سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

پیشنهادات و انتقادات شما برای بهبود انجمن
سلام به نظر من ما اگه یه تاپیک هم برای آموزش های مبتدی هکینگ داشته باشیم بد نیست!
چرخ گردون می چرخه و هیچ چیز عوض نمیشه!
پاسخ
 سپاس شده توسط .:شرل:. ، Mobina.N
یه پیشنهاد دارم که یکم غیر منطقیه ولی شاید عملی باشه،خب این ایکونی که برای ارسال های جدید هست،فقط شامل ارسال های امروز میشه،ینی در هر حال اگه من چه یه ساعت نبوده باشم،چه یه هفته،چه یه ماه،بازم فقط ارسال های امروزو میبینم و این یکمی بده،چونکه من پیش میاد یبار کل هفترو نباشم،یبار سه چهار روز پشت هم کاملا باشم و اونوقت خیلی بد میشه متوجه تاپیکا و بحثای جدید نمیشم 4پس میخواستم پیشنهاد بدم اگه امکانش هست،کل تادیکایی که اپ شدن و ما ندیدیمشونو تو قسمت ارسال های جدید بزارین،البته یکمی سخت هم میشه چونکه ممکنه فضای انجمن الکی اشغال بشه و یا برای کاربرای دیگه مشکل باشه ولی بنظر من اینجوری بهتره-واسه همین میگم غیر منطقی22 -ممنونم4 1
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend ، Mobina.N ، .Yasaman.
(2017/04/25، 07:12 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه پیشنهاد دارم که یکم غیر منطقیه ولی شاید عملی باشه،خب این ایکونی که برای ارسال های جدید هست،فقط شامل ارسال های امروز میشه،ینی در هر حال اگه من چه یه ساعت نبوده باشم،چه یه هفته،چه یه ماه،بازم فقط ارسال های امروزو میبینم و این یکمی بده،چونکه من پیش میاد یبار کل هفترو نباشم،یبار سه چهار روز پشت هم کاملا باشم و اونوقت خیلی بد میشه متوجه تاپیکا و بحثای جدید نمیشم 4پس میخواستم پیشنهاد بدم اگه امکانش هست،کل تادیکایی که اپ شدن و ما ندیدیمشونو تو قسمت ارسال های جدید بزارین،البته یکمی سخت هم میشه چونکه ممکنه فضای انجمن الکی اشغال بشه و یا برای کاربرای دیگه مشکل باشه ولی بنظر من اینجوری بهتره-واسه همین میگم غیر منطقی22 -ممنونم4 1

درود بر پیشنهادت31 
یه تعدادی از تاپیک ها که میخواین حتما درجریانشون باشین و دقیقا بدونین که چه خبر هایی بوده توی تاپیک میتونید در اون موضوع مشترک بشین1 تو هر تاپیک زیر کادر پاسخ سمت راست یسری گزینه هست که یکیشون "مشترک شدن در موضوع"ه 3
یه راهکار کوچیک واسه راحت تر بودن؛ ولی رو پیشنهادت کار میکنیم1
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
پاسخ
و میشه اون قسمتی که کاربران چه ارسال هایی داشتند بشه کاربرهایی انتخاب کرد (یا مثلا فهرست دوستان ) که اعلام تاپیک های جدید اونها ر بهمون نشون بده  1 اینطوری تعداد کم میشه
resim
پاسخ
درود بر جوابت4 اره مشترک شده بودم توی یکسری ولی یکم دردسر داره4 بیشتر تاپیکای جدید مدنظرمه،ولی ممنون که جواب دادی فازی جون4  1
resim
پاسخ
درود .
من باوجوداینکه تازه عضو شدم(حدود سه دقیقه پیش22) خواستم بگم اگه میشه به آرتمیس فاول ومرداک هم اشاره ای داشته باشید.(آرتنیس فاول بعد شرلوک بهترین کارآگاهه:x.
ممنون.
پاسخ
(2017/05/04، 12:09 AM)dark storm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود .
من باوجوداینکه تازه عضو شدم(حدود سه دقیقه پیش22) خواستم بگم اگه میشه به آرتمیس فاول ومرداک هم اشاره ای داشته باشید.(آرتنیس فاول بعد شرلوک بهترین کارآگاهه:x.
ممنون.

سلام خوش اومدید 
از اطلاعات جدیدتون و معرفی ممنون ولی این شخصیتی که میگید (فاول) ظاهرا کاراگاه نیست مغز متفکر جنایتکار
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد