سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اگه همکار جدید شرلوک یا موریارتی بودید ...
سلام این اولین تاپیک منه  4 امیدوارم خوشتون بیاد خب . میخواستم ببینم اگه شما میتونستید همکار جدید شرلوک یا موریارتی باشید :
۱-کدومو انتخاب میکردید ؟
۲-چطوری میخاستید متقاعدشون (امیدوارم درس نوشته باشم  4 ) بکنید که باهاتون همکاری کنن ؟(پاسخ کامل بیشتر از دو خط 14 با جزئیات )
۳-اولین کاری که بر علیه دشمنتون انجام میدادید چی بود ؟(پ ک)
نکته : سه تا قدرت شگفت انگیز میتونید داشته باشید لطفا نام ببرید چه قدرتایی هستن ؟
1
پاسخ
 سپاس شده توسط RFmohammadi ، Mahdy_nvs ، Aida ، Nila ، M.M ، Milad ، مایکرافت
سلام
۱ معلومه ک شرلوک اصن محبوبیت موریارتیو نمیفهمم
۲ خوب شرلوک  مث بتمن گند اخلاق نیس ک بزنه دهن طرفداراشو سرویس کنه طبیعتا قبلش خودمو از نظر فیزیکی و فکری اماده میکنم واحتمالا از جان کمک بگیرم
شاید اولش مجبورشم از رزی مزاقبت کنم
۳ منظورت از دشمن کیه؟
۴قدرت شگفت انگیز!!!
شاید قدرت تیر اندازی و نوازندگی (ترجیحاویالون )خیلی بالا
و استنتاجی چیزی..
پاسخ
(2017/07/02، 05:12 PM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
۱ معلومه ک شرلوک اصن محبوبیت موریارتیو نمیفهمم
۲ خوب شرلوک  مث بتمن گند اخلاق نیس ک بزنه دهن طرفداراشو سرویس کنه طبیعتا قبلش خودمو از نظر فیزیکی و فکری اماده میکنم واحتمالا از جان کمک بگیرم
شاید اولش مجبورشم از رزی مزاقبت کنم 
۳ منظورت از دشمن کیه؟فرد طرف مقابل که واسه شما میشه موریارتی
۴قدرت شگفت انگیز!!!
شاید قدرت تیر اندازی و نوازندگی (ترجیحاویالون )خیلی بالا
و استنتاجی چیزی..
پاسخ
موریارتی ک مرد 
شبکشم استاد نابودید
من چ کنم ای وسط
پاسخ
(2017/07/02، 06:44 PM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موریارتی ک مرد 
شبکشم استاد نابودید
من چ کنم ای وسط
24  نگفتم از فصل پنج شما از فصل یک بگیر  8
پاسخ
اهان 
ولی بازم no idea
مثلا تهش اینکه تو نقشه های شرلوک همکاری کنم و احتمالا ب شرلوکو مجبور میکردم ب جان بگه هنوز زندس(سقوط)
پاسخ
۱-معلومه دیگه شرلوک
۲-با مهارت هام تحت تاثیر قرارش میدم طبیعتا همین کارو باید با شرلوک کرد
۳-دشمن کیه؟ دشمن خاصی وجود نداره.(موریارتی بود که مرد)
۴- قدرت شگفت انگیز:دفاع شخصی در حد حرفه ای-تیراندازی-حواس پنجگانه قوی 1
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
به نظرم فقط می‌تونستم یه سری شعر جهت رجز خوانی در مقابل موریارتی بسرایم بدم به شرلوک! 12
resim
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(2017/07/02، 08:51 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرم فقط می‌تونستم یه سری شعر جهت رجز خوانی در مقابل موریارتی بسرایم بدم به شرلوک! 12

..So
کاکوDo it
پاسخ
۱-کدومو انتخاب میکردید ؟
۲-چطوری میخاستید متقاعدشون (امیدوارم درس نوشته باشم  resim ) بکنید که باهاتون همکاری کنن ؟(پاسخ کامل بیشتر از دو خط resim با جزئیات )
۳-اولین کاری که بر علیه دشمنتون انجام میدادید چی بود ؟(پ ک)
نکته : سه تا قدرت شگفت انگیز میتونید داشته باشید لطفا نام ببرید چه قدرتایی هستن ؟

1.با شرلوک که نمی شه کار کرد موریارتی رو انتخاب می کردم 19
2.با نفوذم و قدرتمند آخرشم خودم میکشتمش ومی شدم سر شبکه 19 19
3.طرح ناقص لرد بلک وود رو تکمیل می کردم (قتل اعضای پارلمان )+قتل مایکرافت

21 13  78
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد