سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

فن گرلا یا فن بوی ها مسئله اینست
بدون توهین بهم دیگه میخوام بدونم کدوم بهتره و چرا22
البته جفتشون از نظر ما خوبن ولی فن گرلا بهترن.حاظرن خودشونو بجای شرلوک از بیمارستان بندازن پایین ولی شرلوک نمیره22 یا بجای موریارتی خودشونو بکشن ولی طرف نمیره تو فاز نمردن لاوشونن
پسرا هیچ کاری نمیکنن.درکشون نمیکنم22
i dont make trouble 1
19 I AM THE TROUBLE 

پاسخ
 سپاس شده توسط Narges ..shz ، BLUE CLOUD 15 ، SH_LL ، Safoura
دلیلش اینه که 1_ پسرا کلا خستن 2_ هرقدر شرلوک دوست باشند خودشونو از شرلوک بالاتر میبینند 3_ کلا خستن 4_ درک درست تری از زندگی دارن (ربطی نداشت)
5_ کلا خستن 6_ قانون پایستگی پسراندر اشیاء و امراض : پسرا به وجود نمی آیند و ازبین نمی روند (کاری انجام نمی دهند و بیکارم نیستند) بلکه از موجودی به موجود دیگر (از مرضی به مرض دیگر)تغییر هویت می دهند  
7_ پسرا کلا خستن ?
میدونی اگه از خانوادم نبودی مجبور بودم بدم بچه ها دخلتو بیارن! 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط BLUE CLOUD 15 ، SH.B.N ، Am.A ، bnfshe
من که فکر نمی کنم چندان فرقی داشته باشن 
چون همشون از کسی تاثیر می گیرن ( یا گرفتن ) که فراتر از جنسیت زن و مرد بود .  15
تاریکی اگر نبود ، هیچ کس معنای روشنایی را نمی دانست .
پاسخ
 سپاس شده توسط Mobina.N ، Bluebell ، Milad ، آرچی
به نظر من دخترا نسبت به پسرا حساساتی تر برخورد می کنن. من خودم واقعا تپش قلب میگیرم. مثل لبو سرخ میشم و با خشم سر تلویزیون (کاراگتر مورد نظر) داد میکشم و در موارد خاص بد و بیراهم میگم. 4 21
من وقتی کاراکتر مورد علاقمو میبینم، (اینو واقعا میگم ها! کاملا جدی میگم!) نفسم بند میاد و هیجان درونم غلیان می کنه. انقدر که ممکنه جیغ بکشم (به شرطی که یه ناوارد اعم از خانواده یا دوستای غیر شرلوکی اطرافم نباشن) و تو خودم جیغ میکشم و ذوق می کنم و میرم هپروط و خیالبافی می کنم و... و... و این ممکنه الان برای پسرا قابل درک نباشه. همونطور که پوکر بودن اونا برای ما قابل درک نیست.
توی اینستاگرام یه پست دیدم نوشته بود:
Fangirl1:akkghdsftbwq
Fangirl2:I know I know.
و خب... این دقیقا همونه!!

ɨ'ʟʟ ҡɛɛք ʍʏ sɨɢɦts օռ a աaҡɨռɢ ɖʀɛaʍ
ɨ ɢaʋɛ ʍʏ ʟɨʄɛ tօ tɦɛ ʋɨʟɛ ɮɛ ʍɛ
ɨ aʍ ɮʊt օռɛ օʄ a ɖʏɨռɢɮʀɛɛɖ
پاسخ
 سپاس شده توسط اشوزدنگهه ، SH.B.N ، Am.A ، Mobina.N ، BLUE CLOUD 15
فن گرلا چون پسرا کلا خستن مثلا همین جا هم نیومدن نظر بدن
بعدش هم دخترا بیش تر نکته هارو میکشن بیرون.تازه عکس نوشته هایی هم ک میسازن خیلی بهتر از پسراست.
اما پسرا اینجوری نیستن چون زندگیشون رو یه جمله میچرخه:من خستم 4
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
بقول جیم کری
پسرا تاج سرن    دخترا فقط حرف میزنن 113
resim 
پاسخ
(2017/06/11، 03:45 PM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بقول جیم کری
پسرا تاج سرن    دخترا فقط حرف میزنن 113

خوشبختانه اول تاپیک گفته شده اینجا قرار نیست دنبال بحثای الکی دختر پسری باشیم و دعوا راه بندازیم. لطفا رعایت کنید1
این تاپیک یه بحث دوستانه درمورد تفاوت فن گرلا و فن بوی هاست. نه اینکه بگیم این گروه خوبن اون گروه بدن.
آفریده های خدا همه خوبن.همه.

ɨ'ʟʟ ҡɛɛք ʍʏ sɨɢɦts օռ a աaҡɨռɢ ɖʀɛaʍ
ɨ ɢaʋɛ ʍʏ ʟɨʄɛ tօ tɦɛ ʋɨʟɛ ɮɛ ʍɛ
ɨ aʍ ɮʊt օռɛ օʄ a ɖʏɨռɢɮʀɛɛɖ
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، SH.B.N ، Parsa.SH ، Mobina.N ، Safoura
بیخیال بابا،دخترو پسر نداریم که،هممون ادمیم و بخوبی میدونم که دخترا از همه سرن21
نه شوخی کردم،هرکودوم به نحوه ی خودشون خوبن و خب ما دخترام خسته هستیم2ولی من زیاد عکس العمل نشون نمیدم22مثلا اینکه ذوق کنم یا بخوام جای شخصیت اصلی بمیرم،اتفاقا دوسدارم بمیرن4 4  14
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط BLUE CLOUD 15
(2017/06/12، 02:23 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیخیال بابا،دخترو پسر نداریم که،هممون ادمیم و بخوبی میدونم که دخترا از همه سرن21
نه شوخی کردم،هرکودوم به نحوه ی خودشون خوبن و خب ما دخترام خسته هستیم2ولی من زیاد عکس العمل نشون نمیدم22مثلا اینکه ذوق کنم یا بخوام جای شخصیت اصلی بمیرم،اتفاقا دوسدارم بمیرن4 4  14

همتون منین ؟  22
یا من همتونم ؟  22
من دختر و پسر ندارم ؟ دو جنسم ؟  22
من امضا بلد نیستم  37 انگشت میزنم  22
resim
پاسخ
به نظر من پسرا نه خسته ن و نه بیکار بلکه تمام فلسفه شون در مورد داستان، کتاب، فیلم و چیزای دیگه حول یه محور هست به نام:
همه ش فیلمه 4
برای همین اصولا علائم حیاتی از خودشون بروز نمی دن و به جز عکس پروفایل یا تهش دوتا پست تو اینستا واکنش دیگه ای نشون نمیدن 4  

دید خودم واقعا همینجوریه و مثلا برای فیلم و اینا لزومی نمی بینم بیش از حد واکنش نشون بدم و احساساتی بشم و ...
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، BLUE CLOUD 15 ، اشوزدنگهه ، Nila ، شرل

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد