سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چشماتونو به کار بگیرید
فکر نمی کنم این خیلی سخت باشه

21 13  78
پاسخ
توی تست ورودی گرافیک ک ازمون گرفتن از این عکسا هم بود 4

(2017/07/03، 02:43 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/07/03، 12:20 PM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/07/03، 07:11 AM)?miss me نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
resim
 انگشتام جواب نمیدن بشمارم

یکیشون شبیه سگه اونو پیدا کن نمیخواد بشماری

(2017/07/01، 01:21 PM)?miss me نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/06/30، 07:04 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
32 :9 البته به اخری اطمینان ندارم

9  دوتا دیگه هم الان دیدم..فک کنم در اصل 37_8تا بیشتر باشن ولی 34 تا دیدم من

رفیق داری کدو مو میگی؟؟؟عکس دومی منظورم بود..با حساب کردن همه افرادی که تو حاشیه عکس بود34 تا دیدم

ببینم تصویر قبلی رو کسی ندید؟؟؟ چرا همونی که تقریبا وسطه چشم و دماغش فرق داره شبیه سگه
راحته ها

من پیدا کردم در دوثانیه**
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد