سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

فن گرلا یا فن بوی ها مسئله اینست
معلم عربی+دینی 22
resim
پاسخ
(2017/06/22، 08:33 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معلم عربی+دینی 22

21 4 22
معلم کارو فناوری22
پاسخ
کاملا معلومه چون پسرا خودشونو واسه چیزی نمی کشن  و عاقلا
اصلا چه مفهوم داره که ادم خودشو واسه ی چیزی به اب و اتیش بزنه . من اصلا این جور  ادما رو درک نمی کنم
هر بارم از هر کدومشون پرسیدم نه تنها جواب ندادن بلکه منو به اتیش کشیدن 22
resim
پاسخ
Wenger  out
resim
پاسخ
(2018/01/04، 08:16 PM)?R.B? نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصلا چه مفهوم داره که ادم خودشو واسه ی چیزی به اب و اتیش بزنه . من اصلا این جور  ادما رو درک نمی کنم

فرزندم پسری؟
resim
پاسخ
اصلا نمیشه پسر ها و دختر ها رو در اینجور مسائل مقایسه کرد22
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، ~~ƧЄƬƛƦЄ~~
(2018/01/04، 08:16 PM)?R.B? نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این یعنی فن گرلا عاقل نیستن ؟
 تو خونه اي كه يه دَم جنگ و طوفان
بعد همه خسته شدن و پدر رفته تو هال 
جا انداخت و خوابيد خونه پادگانه
فردا مامان زَجه زنان توي دادگاهه
صداش گرفته دل شكسته حنجره خشك
طلاق اين كلمه روحِ بچه رو كُشت
پاسخ
(2018/01/06، 03:50 PM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه همیشه اما کلا خانم ها جزعی بین هستند و خودشونو سر هر چیز ساده ای اذیت  می کنند و تفکر انتقادی پایین تری نسبیت به مردا دارند
resim
پاسخ
(2018/01/06، 11:07 PM)?R.B? نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/01/06، 03:50 PM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه همیشه اما کلا خانم ها جزعی بین هستند و خودشونو سر هر چیز ساده ای اذیت  می کنند و تفکر انتقادی پایین تری نسبیت به مردا دارند

به خاطر اینه که خانم ها خیلی بیشتر از اونچه که نیاز هست احساساتین. و سلیقشون بیشتر ازین که برمبنای علایق واقعیشون باشه، برمبنای احساسات و جو حاکم بر جوونا و اینطور چیزاست. البته تاریخ فراموش نخواهد کرد ماجرای سوسانو را... 21.ولی درکل تعصب غلطه. حالا روی هر چیزی که خواست باشه. حتی این توی ماجراهای جدی هم درسته. تعصب روی یه راه فکری غلطه.طرفدار واقعی اونیه که با "علت" یه چیزا انتخاب کرده. بقیه همش جو و فیکه.
,The fact is when some thing is wrong with me, theyblame the computer. But when some thing is wrong with the computer, they blame me...
پاسخ
 سپاس شده توسط RFmohammadi
به تمام فن گرل های فندم و فن فیکشن نویس های حرفه ای فروم توسیه می کنم کتاب فن گرل  با نویسندگیه رینبو راول رو بخونند
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد