سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شخصیت شناسی بر اساس فیلم مورد علاقه
من همه جور فیلمی میبینم به جز ترسناک 22
بزن باران که من هم ابری ام امشب

پاسخ
(2017/06/15، 04:23 PM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/06/15، 04:18 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فیلم های ترسناک دوست دارم4
بخش آخر عااالی 3

شما ها ک ترسناک نگاه میکنین 
تو تنهایی ازون هیولا نمیترسین
یا ترسیدنو دوس دارین

نمیفهممتون 13 15  10 7 8

هیولا چیه.همون لحظه شاید بترسیم از هیجان ولی بعدش نه.
ترسیدنو نه ولی روح هارو دوست دارم4
پاسخ
من همرو به جز درام ها می بینم  البته بین فیلم های زیر ! 4
ما از جنس دختران سلاخ و پسران هیولاییم 
پاسخ
من همه رو دوس دارم جز مستند
قهقهه بزن، بگذار صدای خنده هایت گوش فلک را کر کند.! 1 25
پاسخ
 سپاس شده توسط Ice girl
برون گراحسیاحساسقضاوتدرون گراشهودیتفکرادراک80%50%100%INTP - متفکر
[/url]رو وال فیس بوکم شیر کن!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا
ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با انتخاب های بیشتری به اشتراک بذار
[url=https://www.arealme.com/16types/fa/?ag]دوباره تست رو بده
متفکر - با هوشمندی مسائل را عمیقا تحلیل می کنید.
همیشه سعی دارید توضیح منطقی برای آنچه به آن علاقه دارید بیابید. مایلید چیزها انتزاعی و نظری باشند. بیشتر به تصدیق علاقمندید تا به روابط اجتماعی با مردم. شما آرام، تودار، انعطاف پذیر و بردبار هستید. به طور شگرفی در عمیق تحقیق کردن توانایی دارید. کلا شکاک هستید، بنابراین همیشه مشکلات را تحلیل می کنید. گاهی اوقات کمی تند و بی باک هستید.
INTP شخصیت مشهور: آلبرت اینشتین، فیزیک دان.
توجه: هدف این تست یافتن استعدادهای ذاتی شماست. همانند پرسیدن این که آیا راست دست هستید یا چپ دست. درصدهایی که در شکل آمده فقط برای نشان دادن میزان اطمینان شما در زمان آزمون دادن از این که آیا راست دست یا چپ دست هستید می باشد. هر فردی گرایش شخصی خودش را دارد. بعضی از گرایش ها ممکن است آشکار و معلوم باشد اما بعضی ممکن است آشکار نباشد. همین که نوع شخصیتی شما تثبیت شد، درصدها خیلی مهم نیستند. چنین چیزی نمی شود گفت که مثلا من 80% درون گرا هستم، همان طور که نمی توانید بگویید من 80% چپ دست هستم. هیچ خصوصیت خوب یا بد وجود ندارد. شناخت خود برای برچسب زدن به خود نیست، بلکه برای پرورش برتری ها و کنترل کردن کاستی های شماست.
درون گرا I یا برون گرا E _ شما انرژی تان را از جایی که روی آن تمرکز دارید بدست می آورید.
شما دارای گرایش درون گرا هستید، که درباره چگونگی تاثیر تغییرات دنیای بیرونی بر خودتان اهمیت می دهید: تمرکز نیروهای روانی و توجه شما بر دنیای درونی تان است، و بر تجربه، تفکر، تصور و احساس درونی تان متمرکز هستید. ترجیح می دهید مستقل فکر کنید و بخوانید.
افراد متفاوت از شما دارای گرایش برون گرا هستند، که درباره چگونگی تاثیر خود بر دنیای بیرونی اهمیت می دهید: تمرکز نیروهای روانی و توجه شما بر دنیای بیرونی و ارتباط با دیگران است و به ملاقات، بحث کردن و گپ دوستانه علاقه دارید.
حسی S یا شهودی N _ وقتی که اطلاعات دنیای اطراف را دریافت و ادراک می کنید چه چیزی را بیشتر ملاحظه می کنید.
شما دارای گرایش شهودی هستید، که به تئوری ها و اصول انتزاعی علاقه دارید. به کلیت چیزها و میل به تغییر و پیشرفت اهمیت می دهید. به الهام، تخیل و خلاقیت اهمیت می دهید. به اشاره و تلويح، قیاس و تشبیه، روابط، احتمال، استنباط و پیشگویی علاقه دارید.
افراد متفاوت از شما دارای گرایش حسی هستند، که درباره جزئیات اطلاعات بدست آمده از طریق مشاهده حسی اهمیت می دهید: چیزهایی که شما می بینید، می شنوید، می بویید، می چشید و لمس می کنید. بیشتر جزئیات و توضیحات را ملاحظه می کنید. علاقه به استفاده و پیشرفت مهارت هایی که تاکنون کسب کرده اید دارید.
تفکر T یا احساس F _ چگونه تصمیم گیری می کنید.
شما دارای گرایش تفکر هستید، که به ارتباط منطقی بین چیزها توجه می کنید. مایل به ارزیابی و تصمیم گیری از طریق تحلیل عینی می باشید. بسیار عقلانی، بی طرف و منصف هستید. معتقدید اصول مهم تر از انعطاف پذیر بودن است.
افراد متفاوت از شما دارای گرایش احساس هستند، که بیشترین اهمیت را به احساسات خود و دیگران می دهید. ارزش و هارمونی استاندارد ارزیابی شما می باشند. بسیار دلسوز، مهربان، دوستانه و باملاحظه می باشید. همیشه درباره تاثیر رفتارهایتان روی احساسات دیگران فکر می کنید.
قضاوت J یا ادراک P _ چگونه زندگی را طراحی و سازمان می دهید.
شما دارای گرایش ادراک هستید، که نیاز به جمع آوری اطلاعات بیشتر برای تصمیم گیری دارید. پس سعی می کنید بفهمید و وفق دهید. بر روند کار تمرکز می کنید و اهداف تان را بر اساس تغییر اطلاعات عوض می کنید. همیشه جایی برای رویدادهای پیش بینی نشده در زندگی روزمره درنظر می گیرید. سبک زندگی آزاد و رها را می پسندید، که ممکن است کمی بی نظم باشد.
افراد متفاوت از شما دارای گرایش قضاوت هستند، که به داوری و تصمیم گیری علاقمندید. به طرح نقشه و مدیریت، کنترل و پیش بردن آن برای نتیجه تمایل دارید. تمرکز شما روی به انجام رساندن کار است. در زندگی روزمره، انتظار دارید زندگی تان مرتب، گام به گام باشد و به برنامه ریزی اهمیت می دهید.
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل
اشوز25 نمیدونستم تو هم تاپیک داری25
من بیشتر ماجراجویی و دراما یا کارتون می بینم.

این خشک و بی احساس بودن ترسناک بین ها رو راست میگه.. اونایی که هراز گاهی نگاه میکنن نه.. ما یه فامیلی داریم همه ی فیلم ترسناکای دنیا رو دیده.. همیشه,در هر زمان،در هرمکان،
 قیافه اش اینطوریهresim  حالا فهمیدم دلیلش چیه:/
پاسخ
 سپاس شده توسط آرتا ، Ice girl
من کلا همه چی میبنم غیر از مستند که اون هم جدیدا رفتم تو کارش 4 4 شخصیت شناسی برای همه چی بین ها نداره ایا؟

(2017/12/04، 11:08 PM).Yasaman. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا 4 4
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman.
(2018/10/10، 09:52 PM)منطق سرد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کلا همه چی میبنم غیر از مستند که اون هم جدیدا رفتم تو کارش 4  4 شخصیت شناسی برای همه چی بین ها نداره ایا؟

(2017/12/04، 11:08 PM).Yasaman. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا 4 4

دقیقا منم تازگیا دارم مستند میبینم   4
قهقهه بزن، بگذار صدای خنده هایت گوش فلک را کر کند.! 1 25
پاسخ
 سپاس شده توسط Ice girl

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد