سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظريه داروين به طور خلاصه چه مي گويد؟
از نظر من منطقی ترش نظر داروینه،و نمیتونیم بگیم که شیطان پرستانست،و خب میتونیم یجورایی بهم ربطشو بدیم،هم داروینو و هم قرانو،چونکه قران میگه ادمو حوا اومدن زمین و بعد انسان ها نسلشون شروع شد ولی با منطق جور در نمیاد،چون اونجوری اونا تنها موجودات زمین بودن و بچه هاشون هم فقط خودشون بودن،پس چجوری میلیاردها انسان بوجود اومد؟مطمعنا بغیر ازاونها بازم بودن ،وگرنه ما همه الان باید منگل میبودیم و کروموزوم هامون غروقاطی!
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط BLUE CLOUD 15
من معتقدم که قبل از آدم و حوا هم انسان بوده البته قدرت عقل و اختیار نداشتن و وحشی بودن 
انسان و حوا اولین انسان های عاقل روی زمین بودن 
که به احتمال زیاد همون نئاندرتال ها بودن چون دنشمندا ژن مشترک بین ما و نئاندرتال ها پیدا کردن نه میمون 
بعدشم  خدا میگه انسان را از آب و گل آفریدم که منظورش همون تشکیل سلول های اولیه از مولکول های زیستی  بوده که اونم از مواد معدنی که همون به اصطلاح ساده تر خاک باشه به وجود اومدن ،  که طی تکامل به آغازیان و بعد از اون هم به بقیه موجودات تکامل پیدا کردن 
و این که قرآن به خیلی چیزا به صورت سر بسته اشاره کرده لزوما لازم نیست بگه انسان را از سلول آفریدم  22 بعدشم مردم اون زمان که نمیدونستن سلول چیه  22 برا همین گفته از خاک 
یه مقدار غیر منطقیه که بگی آدم و حوا همین طوری از آسمون افتادن پایین  3
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Safoura ، Mobina.N ، BLUE CLOUD 15
خب مینا منظورمو منو با اصطلاحات قلمبه سبمبه تری گفتی4 22
resim
پاسخ
(2017/06/04، 02:44 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب مینا منظورمو منو با اصطلاحات قلمبه سبمبه تری گفتی4 22

22 نظر تو رو ندیم  22 الان دیدم  22 من نظر خودمو دادم همین  4
پاسخ
اره،باهم مینوشتیم4
resim
پاسخ
(2017/06/04، 01:34 PM)هلنا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با نظریه داروین مخالفم چون میگه انسان از میمون به وجود اومده و این حرف کاملا با چیزی که‌ توی قرآن نوشته شده فرق داره ، قرآن هم حرف خداست خدا هم همه چیز رو میدونه پس میشه گفت نظریه داروین شیطان پرستانه است .   22

یه روز یکی می گفت _ که یادم نیست کی بود  22 _ " ما افرادی رو که نگاه دیگه ای به مذهب داشتند و به اصطلاح روشنفکر بودن رو کافر خوندیم و کشتیمشون "
تاریکی اگر نبود ، هیچ کس معنای روشنایی را نمی دانست .
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
سنگین بود22 4
resim
پاسخ
تا جایی ک من میدونم نظریه داروین هیچ مغایرتی با اسلام نداره!
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
 سپاس شده توسط EndLessCreations
(2017/06/04، 05:25 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سنگین بود22 4

6

(2017/06/04، 06:00 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا جایی ک من میدونم نظریه داروین هیچ مغایرتی با اسلام نداره!

اسلام میگه انسان ها برترین و متفاوت ترین گونه بشرند 
ولی داروین میگه انسان ها همون حیوان هایی اند که تکامل یافتند  
تا جایی که من می دونم 39
تاریکی اگر نبود ، هیچ کس معنای روشنایی را نمی دانست .
پاسخ
من به اینکه آدما چطور به وجود اومدن کاری ندارم من میگم داروین چرا همچین حرفی زده اصلا میمون کجا آدم کجا ؟ 

خدا  تو قرآن گفته از روح خودش به انسان دمیده و بعد از خلق انسان به تمام ملائکه دستور داده به آدم سجده کنن حالا داروین گفته آدما تکامل یافته میمونان خب آخه اگر آدم همون تکامل یافته میمون بود که‌ خدا دستور نمی‌داد فرشته ها به آدم سجده کنن . 
تو قرآن گفته شده آدم بخاطر همون روح خدا کنه در اون دمیده شده تونسته قدرت انتخاب داشته باشه اونوقت یکی بیاد به آدم بگه از نسل میمون ساخته شدی ، آخه این کجاش منطقیه ؟

(2017/06/04، 07:59 PM)هلنا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من به اینکه آدما چطور به وجود اومدن کاری ندارم من میگم داروین چرا همچین حرفی زده اصلا میمون کجا آدم کجا ؟ 

خدا  تو قرآن گفته از روح خودش به انسان دمیده و بعد از خلق انسان به تمام ملائکه دستور داده به آدم سجده کنن حالا داروین گفته آدما تکامل یافته میمونان خب آخه اگر آدم همون تکامل یافته میمون بود که‌ خدا دستور نمی‌داد فرشته ها به آدم سجده کنن . 
تو قرآن گفته شده آدم بخاطر همون روح خدا کنه در اون دمیده شده تونسته قدرت انتخاب داشته باشه اونوقت یکی بیاد به آدم بگه از نسل میمون ساخته شدی ، آخه این کجاش منطقیه ؟

بعدشم انسان تنها موجودیه که‌ قدرت انتخاب داره از همه موجودات روی زمین هم بالاتره چرا باید از میمون به وجود اومده باشه .
به نظر شما برای ساخت میلیارد ها نوع از تصویر زیر چقدر قدرت لازمه ؟ 
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد