سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

فن گرلا یا فن بوی ها مسئله اینست
22 22 22 22 22 22
resim
پاسخ
3
من با وجود این که دخترم ولی اصلا خوشم نمیاد فن گرل بازی دربیارم  22 در وجودمم نیست حتی اگرم میخواستم  22 چون من فن زیر پوستیم زیاد بروز نمیدم  4
برا بازیگر که کلا  اصلا ذوق نمیکنم  22 ولی برا شخصیت های مورد علاقم  در همین حده که  فقط دوسشون دارم  4 

البته بی انصاف نباشیم فن بوی ها هم تو برخی زمینه ها مثل فوتبال یا گیم واقعا بعضی وقتا دیگه شورشو در میارن  22 

ولی تنها چیزی که من براش ذوق مرگ  میشم گیمه  4 8 مخصوصا اون بازی های که مدت ها منتظرشون بودم و یه دفعه میبینم یه تریلر جدید ازشون اومده دیگه از شدت خوشحالی بال درمیارم  25 البته قسمت تلخش اینه که باید کلی منتظر بشم تا بیاد  23
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، Rend ، Safoura ، Aida
نتیجه میگیریم ما دخترای بیکر اکثرا بیذوقیم 22
resim
پاسخ
(2017/06/15، 03:17 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
3
من با وجود این که دخترم ولی اصلا خوشم نمیاد فن گرل بازی دربیارم  22 در وجودمم نیست حتی اگرم میخواستم  22 چون من فن زیر پوستیم زیاد بروز نمیدم  4
برا بازیگر که کلا  اصلا ذوق نمیکنم  22 ولی برا شخصیت های مورد علاقم  در همین حده که  فقط دوسشون دارم  4 

البته بی انصاف نباشیم فن بوی ها هم تو برخی زمینه ها مثل فوتبال یا گیم واقعا بعضی وقتا دیگه شورشو در میارن  22 

ولی تنها چیزی که من براش ذوق مرگ  میشم گیمه  4 8 مخصوصا اون بازی های که مدت ها منتظرشون بودم و یه دفعه میبینم یه تریلر جدید ازشون اومده دیگه از شدت خوشحالی بال درمیارم  25 البته قسمت تلخش اینه که باید کلی منتظر بشم تا بیاد  23

یه حسی بهم می گه ایشون اشتباهی دختر شده 4
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
(2017/06/15، 05:19 PM)Mr. No A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/06/15، 03:17 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
3

یه حسی بهم می گه ایشون اشتباهی دختر شده 4
شاید12    

البته همه دخترا اون جوری که شما تصور میکنی نیستن  22  شبیه به من زیادن  
ولی من دیگه نوبرشونم  4 کلا منفعل نسبت به همه چیز  22 21
پاسخ
پس کپی خودمی.
من خودم عمرا اگه به فکر همچین خیلی فن بازی ها باشم ولی دخترایی که فن خیلی دنبال میکنن خیلی بهترن. 4
منم عاشق گیمم.میدونی چقدر صبر کردم تا تیکن7 بیاد. 2
یا مثلا گاد آف وار 2 
همه بهم میگفتن این بازیا پسرونه است تو بازی نکن 20
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
 سپاس شده توسط M.M
(2017/06/16، 03:05 AM)مبینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس کپی خودمی.
من خودم عمرا اگه به فکر همچین خیلی فن بازی ها باشم ولی دخترایی که فن خیلی دنبال میکنن خیلی بهترن. 4
یا مثلا گاد آف وار 2 

ولمون کن بابا بازی پسرونه دخترونه چیه دیگه  22 مگه لباسه  22
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
(2017/06/16، 04:23 PM)M.M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/06/16، 03:05 AM)مبینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس کپی خودمی.
یا مثلا گاد آف وار 2 

ولمون کن بابا بازی پسرونه دخترونه چیه دیگه  22 مگه لباسه  22

24 واقعا راس می گی! الان بعضی دخترا برای فوتبال بیشتر هیجان دارن بعضی پسرا (از جمله خودم) به جز جام جهانی در موارد دیگه فوتبال می بینن پوکر فیسن
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
 سپاس شده توسط M.M
بنده به شخصه خودم حجم زیادی از خشونت و خشم و کشت و کشتار و خونریزی در من نهفته مثال:

میخواستم معلم ریاضیمونو بکشم...تصمیم گرفتم ک یه اره برقی بردارم.معلممونو از موهاش پنکه در حال چرخش اویزون کنم بعد اره برقی رو توی شکمش فرو کنم و روشن کنم تا تمام اعضای بدنش چرخ بشن. بعد ک چرخ شدن یه حرکت خوشکل میزنم.بدنشو به پنج قسمت مساوی تقسیم کنم بطوری ک کلش بیوفته بین اعضای دیگه و یه گل خوشکل درست بشه. بعد هم با خون در رو دیوار رو تزیین مینمایم و سپس بعد از یه قتل گوگولی یه حموم اب گرررررررم و یه چایی و یه کتاب خییییلی میچسبه البته قهوه ی اسپرسو رو ترجیح میدم22
i dont make trouble 1
19 I AM THE TROUBLE 

پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Safoura
آفرین دقیقا من دلم میخواد همین بلا رو سر معلم علوممون بیارم 21
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد