سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

فن گرلا یا فن بوی ها مسئله اینست
با اینکه پسری باهات موافقم22
resim
پاسخ
(2017/06/12، 02:41 AM)Sh_LL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/06/11، 03:45 PM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بقول جیم کری
پسرا تاج سرن    دخترا فقط حرف میزنن 113

خوشبختانه اول تاپیک گفته شده اینجا قرار نیست دنبال بحثای الکی دختر پسری باشیم و دعوا راه بندازیم. لطفا رعایت کنید1
این تاپیک یه بحث دوستانه درمورد تفاوت فن گرلا و فن بوی هاست. نه اینکه بگیم این گروه خوبن اون گروه بدن.
آفریده های خدا همه خوبن.همه.

کاکو مو معذرت مخام
شوخی کردم
[تصویر:  th?id=OIP.gJEWPEOkY_GXbZM28WhX2wEsDO&w=2...dd&pid=1.1]

(2017/06/12، 06:45 PM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/06/12، 02:41 AM)Sh_LL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/06/11، 03:45 PM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بقول جیم کری

خوشبختانه اول تاپیک گفته شده اینجا قرار نیست دنبال بحثای الکی دختر پسری باشیم و دعوا راه بندازیم. لطفا رعایت کنید1
این تاپیک یه بحث دوستانه درمورد تفاوت فن گرلا و فن بوی هاست. نه اینکه بگیم این گروه خوبن اون گروه بدن.

کاکو مو معذرت مخام
شوخی کردم
عذاب وجدان گرفتم از گفته هات
میخوام خودکشی کنم
ببخشید
resim
پاسخ
زدی تو خال.خخخخخ 21
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
(2017/06/12، 06:45 PM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بقول جیم کری

کاکو مو معذرت مخام
شوخی کردم

بقول جیم کری

کاکو مو معذرت مخام
شوخی کردم
عذاب وجدان گرفتم از گفته هات
میخوام خودکشی کنم
ببخشید

نو پراب فقط تذکر دادم. امیدوارم کدورتی پیش نیاد دوست عزیز 1 8

ɨ'ʟʟ ҡɛɛք ʍʏ sɨɢɦts օռ a աaҡɨռɢ ɖʀɛaʍ
ɨ ɢaʋɛ ʍʏ ʟɨʄɛ tօ tɦɛ ʋɨʟɛ ɮɛ ʍɛ
ɨ aʍ ɮʊt օռɛ օʄ a ɖʏɨռɢɮʀɛɛɖ
پاسخ
خخخ نگا کن دارن برا چی خودشون رو میکشن.خخخخ 21
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
پاسخ
من خودم دخترم اما نهایت واکنشم یکی دو روز سیر کردن تو دنیای فیلم/سریال مورد علاقه امه ،اونم نه از فاز رمانتیک!  4 
بنظرم بطور کلی فن گرلا خیلی شورشو در میارن.
من ندوس  22
پاسخ
 سپاس شده توسط .:شرل:.
همشون نه حواست باشه 14
تازه جمعیت کمیشون شورشو در میارن 22
مثلا یک از پنج 22
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
پاسخ
(2017/06/13، 10:22 PM)مبینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همشون نه حواست باشه 14
تازه جمعیت کمیشون شورشو در میارن 22
مثلا یک از پنج 22

4
پاسخ
 سپاس شده توسط SH.B.N
با بنفشه موافقم4 4 4 4 4 4
resim
پاسخ
(2017/06/14، 04:00 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با بنفشه موافقم4 4 4 4 4 4

من دو ساعت تو کف بودم اسمbnfsheچیه
عجب کاراگاهیم 24
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد