببرم...اطلاعات شبکه موریارتی رو به شرلوک میدم بعدش خودش دیگه میدونه چیکار کنه رو منم میتونه حساب کنه 4 هرچند من دفترچه حساب نیستم 22 22 22 22
در آخر باید عرض کنم که توانایی های فعلیمو که گفتم فقط میخوام یه توانایی مسلط بودن به زبان های مختلف رو داشته باشم  22 22  22 ینی عالی میشد!!!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Fawtimah

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد