سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اگر موریارتی ... بود
عالی بود 24 24
كارآگاه مشاور شرلوك هولمز هستم ! در خدمتم !

پاسخ
خوشمان امد........اگه موریاتی قاضی یا پلیس بود
پاسخ
خب گویا در حق مرحوم موریارتی ظلم شده و ملت تحویلش نگرفتن مام که مدافع حقوق مظلومین 16
با اجازه ایده دهندگان عزیز اگر موریارتی معلم دیفرانسیل و انتگرال بود: بچه هارو به صندلی میبست به همشونم یه جلیقه بمبی کوتا برد میپوشوند و میگفت هر کی نتونه این انتگرال هارو حل کنه همینجا منفجر میکنم و همچنان که بچه ها دار حال لرزیدن بودن یکیشون میگفت چرا باید از یک عبارت مشتق بگیریم که بعد مجبور بشیم ازش انتگرال بگیریم تا به همون عبارت برسیم؟
مرحومم که بسیار تحت تاثیر قرار گرفته بود به اون دانش آموز میگقت من یه جواب بهت بدهکارم (I O U) ولی فعلا وقت ندارم اون دنیا بهت میگم بعدشم طرفو از هشت زاویه میترکوند 
پسره فک کرده بود بچه بازیه 14 14 آخه آدم با موریارتی کل میندازه  14 پسره حیف نون اه واقعا عصبی شدم یه لحظه 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
اگه موریارتی فیزیکدان بود، بمب اتمی را خودش میساخت. گسترشش میداد، بعد به شکاف کوارک ها و تولید بمب های قوی تر میرسید، بعد ضد ماده تولید میکرد. بمب اتم را روی جان امتحان میکرد، بمب کوارکی را روی مایکرافت، در نهایت ضد ماده را در قالب یه سیگار با روکش میدان مغناطیسی ناپایدار میفرستاد برای شرلوک، شرلوک هم چون حوصله ش سر رفته بود روشنش میکرد و بوووووووم...یا شایدم ضد ماده را توی یه سرنگ به عنوان کوکایین میفرستاد براش.
[تصویر:  my-life-what-what-i-think-can-what-i-say-15791041.png]

پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
اگه موریارتی دکتر بود: یه بیمارستان راه مینداخت به جای پنی سیلین از سم استفاده میکرد به بیمارا با لحن مهربونی ویژگی های خوشو شرلوکو میگفت بعد میگفت بگین کدوم بهتره به هرکی میگفت شرلوک آمپول هوا میزد ، مردم مریضو زنده زنده کالبد شکافی میکرد تا عکسالعمل و پدیده انعکاسی مردمو موقع گره زدن کیسه صفرا و لوزالمعدشون ببینه 22 مریضایی که نیاز به اهدا داشتنو تو یه اتاق با کلی چاقو و قبچی با هم تنها میزاشت میگفت هر کی اون عضویو که نیاز داره از بدن بقیه در بیاره هر کی بتونه که درمانش میکنم هرکیم نتونه با اسید از نای تا روده بزرگشو میسوزونم ،از روی بیمارایی که به نسبت سالم تر بودنو قدو هیکل شبیه به خودش داشتن با جراحی پلاستیک یه لشکر شبه موریارتی میساخت تا شرلوکو گمراه کنه،تهشم اینکار براش قدیمی میشد ییمارستانو با اتانول (همون الکل الکی مصلا اومدم بهش جنبه علمی بدم) آتیش میزد
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون ، Mahdy_nvs
اگه موریارتی فیلسوف بود احتمالا همه رو به پوچی می کشوند و آخر عاقبتش هم می شد شبیه سقراط خدابیامرز  11
resim
 قیافه ی من تو مدرسه به روایت تصویر طنز 24 24
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون ، Mahdy_nvs
اگه موریارتی دانشجو بود. اون استادی را که خیلی ادعای باهوشیش میشد و در نهایت همه را مینداخت کاری میکرد که فقط یه جفت کفش ازش باقی بمونه . اون هم کلاسیم که جزوه نوشته بود و نمیداد برای کپی توی یه زندان مینشوند براش جزوه با خط نستعلیق تحریری پاکنویس کنه. اون خرخون کلاس که توی ترم میره برای رفع اشکال و خود شیرین کنی بهش بمب ساعتی میبست میفرستاد اتاق مدیر گروه. درنهایت تو نهار سلف استادان هم داروی خواب آور میریخت که ساعت یک تا سه کلاسی نباشه. استادای دروس عمومی که ماکس کلاسشون چهاردهه را هم پووستشوونا میکند(با لحن موریارتی) . هر هم اتاقی که زیاد سر و صدا میکرد به جای قرص مسکن بهش قرص سمی میداد ولی به گونه ای که خود کشی به نظر برسه و در نهایت دانشگاه را ترک میکرد و در جست و جوی شرلوک سر به خیابان بیکر میذاشت...البته برای منکه اساتید روی تخم چشم جادارن. احترام زیادی قائلم براشون ولی موریارتی که حرف نمیفهمه...
[تصویر:  my-life-what-what-i-think-can-what-i-say-15791041.png]

پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
قبول دارم 
ولی خدایی اگه چنین دانشجویی توی کلاس باشه چه باید کرد؟
resim
 قیافه ی من تو مدرسه به روایت تصویر طنز 24 24
پاسخ
(2018/02/12، 11:41 PM)Reynard. Bas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبول دارم 
ولی خدایی اگه چنین دانشجویی توی کلاس باشه چه باید کرد؟

باید طلا گرفت و ازشون قدر دانی کرد 
چیه بابا این تیچرز پتا خوبن؟؟
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد