سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شخصیت شناسی بر اساس فیلم مورد علاقه
#1
اینو تو ی سایتی دیدم گفتم واس شما هم بذارم
بخش شرلوک هلمزم داره

-
 
طرفداران فيلم هاي حادثه اي؛ پر از انرژي
شخصيت هاي هيجاني و افرادي که خشم شان را سرکوب کرده اند به تماشاي فيلم هاي حادثه اي يا همان اکشن که به جنگ، خشونت و هرج و مرج مي پردازد، علاقه دارند. اين افراد برانگيختگي را دوست دارند و معمولا سرخوش و بشاش هستند. آن ها پرانرژي و خوش بين هم هستند.


ماجراجو بين ها؛ حس ششم قوي دارند
افرادي که به فيلم هاي ماجراجويانه که در آن شخصيت داستان به سفر مي رود يا مسيري را براي رسيدن به هدفي دنبال مي کند علاقه دارند، افرادي تغييرپذيرند و از يک فکر يا کار مخاطره آميز سراغ ديگري مي روند. اين افراد بيشتر به جاي تامل، بر پايه حس ششم تصميم گيري مي کنند و تصميمات شان هم احتمالا درست از آب درمي آيد!


وسترن بين ها؛ لجباز
دوستداران فيلم هاي وسترن که به داستان هايي که بيشتر در نيمه دوم قرن ۱۹ ميلادي و در آمريکاي قديم اتفاق افتاده است، علاقه مند هستند معمولاً آرزوهاي بزرگ منشانه اي دارند، خيلي وقت ها يک دنده، لجباز و فرصت طلب هستند و تفکر منطقي را سرکوب مي کنند، هيجان عميقي دارند ولي آن را علني ابراز نمي کنند. مرموز و دست نيافتني به نظر مي رسند. اين دسته افراد به ساکت بودن، متواضع بودن و کودکانه رفتار کردن گرايش دارند.


جنگي بين ها؛ ايرادگير
فردي که به فيلم هاي جنگي، اسيران جنگي، عمليات هاي مخفي نظامي و آموزش نظامي علاقه دارد ؛ بيشتر مواقع فردي آشفته، سرزنش گر، ايرادگير و خودکامه است و مانند بالادست ها رفتار مي کند. اين افراد فشار خون بالايي دارند. صداي شان خشن، گرفته و اغلب زير و بلند است. به احساسات و افکار ديگران اهميت زيادي نمي دهند و منزوي، سرد و از خود مطمئن به نظر مي رسند.


دوستداران فيلم هاي خانوادگي؛ اهل خانه و خانواده
افرادي آسان گير و اهل خانواده، داراي روابط صميمي با هيجانات امن، آسوده، فروتن و شخصيت هايي معاشرتي، لذت جو و سازش پذيرند.
 
درام بين ها؛ خجالتي اند
افرادي که موضعي حزن انگيز و غمگين داشته و تمايل دارند احساسات و هيجانات شان را سرکوب کنند به تماشاي فيلم هاي درام بيشتر راغبند، معمولا با ديگران خوب کنار نمي آيند و در انتقال عقايدشان مشکل دارند،به انتقادهاي ديگران حساس بوده و خجالتي هم هستند.


مستندبازها؛ منطقي و آرام
وقتي مي بينيد طرف مقابل به تماشاي مستند علاقه دارد، بايد او را فردي منطقي و اهل علم بدانيد. اين افراد به راحتي هر مطلبي را باور نمي کنند. به عبارت ديگر ساده لوح نيستند و قبل از پذيرفتن هر چيز بايد کاملا قانع شوند.
 
جنايي دوست ها؛ سرکش و ماجراجو
کساني که به تماشاي فيلم هايي که به تاريخچه جنايت ها مي پردازند يا به داستان هاي جنايي تبهکاران و جنايتکاران مافيا علاقه دارند، افرادي غيرقابل پيش بيني، سرکش، هيجاني و معمولاً بدبين هستند و توانايي لذت بردن شان از مسائل پايين است. اين دسته از افراد وابسته به کار هستند، اعتماد به نفس پاييني دارند و اغلب شاد نيستند ولي در عين حال ماجراجو و مخاطره طلب هستند و ترسي از برهم زدن قوانين و عادت ها ندارند.


کارتون بين ها؛ در طلب پايداري
عاشقان کارتون يا همان پويانمايي با استفاده از حواس پنج گانه و به کارگيري مهارت هاي عملي در طلب پايداري و استواري هستند. دوستانشان، آن ها را قابل اعتماد مي پندارند. آن ها به معنويت، سکون و آرامش گرايش زيادي دارند.
طرفداران فيلم هاي عاشقانه؛ هيجاني و عاطفي
دلبستگي، سرزندگي و فعاليت از مشخصه هاي اصلي افراد علاقه مند به فيلم هاي عاشقانه است. آن ها بسيار هيجاني اند و به طور غيرمعمولي نسبت به عقايد و انتظارات ديگران حساس هستند، از لحاظ عاطفي، حساس هستند و به راحتي رابطه دوستي برقرار مي کنند و معاشرتي و سرزنده  هستند. اين تيپ شخصيتي در زنان بيشتر از مردان ديده مي شود 


طرفداران فيلم هاي ترسناک؛ خشک و بي تفاوت
مرده دلي، گرايش به افسردگي و احساس پوچي در اين افراد ديده مي شود. آن ها از فضاي ترسناک و وحشت زده فيلم به طور ناخودآگاه استفاده مي کنند و به وسيله آن اميال اضطراب آور دروني شان را با فيلم ارضا و فرافکني مي کنند. دسته اي از طرفداران فيلم هاي ترسناک هم آدم هاي خشک و بي احساس هستند.
طرفداران فيلم هاي تاريخي؛ محافظ گراهستند
شخصيت هاي جست و جوگر و تامل گرا به تماشاي فيلم هاي تاريخي که داستان آن در دوران قديم و باستان مي گذرد، علاقه زيادي دارند.آن ها شخصيتي خونگرم، درون گرا و آرام دارند و معمولا افراد مناسبي براي مشورت گرفتن هستند چون با نگاهي محافظه گرايانه به امور نگاه مي کنند.کاوش گري و واکاوي مسائل روزمره يکي از ويژگي هاي اين افراد است.


دوستداران شرلوک هلمز
اشخاصی كه در برابر سختی‌ها مقاومند و سختكوشی، اراده، ذوق، اشتیاق و كمال‌گرایی بیشتر و روحیه‌ تنبلی، لوس بودن، كم‌آموزی و واقع‌بینی كمتری دارند به فیلم‌های معمایی كه در آن اتفاقات مرموزی رخ می‌دهد و شخصیت اصلی داستان در پی یافتن علت آن است، علاقه و گرایش زیادی دارند. این افراد به مسائل مرموز پوشیده مانند غیب‌گویی، پیشگویی و مسائل فوق طبیعی علاقه‌مند هستند. 

البته من خودم همه جور فیلمی جز ترسناک میبینم
فک کنم نیمه دایورجنتم
resim
 اصاً بد مطلق وجود نداره میدونی
ی سری چیزا از نظر من بده، که از نظرِ تو بد نیس
ی سری چیزام از نظرِ تو بده، که از نظرِ من بد نیس
فقط کافیه که ما بتونیم با بدیای همدیگه بسازیم
بخاطر خوبیامون
 Dub dub 
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، sara 1719 ، Safoura ، آرچی ، M.M ، Mobina.N ، IDA ، شرل ، Hasan ، O.Kazemi ، Rey ، .Yasaman. ، Nila ، کارآگاه مرده ، Violet.B ، M!N ، ArshA ، Smω*_* ، Bahar8
#2
بسیار عالی بود 8بخش اخرش واقعا حقیقته4

ممنون بیار جالب بود مخصوصا بخش اخرش 4
بزن باران که من هم ابری ام امشب

پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
#3
لطفا اسم تاپیک رو درست کنید . بر تساس ؟! 22 4

پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، sara 1719
#4
خب الان من دچار چندگانگی شخصیت شدم   35 22 21

من هرچیزی میبینم به جز عاشقانه  31 31 

و ترسناک  22 اصلا اعصابشو ندارم  22  خودمم به اندازه ی کافی تخیلات ترسناک و آزار دهنده دارم  22 نیاز به ایده های بیشتر ندارم  22 والا  22
پاسخ
 سپاس شده توسط Smω*_*
#5
منمممم!کلی نوع فیلم میبینم و واقعا دچار چندگانگی شدم21
resim
پاسخ
#6
من فیلم های ترسناک دوست دارم4
بخش آخر عااالی 3
One person's crazyness is
! Another person's reality
پاسخ
#7
(2017/06/15، 04:18 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فیلم های ترسناک دوست دارم4
بخش آخر عااالی 3

شما ها ک ترسناک نگاه میکنین 
تو تنهایی ازون هیولا نمیترسین
یا ترسیدنو دوس دارین


نمیفهممتون 13 15  10 7 8
resim
 اصاً بد مطلق وجود نداره میدونی
ی سری چیزا از نظر من بده، که از نظرِ تو بد نیس
ی سری چیزام از نظرِ تو بده، که از نظرِ من بد نیس
فقط کافیه که ما بتونیم با بدیای همدیگه بسازیم
بخاطر خوبیامون
 Dub dub 
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، .Yasaman.
#8
ترسناکا اصولا ترسناک نیستن،نمیدونم چرا!!! 22
resim
پاسخ
#9
22 22 4
resim
پاسخ
#10
من همه جور فیلمی میبینم به جز ترسناک 22
بزن باران که من هم ابری ام امشب

پاسخ
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد