سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

جرات یا حقیقت؟
جدی این سوالو قبلن جواب دادم تو همین تپیک....الکی طلف کنین حقیقت هارو 22

(2019/02/09، 07:07 PM)Sonia:/ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/02/09، 08:26 AM)morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب هنوز یه جرعت و دوتا حقیقت دیگه مونده...

حقیقت: بهترین دوستت تو انجمن کیه؟21
جدی این سوالو قبلن جواب دادم تو همین تپیک....الکی طلف کنین حقیقت هارو resim
resim
 واقعیتش اینه که ,  اصلن بد مطلق وجود نداره
میدونی..
یه سری چیزا از نظر من بده  که از نظر تو بد نیست
یه سری چیزام از نظر تو بده   که از نظر من بد نیست
فقط کافیه که ما بتونیم با بدیهای همدیگه بسازیم بخاطر خوبیامون
همین...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[url=http://s9.picofile.com/file/8349986268/I_ll_Be_There_For_You_THE_REMBRANDTS.mp3.html][/url]

کمک    
پاسخ
دوتا حقیقت دارین ...
resim
میدونی..
همین...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[url=http://s9.picofile.com/file/8349986268/I_ll_Be_There_For_You_THE_REMBRANDTS.mp3.html][/url]

کمک    
پاسخ
(2019/02/06، 07:42 PM)liosa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/02/06، 07:31 PM)Mory نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/01/22، 01:52 AM)Sonia:/ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عارف جرئتت چی شد؟؟؟

جیییس!!....
خوب من جدی تلاشمو کردم ولی ناموفق بودم
حتی درین راه دوتا از همبازیهای بچگیم که این جرعت  ایستگکاه کردن رو روشون انجام دادم باهام قهر کردن....نگم که یکیشون رو درست گرفتم ولی اجازه نداد فیلمشو بفرستم 
در هرحال عذری نیست...من باختم:/

پس به خاطر اینکه تبیه بشم 
دوتا جرعت و دوتا حقیقت ازم بخاین(ترجیحن جوری باشه که بخودم مربوط باشه اکثرش نه دیگران که با کمال انجام بدمشون)

خو الان یکی دگ بت میدم ...
ی دقه با آهنگ برقص فیلم بگیر بزار 4
پ ن دماغ سوخته میخریم 24

امیدوارم در اتش جهنم بسوزی هانی ....
اینم ویدیو ... 12
resim
میدونی..
همین...

کمک    
پاسخ
 سپاس شده توسط golden heart ، کارآگاه ، Sonia:/
(2019/02/10، 09:42 PM)morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/02/06، 07:42 PM)liosa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/02/06، 07:31 PM)Mory نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/01/22، 01:52 AM)Sonia:/ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عارف جرئتت چی شد؟؟؟

جیییس!!....
خوب من جدی تلاشمو کردم ولی ناموفق بودم
حتی درین راه دوتا از همبازیهای بچگیم که این جرعت  ایستگکاه کردن رو روشون انجام دادم باهام قهر کردن....نگم که یکیشون رو درست گرفتم ولی اجازه نداد فیلمشو بفرستم 
در هرحال عذری نیست...من باختم:/

پس به خاطر اینکه تبیه بشم 
دوتا جرعت و دوتا حقیقت ازم بخاین(ترجیحن جوری باشه که بخودم مربوط باشه اکثرش نه دیگران که با کمال انجام بدمشون)

خو الان یکی دگ بت میدم ...
ی دقه با آهنگ برقص فیلم بگیر بزار 4
پ ن دماغ سوخته میخریم 24

امیدوارم در اتش جهنم بسوزی هانی ....
اینم ویدیو ... 12

با بچه مردم این کارا رو نکنید 21
Mood
resim
پاسخ
21 24 بازی داره تلفات میده
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد