سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

من اطلاعات عمومی شما رو به چالش میکشم
(2018/04/15، 08:31 PM)Mycroft نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/08/14، 02:10 PM)هرکول پوآرو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعضی از مردم مالی، نیجریه و کامرون پسری که به سن ازدواج رسیده و قصد زن گرفتن دارد را در انظار مردم کتک می‌زنند. یک فرد قلدر پسر را کتک می‌زند و این پسر جوان مجبور است علائم درد و رنج خود را پنهان کند. اگر او بتواند با موفقیت کتک‌ها را تحمل کند پس تبدیل به مرد شده است و اگر شکست بخورد نمی‌تواند همسری اختیار کند!
22 22 22 22 22 22

عدد کاپرکار چیست؟

عدد كاپركار به عدد صحيح غير منفي گفته مي‌شود كه مربع عدد را به توان به دو قسمت به نحوي تقسيم كرد كه جمع آن دو قسمت عدد اصلي شود.

چطور عدد 66 رو بدون هیچ عملیات ریاضی یک و نیم برابر کنیم؟ 

ابتدا یک آینه عمود بر صفحه ی مانیتور بزار زیر 66 ، بعد از بالای سرش نگاه کن داخل اینه. عدد 99 را میبینی.که 1.5 برابر 66 هست.
I don't care if no one likes me...
I wasn't created in this world to entertain every one....
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
میدونستی عدد کاپرکار توسط یه ریاضی دان هندی مطرح شده
resim
پاسخ
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد