سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

تیغ ارایشگر(سوینی تاد ورژن ایرانی:/)
خیلی خوب بود. منم زنده موندم. 4 داستان همدست های آرایشگر رو هم میذاری؟
درس گرفتن از اشتباهات خودت هوشمندانه است ولی درس گرفتن از اشتباهات دیگران هوشمندانه تره. 3
پاسخ
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییبود مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی من تا همدستای ارایشگر سراغم نیان زندم پس برمو و از زندگیم لذت ببرم
لبخند بزن 1
پاسخ
همدستهای ارایشگر ـ_ـ مینویسشم 24

(2017/06/19، 06:08 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیلمش محشرههههه،خصوصا پایانش،از معدود فیلمایی بود که پایانش خوب بود 4

البتهههه،این فقط نظر منه 22

فیلم خوب و پایان افتضاح 22
resim
پاسخ
خیلی عالی بود
پاسخ
(2017/06/20، 01:37 AM)~~ƧЄƬƛƦЄ~~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همدستهای ارایشگر ـ_ـ مینویسشم 24

(2017/06/19، 06:08 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیلمش محشرههههه،خصوصا پایانش،از معدود فیلمایی بود که پایانش خوب بود 4

البتهههه،این فقط نظر منه 22

فیلم خوب و پایان افتضاح 22

پایان ازین قشنگتر؟! 22
resim
پاسخ
خییلی باحال بود4
من زنده موندم 22
الانم منتظر همدستای آرایشگرم22
پاسخ
وای خداااا خعلی خفن بووود پوکیدم یعنی.من هنوز فیلمشو ندیدم ولی مطمئنم مثه این جذاب نیس چون 1این جا باید زنده موندن یا مرده بودن رو خودت انتخاب میکردی2من قوه تخیلم خیلی قویه خودم خیلی بهتر از فیلما برای خودم شخصیت سازی میکنم 4
منم زنده موندممممممممم. هورااااااا 36

دستیارای آرایشگرم زود تر بذار.مطمئنم اون خیلی از این یکی جالب تر تر تر تر ترمیشه.
ووووییی
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
عالی بود
فقط من الآن با شیش هفتا لیوان آب قند سرپام تا همدستاش بیان 22
راستی کتاب جزیره هزار داستانو خوندی؟؟؟
خیلی سبک باحالیه
ا ی سیب سرخ غلت زنان در مسیر رود
یک شهر تا به من برسی عاشقت شده ست....
«فاضل نظری»
پاسخ
تو فیلمش تهش همه ممیرن 25
resim
پاسخ
(2017/06/25، 04:38 PM)Baran_sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عالی بود
فقط من الآن با شیش هفتا لیوان آب قند سرپام تا همدستاش بیان 22
راستی کتاب جزیره هزار داستانو خوندی؟؟؟
خیلی سبک باحالیه

اخخخ اره شاید بیشتر از صدباررررر خیلی کتاب باحالیه

(2017/06/26، 11:33 AM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو فیلمش تهش همه ممیرن 25

خب تو دهات شما به این میگن پایان خوش؟ 22
تو دهات ما به اول اخر فیلم فحش میدن 22
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد